bo wesele olsztyn

 

 

Kasia i Kamil 2023

Naszym wodzirejem był Artur wraz z DJ-em Adamem. Najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć, wybierając tą dwójkę. Przystojni, inteligentni, myślący i przede wszystkim elastyczni – dokładnie wyczuli Naszych gości i wiedzieli co robić, żeby parkiet był zawsze pełen. Po weselu słyszeliśmy głównie- „cudowne wesele”, „najlepsze wesele w moim życiu”, „świetni prowadzący” itp… jeśli ktokolwiek zastanawia się czy warto, to mówimy zdecydowanie TAK!!!!! Jeśli chcecie aby Wasz dzień był zapamiętany nie tylko dla Was, nie ma na co czekać, tylko wykonać telefon do Twoich Wodzirejów. Artur&Adam, jeszcze raz ogromne dziękuję, ode mnie i od męża. Właściwi ludzie na właściwym miejscu.

wesele Olsztyn

Ula 2022

Nasze wesele odbyło się 24.06.2022 i było najlepszą imprezą w naszym życiu dzięki Arturowi i Adamowi 🙂 Od początku czuliśmy, że nie musimy się o nic martwić, Artur dbał o każdy moment wesela, goście nie czuli się zagubieni w tym szalonym dniu 🙂
Mimo upału i dość niewielkiej liczby gości parkiet ani razu nie był pusty 😀 Gdy wspominamy z gośćmi imprezę, to wszyscy od razu mówią, że nasz wodzirej był niesamowity! 🙂 A polonez to już w ogóle był strzał w 10 😀
Jeszcze raz dziękujemy za super współpracę i mam nadzieję, że kiedyś jeszcze uda nam się razem bawić 😀

Julia 2022

To byli naprawdę NASI Wodzireje!
Mateusz świetnie przewodził zabawom i tańcom oraz czuwał nad przebiegiem kolejnych części wesela. To bardzo odciążyło nam głowę i pozwoliło skupić się na zabawie i w pełni oddać się przeżywaniu naszego święta – tej nocy naprawdę nie musieliśmy już myśleć o niczym i jesteśmy za to bardzo wdzięczni. Wszystkie nasze prośby zostały wysłuchane i spełnione, także te muzyczne, których było najwięcej, za co chcemy jeszcze raz podziękować Dorianowi! Muzyka porywała do tańca, oczepiny były zabawne, a jednocześnie nie brakowało im klasy i oryginalności, natomiast kontakt z chłopakami od początku do końca życzliwy i otwarty, swobodny, a jednocześnie profesjonalny.
Co więcej bardzo polecamy wszystkim dodatkową usługę w postaci oświetlenia sali – u nas bardzo wzbogaciły wystrój, tworząc przyjemny klimat.
Z perspektywy czasu, gdybyśmy mogli coś zmienić, nie zmienilibyśmy niczego 🙂 Polecamy Twoich Wodzirejów – decydujcie się bez wahania i rezerwujcie terminy, póki jeszcze są dostępne!

Karolina i Marek 2022

Nasze wesele odbyło się 17 września tego roku – poprowadzili je Artur wraz z Adamem. Zdecydowanie to dzięki nim nasze wesele było tak udane, a goście bawili się do rana! Jesteśmy absolutnie zachwyceni ich pracą, profesjonalizmem i wielką samodzielnością w prowadzeniu imprezy. Dali nam całkowity komfort podczas wesela i nie musieliśmy się niczym martwić, a impreza toczyła się zgodnie z planem. Goście nie opuszczali parkietu, chwalili sposób prowadzenia wesela przez Artura oraz muzykę, którą idealnie dobierał pod nich Adam. Ogromnie polecamy Twoich Wodzirejów! Wspaniała atmosfera, klasa i profesjonalizm 👏 Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Ilona i Łukasz 2022

Z całego serca dziękujemy za wspaniałą atmosferę i zabawę ♥️ Panowie robią super robotę, Artur i Adam rozgrzali tak naszych gości na parkiecie że nie chcieli z niego schodzić 🔥 Super muzyka, prowadzenie całej imprezy i kontakt ♥️ 100/10 ♥️ Polecamy z całego serca! 😊😊😊

Dominika 2022

Artura i Adama możemy polecić w ciemno ! Na tych Panów trafiliśmy droga pantoflową i się nie zawiedliśmy 🙂 . Od początku czuliśmy pełne wsparcie . Goście na poprawinach bardzo chwalili wesele i to jak było prowadzone . Jeszcze raz serdecznie polecamy i mamy nadzieję, że jeszcze pobawimy się przy tym duecie ! 🙂 A Wam Panowie , jeszcze raz dziękujemy ♥️

Gosia i Patryk 2022

Mateusz i Dorian wspaniale poprowadzili nasze wesele. Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni. Nie schodzili z parkietu aż do ostatniej piosenki. My nie musieliśmy się o nic martwić. Polecamy gorąco !!!!

Aleksandra 2022

Lepszych wodzirejów nie mogliśmy sobie nawet wymarzyć. To w jaki sposób prowadzili całe wesele przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Goście byli zachwyceni nienachalnym podejściem do zachęcania do wspólnego tańczenia, nie było nawet chwili na nudę. Zabawy podczas oczepin były rewelacyjne, żaden z gości nie czuł się skrępowany, co bardzo często zdarza się na innych weselach podczas zabaw oczepinowych. Kontakt z Arturem był na najwyższym poziomie, zorganizowane niespodzianki przez naszych rodziców trzymał w tajemnicy do samego końca. Muzyka była dobrana w punkt, wszystko wyważone, niczego za dużo oraz niczego za mało. Większość z gości mówiło, że nie było na lepiej prowadzonym weselu, za co serdecznie dziękujemy Arturowi oraz Adamowi. Mamy nadzieje, że jeszcze spotkamy się na jakimś weselu, bo wiemy, że zabawa NA PEWNO będzie udana!

Natalia i Piotr 2022

Jeśli ktokolwiek zastanawia się jeszcze nad wyborem najlepszych prowadzących jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu.. to macie odpowiedz 🙂 Jaki jest synonim EPICKIEGO WESELA ? TWOI WODZIREJE !! To na jaki poziom Michał i Patryk wnieśli naszą imprezę przekroczyło najśmielsze oczekiwania. Chłopaki wspięli się na wyżyny i najchętniej powtarzalibyśmy ten dzień co roku 🙂 Od początku czułam ogromny spokój i pewność, ze wszystko będzie idealne. Zarówno przed weselem jak i w trakcie jako Para Młoda nie musieliśmy się o nic martwić. Świetny kontakt z chłopakami, wszystkie kwestie organizacyjne mieliśmy omówione przed, wiele propozycji ze strony Michała na ten dzień. To wszystko tylko utwierdziło Nas w przekonaniu, ze Panowie to właściwe osoby na właściwym miejscu 🙂 Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Goście byli zachwyceni profesjonalizmem i luzem z jakim prowadzili całe wydarzenie. Kto ma swój ślub za sobą wie, że czasem ciężko wszystko zaplanować co do minuty i trzeba być elastycznym aby to wszystko poskładać – z ręka na sercu mogę powiedzieć, ze My NAPRAWDĘ nie musieliśmy się o NIC martwić. Dzięki nim czuliśmy, ze to jest w 100% NASZ DZIEŃ i życzę tego każdej młodej parze ! Niespodzianki, jakie zaserwowali nam Patryk z Michałem wbiły nasze wesele na wyższy level – była moc, cały parkiet płonął od tańców, były łzy wzruszenia, był ogrom śmiechu – wszystko wywarzone i ze smakiem ale i z NIESAMOWITĄ ENERGIĄ!! Patryk, Michał – DZIĘKUJEMY !!!

Emilia i Marcin 2022

Michał i Patryk – duet ,który sprawił, że nasze wesele długo będzie w pamięci naszych gości- a w naszej do końca życia 🙂
Pełen profesjonalizm, kontakt i organizacja na najwyższym poziomie .
Polecamy z całego serca ! Z nadzieją, że uda nam się kiedyś spotkać na parkiecie – bo ciężko z niego zejść przy tak pozytywnie zakręconych wodzirejach 😁

Magdalena i Damian 2022

Nasze wesele odbyło się 3 września 2022 r. Michał, Patryk- baaaaardzo dziękujemy! Wiedzieliśmy, że było genialnie, ale po relacjach naszych gości wiemy, że było najlepiej! Ich opinie opierały się na słowach „TOP WESELE”, „Najlepsze wesele na jakim byłem/byłam”! 😀 Dzięki Wam mogliśmy bawić się i nie zastanawiać, czy aby na pewno wszystko jest dopilnowane.
Kilka dni przed weselem odbyło się spotkanie online- Michał wyjaśnił wszystkie kwestie, dzięki którym byliśmy spokojni o nasze przyjęcie. Dzięki profesjonalnemu podejściu, nie martwiliśmy się dosłownie o nic. Nawet zaufać nie było nam trudno! 😀
Dzień wesela, pierwsze spotkanie face to face, szybkie przywitanie się, dopięcie szczegółów i start zabawy. Fantastyczne przywitanie gości, dzięki czemu każdy miał możliwość poczuć się zauważony. Patryk idealnie dobrał muzykę do preferencji i wieku gości, których trzeba było zapraszać na przerwę, ponieważ nie chcieli opuszczać parkietu. Zabawy w trakcie przyjęcia były pozbawione niesmacznych aspektów i poprowadzone w taki sposób, aby goście biorący w nich udział czuli się komfortowo. Dodatki w postaci ciężkiego dymu i biesiady z gitarą również zrobiły robotę!
Goście pożegnali się z nami z ogromnymi uśmiechami, które nie schodziły im z twarzy po tak fenomenalnej imprezie.
Dziękujemy! Będziemy Was polecać nawet w kosmosie! 😀
Przeszczęśliwi Magdalena i Damian ♡

Joanna i Robert 2022

Kto ma wątpliwości czy Twoi Wodzireje to dobry pomysl na wesele.. To mówimy zdecydowanie TAK!! Michał i Patryk to profesjonaliści w każdym calu. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu stworzyliśmy atmosferę która gwarantowała wymarzone wesele! Bardzo dobry kontakt od samego początku, wsparcie w pomysłach na zabawę jak również pomoc w trudnych momentach. Doskonale poprowadzone wesele przy muzyce którą my, jako para młoda bardzo chcieliśmy usłyszeć i wielkie zaangażowanie w to co robili. W 100% polecamy, nie tylko ze względów czysto technicznych ( które były bez zarzutu ), jednakże także, a może przede wszystkim ze względu na wspaniałe podejście do pary młodej i gości weselnych. Chłopaków prostu nie da sie nie polubić! Polecamy wszystkim którzy szukają kogoś kto sprawi, że impreza zawsze się uda!

Zuzanna i Patryk 2022

Serdecznie pozdrawiamy i POLECAMY Sławka i Kacpra, którzy 03.09.2022r. poprowadzili nasze wesele! Impreza została poprowadzona w profesjonalny sposób, zabawy oczepinowe były nieoklepane i ze smakiem. Goście chwalą ten duet do dziś 🙂 My również się świetnie bawiliśmy. Pozytywna energia Sławka udzielała się każdemu, a jego podejście do dzieci i zabawy dla nich zorganizowane spowodowały, że najmłodsi również się świetnie bawili. Jeszcze raz dziękujemy Sławku i Kacprze za świetną imprezę!

Karolina 2022

Artur i Michał prowadzili i grali na naszym weselu 20.08.22 r. Super poprowadzona impreza. Wszystko zorganizowane perfekcyjnie. Goście nie schodzili z parkietu. Cenne wskazówki podczas trwania imprezy. Goście zachwyceni, my również. Polecamy serdecznie!
Gdybyśmy mieli robić powtórkę z naszego wesela, ponownie wybralibyśmy Twoich Wodzirejów! 🙂

Barbara 2022

Nasze wesele prowadzili Mateusz i Dorian. NAJLEPSZA EKIPA JAKĄ MOŻNA SOBIE WYOBRAZIĆ !!! Kontakt i współpraca przed- zarówno z Mateuszem jak i głównym kontaktem Arturem była bardzo dobra. Impreza poprowadzona płynnie, mieliśmy do chłopaków pełne zaufanie i daliśmy im wolną rękę. Wszyscy byli zachwycenia i zawsze wspominając o weselu pierwsze o czym mówią to Dj i Wodzirej. Chłopaki stanęli na wysokości zadania. Świetnie dobierali tempo muzyki i przerwy do potrzeb gości. Utwory trafione w punkt i najważniejsze- zabawy. Bardzo oryginalne, przyjemne i śmieszne zabawy, przy których wszyscy się dobrze i KOMFORTOWO bawili 😉 Impreza trwała do 4 rano i w sumie mogłaby się nie kończyć 🙂
Podsumowując, polecamy z całego serca i ogromnie dziękujemy za współpracę. Bez Was ta impreza by się nie udała. Jak za 10 lat będziemy odnawiać przysięgę to znowu zorganizujemy z Wami imprezę, nie ma innej opcji 😀

Emilia 2022

Polecam napewno bedziecie zadowoleni.Za kilka dni, miesiące, lata będziecie wspominac jak profesjonalnie zostało poprowadzone Wasze wesele.Jak wspaniale bawiliście się Wy i Wasi goście.Ja gorąco polecam.

Klaudia 2022

Twoi Wodzireje (Artur i Adam) poprowadzili naszą imprezę życia. Dosłownie imprezę życia bo na lepszej się nie bawiliśmy. Z całego serca polecamy ich usługi, które są świadczone na bardzo wysokim poziomie, pełen profesionalizm i klasa 👌🏼👌🏼 Mimo braku klimy na sali parkiet był pełny i bawiliśmy się do białego rana. Goście byli zachwyceni a my z chęcią zoorganizowali byśmy wesele z Wami jeszcze raz! Dziękujemy za mega organizacje i super zabawę! 🧡

Karolina 2022

Z całego serca pozdrawiam Twoich Wodzirejów (a szczególnie Mateusza i Doriana). Dzięki nim nasze wesele było super zabawa i bezstresowym wydarzeniem. Mimo upałów potrafili tak poprowadzić zabawę że na parkiecie ciągle ktoś tańczył. Wykazali się inicjatywa wprowadzając kilka zabaw, które fajnie zintegrowały gości. Dodatkowo byli nieoceniona pomocą w pilnowaniu harmonogramu wesela i przypominaniu nam co i kiedy się odbywa. Także jeśli jeszcze ktoś nie wie jakich wodzirejów i dj wziąć na wesele to polecam Twoich Wodzirejów 🙂

Szymon 2022

Zamówiliśmy „Twoich Wodzirejów” na nasze wesele i powiem jedno – nie wyobrażam sobie tej imprezy bez nich. Muzyka naprawdę bardzo dobra, dopasowana do potrzeb gości tak, że każdy mógł się bawić, w dodatku całe prowadzenie imprezy przez wodzireja jest niesamowitą pomocą dla Państwa Młodych, a w dodatku wodzirej wiedział, kiedy poprowadzić zabawę, żeby goście wyszli na parkiet. Także Panowie wiedzą co robią i lubią to co robią, a nam pozostało cieszyć się z rewelacyjnej imprezy. Pozdrawiam Mateusza i Doriana 🙂

Patka i Łukasz 2022

Nasze wesele 5.08.22 poprowadził duet Michał&Patryk. Od początku wiedzieliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach. Podczas spotkania przed weselem Michał rozwiał wszystkie nasze obawy. Dokładnie wytłumaczył nam jak wygląda ich praca i jaki ma plan na nasz dzień. Pomyślał o wszystkim, o czym my jako para młoda moglibyśmy zapomnieć. Widać było ogromne doświadczenie i profesjonalizm. Strzałem w dziesiątkę było zaproponowane nagłośnienie ceremonii ślubnej. Muzyka w tle podkreślająca sielski klimat miejsca i koordynacja również podczas ceremonii idealnie sprostała naszym upodobaniom. Podczas wesela nie musieliśmy się o nic martwić, wszystko szło według omówionego wcześniej planu. Różnorodne, idealnie dopasowane bloki muzyczne nie pozostawiały pustego miejsca na parkiecie, aż do końca imprezy. Wspominany przez wszystkich gości polonez i inne niebanalne zabawy angażujące wiele osób przynosiły wiele śmiechu, przy czym były konkretne i nie nudziły. Wesele dzięki chłopakom jest i jeszcze przez długi czas będzie na językach naszej rodziny i przyjaciół. Michale i Patryku jeszcze raz ogromne dzięki!

Wojtek 2022

Byłem na paru imprezach prowadzonych przed różne składy Twoich Wodzirejów. Na 100% jest to top wybór. Nowoczesne prowadzenie imprezy, zabawy z klasą i bez wiochy. Oświetlenie, które nie przeszkadza się bawić i wprowadza fajny, nowoczesny klimat. Wesela powinny się zmieniać a Twoi Wodzireje ewidentnie idą z duchem czasu i to się ceni.

Paula 2022 

Artur i Adam to duet idealny. Poprowadzili imprezę fenomenalnie! Świetna muzyka grana pod gości, wspaniałe zabawy, charyzmatyczny prowadzący. O wszystkim byliśmy wcześniej informowani. Goście zachwyceni, zwłaszcza porwaniem i kowbojskim tańcem :). A do tego wszystkiego pięknie udekorowali nam salę światłem. Pełna profeska. Polecamy!
P.S. Artur to serio kot, nie zastanawiajcie się i bierzcie Twoich Wodzirejów na swoje wesele.

Martyna i Krzysztof 2022

Nasz wesele (6.08.22) poprowadził duet Michał i Patryk. I szczere? Myślę, że nie mogliśmy lepiej trafić! Cała impreza była naprawdę fantastyczna. Bardzo przydało się nam ich opanowanie i doświadczenie. Nie było żadnych zabaw na siłę, dobrze wyliczone przerwy między zabawą a posiłkami. Zdecydowanie polecam!

Eliza 2022

Polecamy chłopaków z całego serca 🔥Nasze wesele prowadził wodzirej Sławek i Dj Kacper. Kontakt ze Sławkiem był świetny i od razu się dogadaliśmy co do stylu prowadzenia wesela. Również w dniu wesela się nie zawiedliśmy. Stanowisko pracy robiło mega wrażenie, muzyka świetna, chłopaki super ubrani i uśmiechnięci przez całą imprezę, zabawy ze smakiem i nietypowe. Wszystko wyszło przepięknie, goście zadowoleni i para młoda również ! Polecamy !

Aleksandra 2022

Hej !! Nasze wesele prowadził Sławek z Kacprem. Co się nam podobało ??
– po pierwszym spotkaniu mieliśmy poczucie ze w trakcie wesele nie musimy o niczym pamiętać ;p i właśnie tak było cały plan był zrealizowany a my nie musieliśmy nawet na chwile pamiętać o tym kiedy prezenty a kiedy tort itp iczysta głowa 👌
– stanowisko, światła, muzyka wszytko TOP
– goście po weselu nie mogli się nachwalić chłopaków ze takie fajne zabawy, ze tego na weselu jeszcze nie widzieli, COŚ NOWEGO
Nie bylo zabaw które wprowadzały naszyxh gości w zakłopotanie a na tym nam tez zależało 🙂
– Na naszym weselu był Ban :p na sto lat, zastanawialiśmy się jak to ugryźć bo to takie nie standardowe ale Sławek to profesionalista i odrazu miał na to plan
I wyszło super !
A co nam się nie podobało ?
Cóż … Nie ma takiej rzeczy
Chłopaki robią dobrą robotę !!
Polecamy z całego serduszka ♥️

Julka i Rafał 2022

Zaaaaaarąbiste wesele, dziękujemy Wam bardzo. Uczyniliście ten dzień jak z naszych snów, jeśli ktoś się zastanawia to brać chłopaków i nie żałować ❤️❤️❤️
Dziękujemy!

Marta 2022 

Nasze wesele poprowadził duet Michał i Patryk. Ci Panowie są profesjonalistami w swoim fachu. Impreza poprowadzona tak, że nie ma się do czego przyczepić. Goscie jak i my bylismy totalnie zachwyceni chlopakami. Zadbali o każdy szczegół. Nasze wymagania sprostali na 200%. Widać, że kochają to co robią. Jeszcze raz dziękujemy wam serdecznie. Wielki ukłon w waszą stronę chłopaki!!
✋ Piona !!❤

Arleta 2022

Serdecznie polecamy ekipę Twoi Wodzireje! Zabawa z nimi przeszła nasze oczekiwania, Mateusz i Dorian nie raz zaskoczyli nas podczas wesela swoją kreatywnością i świetnymi zabawami 🙂 Wszyscy świetnie się bawili do samego końca. Jestem w 100% zadowolona i gdybym mogła wybrałabym chłopaków jeszcze raz 🙂 Stworzyli niesamowitą atmosferę, przejechali dla nas bardzo dużo kilometrów za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Profesjonalizm pod każdym względem. Z całego serca polecamy 🙂

Olga i Jakub 2022

Wesele 16.07.2022 r. Panowie Michał i Patryk – od pierwszej rozmowy czuć pełne wsparcie, pełny profesjonalizm – podpowiedzi co i jak przygotować z jednoczesnym w słuchaniem się w co Para Młoda oczekuję i jak chciałaby aby t wesele wyglądało. Muzyka dobrana od początku do końca przez Patryka tak aby zabawiać gości w każdym wieku. Michał jako wodzirej – pełna klasa.
Polecam tym którzy się jeszcze wahają- nie ma obaw, Ci Panowie zajmą się wszystkim aby zdjąć stres i zajmą się gośćmi i całą resztą 😊😊

Daria i Michał 2022

Nasze wesele 16.07.2022. prowadził Wodzirej Artur. Wszyscy Goście zachwyceni, wychodząc mówili, że świetna muzyka i najlepszy Prowadzący! Dla nas było idealnie, pełen profesjonalizm i świetny kontakt. Wszystkie zabawy były prowadzone ze smakiem, a pomysł z 'Domem z papieru’ oraz biesiada z gitarą – mega! Polecamy z całego serduszka, Chłopaki uczynili nasze wesele niezapomnianym. Słowo 'dziękuję’ to zdecydowanie za mało! 🙂

Olga 2022

Serdecznie polecamy Artura i jego ekipę! Jeśli chcecie mieć małe wesele i boicie się, że będzie nudno to bez obaw, z nimi wszystko będzie idealnie! To taki rodzaj wodzirejów, że wszyscy wasi goście będą bawić się do samego końca, a potem przez pare dni zachwalać prowadzącego, jego klasę i styl. Duży plus za piękną prezencję siebie i wszystkich swoich sprzętów, a także za spełnianie różnych muzycznych zachcianek. Ekipa na 5+, serio zero wad!

Gabriela 2022

Dzięki ekipie w składzie Michał & Patryk nasz najważniejszy dzień był po prostu IDEALNY! Mogliśmy na nich polegać w każdej sytuacji, goście tańczyli do samego końca, a my bawiliśmy się na naszym własnym weselu lepiej niż na jakimkolwiek innym! Polecamy z całego serducha!
PS. Biesiada z gitarą to było mistrzostwo ❤️

Angelika 2022

Jak dla każdej pary wybór ekipy prowadzącej wesele jest wyzwaniem bo od tego zależy czy goście będą się dobrze bawić i czy nie będą lamentować, że im muzyka nie pasowała 🙂 My dostaliśmy ogrom komentarzy od naszych gości w trakcie wesela i po weselu, np. „skąd Wy ich wzięliście?! Są niesamooowici!!!” albo „DJ i Wodzirej pierwsza klasa!”. Nie będę ukrywać, słyszałam, że z Nimi to nie mam co się martwić o powodzenie wesela, ale to wszystko przerosło moje oczekiwania! Było cuuudownie! Było wszystko! Było zabawnie, było tradycyjnie, nowocześnie, niekonwencjonalnie i romantycznie gdybym mogła jeszcze raz to wybrałabym tak samo- Twoi Wodzireje! Najlepsi, teraz mogę potwierdzić 🙂 i co ważne, rewelacyjny kontakt od samego początku przygotowań do tego dnia! 17.06.2022 Dziękujemy Arturowi i całej ekipie Twoi Wodzireje !!!

Olga i Piotr 2022

24.06.2022 – to był nasz dzień, dzień naszego ślubu i wesela. Dzięki poleceniom przyjaciółki – animatorki, zdecydowaliśmy się na współpracę z „Twoimi Wodzirejami”. To była najlepsza możliwa decyzja! Jeśli chcesz:
– żeby Twoje wesele bylo weselem z klasą, bez zbędnych, uwłaczających godności zabaw – to oni,
– żeby ktos pamiętał o „kamieniach milowych” podczas Twojej imprezy i cię zwyczajnie o nich chwilę przed czasem informował – to także oni,
– aby wszystko bylo dopięte na ostatni guzik a Wy suchą stopą przejdziecie po oceanie wesela – no nie zaskoczę, to także oni 🙂
– żeby Twoi goście czuli się bezpiecznie podczas całej zabawy weselnej i z przyjemnością uczestniczyli we wszelkich zabawach? – no, znowu oni 🙂
– aby Twoim weselem i, tak jak u nas, ceremonią w plenerze, zaopiekował się zespół profesjonalistów juz od pierwszego spotkania – jedyna właściwa decyzja, oni.
Sławek i Kacper wykonali świetną robotę, muzyka porywała do tanca, oprócz tego podążali za grupą gości, dając przestrzeń zarówno do tańczenia, zabawy czy rozmów przy zimnym piwku na zewnatrz.
Panowie zrobili świetna robotę, odczarowujac mnie z weselnych traum. Az szkoda, ze nasz dzień juz za nami, ale z pewnością skorzystalibyśmy z tej wspolpracy ponownie.
Dlatego z całego serducha polecam, Twoi Wodzireje to najlepsze, co możemy sobie podarować w tym stresującym i cudownym dniu 🙂

Katarzyna 2022

Wesele z Mateuszem i Dorianem udało się świetnie – mogliśmy liczyć na wsparcie w każdym momencie (nawet gdy tańczyliśmy poloneza po raz pierwszy w życiu). Zabawy oczepinowe były kulturalne i podobały się uczestnikom, a dodatkowe niespodzianki w trakcie imprezy były bardzo miłym (i momentalnie wzruszającym) dodatkiem. Wszystko było świetnie zorganizowane – o każdym z nadchodzących wydarzeń byliśmy wcześniej uprzedzani, dzięki czemu wiedzieliśmy, że wszystko jest pod kontrolą i nie musieliśmy się niczym martwić. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy.

Michalina i Łukasz 2022

Z całego serca polecamy ekipę: Michała i Patryka, którzy prowadzili naszą imprezę weselną. Niezapomniane chwile, zaangażowanie oraz profesjonalizm na każdym etapie, dodatkowo super kontakt. Nowoczesne zabawy prowadzone ze smakiem. Jeżeli ktoś się zastanawia nad wzięciem biesiady stanowcze TAK, porwą do wspólnych śpiewów wszystkich gości, nawet tych najbardziej wstydliwych. Dziękujemy że byliście z nami, okazane wsparcie, pomoc i oczywiście niezapomnianą zabawę.

Emilia i Krzysztof 2022

Artur i Adam…. nasi Wodzireje… nasze wsparcie… nasza radość!!
A&A to wymarzona ekipa, dzięki której nasze wesele było najlepszą imprezą w życiu! To jak poprowadzili ten wyjątkowy dla nas dzień przeszło nasze najśmielsze oczekiwania!!! Liczne niespodzianki, śmiech na naszych i gości twarzach, zabawa do białego rana, starannie dobrana muzyka w gusta nasze i gości, ból stóp przez tydzień po weselu i wiele wiele więcej – to wszystko zasługa Artura i Adama! Dziękujemy Wam chłopaki za tę noc, nie wymarzylibyśmy sobie tego inaczej! Fajnie, że jesteście i dalej dawajcie czadu! Widzimy się na imprezkach!

Ola i Patryk 2022

Nasze wesele poprowadził duet Michał i Patryk. Po spotkaniu organizacyjnym z Michałem na tydzień przed weselem, wiedzieliśmy że nie musimy się o nic obawiać, pełen profesjonalizm. Natomiast, to co chłopaki zrobili na weselu… mistrzostwo świata! Wesele poprowadzone w najlepszy z możliwych sposobów. Bawiliśmy się najlepiej na świecie i jesteśmy mega zadowoleni i wdzięczni, że Michał z Patrykiem towarzyszyli nam tego dnia. Bez nich to by się nie udało!
Panowie, DZIĘKUJEMY!!!

Gosia i Norbi 2022

Wybraliśmy duet Artur z Adamem, wesele prowadzone przez nich to coś pięknego! Impreza prowadzona od A do Z, od początku do końca. Zależało nam najbardziej na tym żeby to właśnie wodzireje zajęli się wszystkim w trakcie zabawy, żebyśmy my jako para młoda bawili się razem z gośćmi zamiast nawet w tym najważniejszym dniu biegać, organizować itd. Świetnie dobierają muzykę do podesłanych propozycji. Poza ustalonymi atrakcjami, chłopaki przygotowali kilka niespodzianek dopasowanych do naszego charakteru. Wodzireje potwierdzili swoją pracą wszystko o czym mowa w ich ofercie: klasa, kultura, profesjonalizm, szacunek, empatia oraz to co najważniejsze… to Twoja impreza, więc robią ją tak jak Ty chcesz.
Gorąco polecamy!

Magda i Paweł 2022

Mimo tego, że nasze wesele odbyło się 4 czerwca 2022 r. to emocje jeszcze nie do końca zdążyły opaść. Michał i Patryk nie tylko rozkręcili imprezę i porwali do tańca wszystkich gości, ale również zadbali o to, abyśmy my Młodzi nie musieli się o nic martwić i mogli cieszyć się najpiękniejszym dniem naszego życia. Chłopaki zadbali o każdy szczegół naszego wesela. Poprowadzili świetne zabawy weselne, w których wszyscy goście chętnie brali udział. Jednak dla nas najważniejsze jest to, że włożyli oni ogromne serce i wiele wysiłku, aby wszystko było tak jak to sobie wymarzyliśmy (a było nawet lepiej). Jedyne czego żałujemy, to że ten dzień nie może się powtórzyć.
Polecamy z całego serca Naszych Wodzirejów – Michała i Patryka oraz całą ekipę.

Patrycja i Grzegorz 2022

W minioną sobotę 11.06.2022 nasze wesele poprowadzili Michał z Patrykiem i mogę tylko powiedzieć, że decyzja podjęcia współpracy z chłopakami była strzałem w dziesiątkę! Michał z Patrykiem zadbali o każdy detal na naszej imprezie i przebili nasze najśmielsze oczekiwania. Muzyka była świetna, sposób prowadzenia wesela i stworzona atmosfera fenomenalna, a parkiet nawet przez chwile nie świecił pustkami. Jako młoda para o nic nie musieliśmy się martwić, a nasze życzenia zostały spełnione z nawiązką 😊 zdecydowanie polecamy ten duet!
Michał, Patryk – jeszcze raz OGROMNE DZIĘKI. Było najlepiej ❤️

Agata i Mateusz 2022

Hej! Nasze wesele odbyło się w ostatnią sobotę 11.06.2022r. To była piękna, niezapomniana i magiczna księżycowa noc. Nasze wesele poprowadzili Sławek i Kacper- to był najlepszy wybór! Panowie sprawili, że czuliśmy się pewnie już na spotkaniu, jeszcze przed weselem. Pełen profesjonalizm, klasa i kultura. Posłuchali każdej naszej prośby, spełnili całkowicie nasze oczekiwania. Piękne stanowisko, świetne dodatki i oświetlenie! DZIĘKUJEMY wam jak stąd do księżyca i z powrotem! 🌙✨🥂

Agata i Grzegorz 2022

Serdecznie polecamy! Nasze wesele (28.05.2022 r) poprowadzili Sławek i Kacper, a goście byli zachwyceni. Świetny kontakt, wszystko wcześniej zaplanowane i uzgodnione. Pełen profesjonalizm, kultura i przy tym świetna zabawa do rana. Goście nie schodzili z parkietu, a my dzięki Sławkowi nie musieliśmy się o nic martwić, tylko mogliśmy cieszyć się imprezą i naszym dniem. Dziękujemy Wam za tak wspaniałą organizację. Po weselu z Wami żałujemy, że wesele ma się tylko raz 🙂 ale liczymy na to, że jeszcze nie raz Was spotkamy, tym razem jako goście. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia nad wyborem to powinien wybrać właśnie Was!

Dominika i Mateusz 2022

Nasze wesele było prowadzone przez wodzireja Artura i DJ Adama. Było profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Goście ciągle byli na parkiecie, ponieważ wodzireje idealnie trafili w nasz i gości gust muzyczny, niezależnie od wieku gości. Po weselu ciągle słyszeliśmy pochwały na ich temat. Cytując jednego z gości: „Artur jest warty każdych pieniędzy”. Dziękujemy za tak cudownie poprowadzone wesele. POLECAMY!

Karolina i Marcin 2022

Jesteśmy właśnie świeżo po weselu, na którym zabawę prowadzili Mateusz i Dorian.
Jedyne co mogę powiedzieć, to stanowczo polecam tych chłopaków. Goście bawili się wybitnie od początku wesela do samego rana. Polonez, (mimo iż raczej niespotykany w naszych stronach,) poprowadzony przez Mateusza zrobił furorę zarówno wśród młodszych, jak i starszych gości, a dobór muzyki oraz zabaw odpowiadał naprawdę każdemu.
Jeżeli chodzi o komunikację, tu również możemy wypowiadać się jedynie w samych superlatywach. Zarówno podczas spotkań przed weselem jak i podczas samej zabawy świetnie się z Wami współpracowało.
Ogromny plus za wyczucie nastroi gości i adaptowanie się do sytuacji; (planowane było więcej zabaw, ale jako że poprowadzeni przez Mateusza i Doriana goście bawili się świetnie nie było potrzeby ich wplatać w harmonogram wesela).
Panowie, zostawiliście po sobie świetne wrażenie i z czystym sercem będziemy polecać Was jak i całą ekipę (Twoi Wodzireje), którą reprezentujecie.
Dziękujemy za wszystko!

Dominik 2022

Polecam serdecznie duet Artura oraz Damiana, świetne wspomnienia z wesela, zostaną w pamięci na długo. Byłem na kilkunastu weselach, uwierzcie mi najlepszy duet. Muzyka dla każdego, zabawy wyjątkowe, różne. Każdy może się bawić nawet w rożnym wieku.

Perfect Moments 2022

Twoi Wodzireje porpowadzili nasze najlepsze wesele jakim było Dobromiejskie Spotkanie Ślubne! Kulturalni, zabawni, z ogromnym doświadczeniem. Po prostu PERFEKCYJNI w każdym aspekcie!!!
Do zobaczenia na kolejnych wpaniałych ślubach.

Marta 2022

Wybierając wodzirejów na nasze wesele nie miałam wątpliwości, że Twoi Wodzireje (z którymi bawiłam sie wcześniej na dwóch weselach moich przyjaciółek) spełnią wszystkie nasze wymagania. Nie zawiodłam się – impreza była świetna, a goście zachwyceni prowadzącymi oraz muzyką (która była różnorodna i trafiła w gusta każdego)! W skrócie – pełen profesjonalizm, wesele było prowadzone z klasą, ale jednocześnie z werwą. Świetna biesiada i pięknie poprowadzony polonez – te momenty szczególnie zapadły nam w pamięci. Dziękujemy!

Sonia i Damian 2022

Wesele 06.05.2022. Imprezę poprowadzili duet: Michał i Patryk, chłopaki wykazali się pełnym profesjonalizmem i ogromnym zaangażowaniem, widać, że uwielbiają to co robią, muzyka świetna, różnorodna, każdy z gości mógł znaleźć coś dla siebie, super zabawy, w których mogli brać udział wszyscy goście, polecam z całego serca!

Ola i Paweł 2022

Dawno tak dobrze się nie bawiliśmy, jak na własnym weselu. TWOI WODZIREJE to strzał w 10. Dla wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają nad wyborem wodzireja/dj/orkiestry na wasz dzień: Nie szukajcie dalej! Wlasnie znaleźliscie perełki. Kunszt i klasa sama w sobie 🥇 Dzięki Arturowi i Adamowi goście nie chcieli schodzić z parkietu. Świetny kontakt zarówno przed jak i w trakcie wesela.
Będziemy jeszcze długo wspominać tę imprezę z wielkim uśmiechem na twarzy! ❤️
Dziękujemy Panowie raz jeszcze ❤️
Uściski dla Was!

Alicja i Michał 2022

Wybierając tych Panów wybieracie naturalne i lekkie poprowadzenie imprezy, najlepszą oprawę muzyczną oraz świetną zabawę do białego rana! Zarówno My jak i goście zachwyceni! Serdecznie polecamy każdemu!
Naprawdę nie można lepiej trafić, bo to najwspanialsza ekipa pod słońcem!

Kasia 2022

Wspaniali, profesjonalni, uśmiechnięci i wyjątkowi. Jako panna młoda bawiłam się przez prawie 11h na parkiecie nie mogąc z niego zejść przez świetną muzykę 😀 Artur i Adam…jak my się cieszymy, że na Was trafiliśmy! Absolutnie polecamy 🙂 przede wszystkim zapewniliście nam spokojne głowy o przebieg wesela i za to Wam bardzo dziękujemy 🙂

Alicja i Mateusz 2022

Z całego serca polecamy Twoich Wodzirejów! Nasze wesele poprowadził duet Mateusz i Dorian. Rewelacyjny kontakt przed imprezą, duża elastyczność, świetne poprowadzona impreza, w trakcie której nie musieliśmy niczym się martwić. Panowie są super profesjonalni, mają doskonałe wyczucie gości, świetnie dopasowują atrakcje i muzykę do bawiących się. Zabawy weselne bardzo pomysłowe, oryginalne, nie za długie, nie za krótkie, po prostu idealnie 🙂 Wszyscy goście zachwyceni, parkiet praktycznie nie pustoszał do końca imprezy.

Karolina 2022

Absolutnie WSZYSCY goście, niezależnie od narodowości, byli zachwyceni prowadzeniem przyjęcia weselnego. Niczego tak nie chwalili, jak profesjonalizmu Mateusza! Polecam. Prawdziwa klasa i ogromne doświadczenie! 🙂

Paweł 2022

Swietna i profesjonalna obsługa
Super ludzie świetne podejście do gości i do całej organizacji imprezy gdybym potrzebował kiedyś na jakaś inna imprezę bez wachania „Oni”
Oni są najlepsi 👍👍👍👍

Arek 2022

Współpraca, kontakt, zabawa… wszystko na bardzo wysokim poziomie. Czy powtórzymy? Jeśli nie zmienię na nowy model 😉 to na bank na kolejnym Weselu Wesel będziemy!!! Niesamowita impreza, nieziemska zabawa i klimat. GORĄCO POLECAMY!!!!

Najlepszy Wodzirej DJ na wesele

Asia 2021

Wesele poprowadzone na wysokim poziomie. Cena w 100% adekwatna do pracy którą chłopacy wykochali. Dzięki nim mamy cudowne wspomnienia. Polecam wszystkim z całego serca, zwłaszcza dla osób młodych, rozrywkowych, lubiących niezapomnianą zabawę.
Współpraca z nimi to czysta przyjemność. 🙂

Kamil 2021

Wesele poprowadzone bardzo profesjonalnie ale nie sztywno. Po pierwszym tańcu wszyscy bawili się na parkiecie. Sławek bardzo otwarty na zmiany, propozycje wspólnych zabaw, pomógł nam zrobić plan wesela, zaplanować zabawy i całą rozrywkę od A do Z. Niczym się nie przejmowaliśmy bo jak stwierdził „od zamartwiania się tego dnia jesteśmy my, a wy macie się świetnie bawić”. No i tak było. Kacper świetny DJ. Jak wspomniałem, od samego początku porwał wszystkich do zabawy. Klimaty przeróżne – chłopaki są elastyczni. Naprawdę polecam – profesjonalizm w każdym calu. Życzymy Wam Panowie wszystkiego dobrego 🙂

Eliza 2021

Super muzyka, świetnie poprowadzona impreza! 😃 TwoiWodzireje to wspaniała ekipa, która nasze wesele poprowadziła na najwyższym poziomie. Ilość pozytywnych komentarzy od naszych gości potwierdza właściwy wybór 🙂
Jeśli obawiacie się sytuacji 'a co jeśli ktoś złapie covid’, to nie martwcie się, mieliśmy taką sytuację i ekipa poradziła sobie wspaniale wysyłając inny duet, który doskonale wiedział co robić, gdyż znał wszystkie szczegóły uzgodnione wcześniej.
My jesteśmy zachwyceni i szczerze polecamy 🙂 Wybawiliśmy się na własnym weselu 🙂

Kasia i Mateusz 2021

Od naszego wesela minęło już kilka miesięcy, w trakcie których bawiliśmy się na weselach naszych znajomych, i z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że nasze było najlepiej poprowadzone ze wszystkich! 😀
Artur i Adam świetnie się spisali – nie jest to zdanie tylko nasze, ale też wszystkich gości! Zarówno starsi jak i ci młodsi byli pod ogromnym wrażeniem prowadzących i nie szczędzili komplementów pod ich adresem.
Ze swojej strony powiem, że chłopaki doskonale czytają gości – wiedzą kiedy puścić coś spokojniejszego, kiedy można zaszaleć, gdy grali parkiet praktycznie nigdy nie był pusty :3 natomiast przerwy były zawsze odpowiedniej długości.
Czułam jakbym znała ich od lat <3
Jesteśmy bardzo wdzięczni za ich pozytywną energię i profesjonalizm.
Serdecznie polecamy ich wszystkim przyszłym parom młodym – spokojnie można powierzyć im czuwanie nad tym wielkim wydarzeniem w Waszym życiu, a oni (dosłownie i w przenośni) przeprowadzą Was przez ten dzień za rączkę, jak zrobili to z nami ^_^

Ola i Michał 2021

Wesele 25.09.21 Artur i Adam pełen profesjonalizm. Lepiej nie mogliśmy wyobrazić sobie całej imprezy. My i goście zachwyceni, każdy znalazł coś dla siebie. Zabawy ze smakiem, nie oklepane jak na każdym weselu. Parkiet cały czas zapełniony, a nogi bolały jeszcze przez tydzień. Profesjonalny sprzęt, wszystko na najwyższym poziomie. Polecamy z całego serca, bierzcie w ciemno, będzie rewelacyjnie. Najlepsi na całej kuli ziemskiej!

Justyna i Radek 2021

U nas imprezę prowadzili Wodzirej Michał i DJ Dorian – duet profesjonalny, pomysłowy i przede wszystkim elastyczny i otwarty na współpracę i sugestie Państwa Młodych.
Wszystkie szczegóły zostały omówione podczas spotkania on line z Michałem 5 dni przed ślubem. W trakcie uroczystości mieliśmy z Panami bieżący kontakt jednak bez zbędnego zawracania nam głowy mało istotnymi kwestiami😉.
Dobór repertuaru muzycznego był zgodny z naszymi preferencjami, realizowane zabawy i animacje były na wysokim poziomie, bardzo kulturalne, ,,ze smakiem” – goście sami opowiadali że takich zabaw jeszcze nie widzieli i to było coś nowego 😊
Jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni i na pewno będziemy Panów polecać !

Judyta i Paweł 2021

17-10-2021r. Wodzireje w składzie: Mateusz i Patryk. Wspaniała robota z ich strony. Dzień ślubu i wesela to dzień w którym jest tyle przeżyć i stresu, że chcesz go już jak najmniej przezywać na samej imprezie weselnej, czuć luz i pozytywne nastawienie. Mateusz i Patryk właśnie to zagwarantowali. Od początku prowadzenia wesela po ostatnią piosenkę dzięki nim goście mega się bawili, była super atmosfera, a my jako para młoda nie musieliśmy się o nic obawiać, ani razu nie zwracaliśmy na nic uwagi, wszystko w pełni nam pasowało i było tak jak sobie tego zapragnęliśmy. Polecamy pod każdym względem!!!

Natalia i Jakub 2021

Wodzirej Mateusz i Dj Dorian pełna profeska, imprezę prowadzą ze smakiem, wysoką kulturą ale bez zbędnego nadęcia. Chłopaki są bardzo kontaktowi, wszystko co do najdrobniejszego szczegółu można z nimi ustalić i być spokojnym, że będzie tak jak się należy 🙂 Goście weselni świetnie się bawili zarówno podczas zabawy tanecznej jak i innych form rozrywki. Repertuar jest dobrany w bardzo przemyślany sposób, także trafiają w gusta muzyczne gości z każdego przedziału wiekowego. Na pewno będziemy polecać przyszłym parom młodym.

Bartosz 2021

Już po pierwszym spotkaniu z Mateuszem czuliśmy, że wybór Twoich Wodzirejów był strzałem w dziesiątkę, ale to co się później wydarzyło przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! Rewelacyjnie poprowadzona zabawa, super kontakt przed jak i w trakcie wesela, goście wybawieni, tak samo jak i para młoda. Dużo gości mówiło nam, że to było najlepsze wesele, na jakim byli. Dzięki Dorianowi parkiet pełny praktycznie do ostatniej piosenki. Polecamy z czystym sumieniem! Chapeau bas Panowie! Mateusz i Dorian – dziękujemy!!!

Emilia i Jarosław 2021

Współpracę z wodzirejami zaczęliśmy od polecenia znajomych i teraz my gorąco polecamy innym! Mieliśmy przyjemność współpracy z Michałem i Patrykiem, po prostu idealny duet! Podczas spotkania organizacyjnego bardzo wyraźnie dało się odczuć że mamy do czynienia z zawodowcami. Przed weselem Michał powiedział nam, że o przebieg wesela możemy być spokojni i tak było. Wszystko było pokierowane najlepiej jak mogło, poszczególne etapy były z nami konsultowane i omawiane. Zabawy podczas oczepin bardzo oryginalne i ciekawe. Oprawa muzyczna świetna. Utwory muzyczne były dopasowywane do gustu gości tak, aby cały czas nie brakowało gości na parkiecie. Goście bardzo chwalili wodzirejowy duet i większość komentarzy dotyczących wesela zaczyna się od pochwał dla Michała i Patryka. Jeszcze raz bardzo dziękujemy. Przyszli Nowożeńcy jeśli chcecie udanej zabawy i fachu w prowadzeniu wesela to tylko TWOI WODZIREJE!

Paulina i Wiktor 2021

Bardzo profesjonalne podejście do klienta i świetna współpraca! Z czystym sumieniem możemy polecić Was każdemu 🙂 Prowadzicie wesela z klasą, smakiem i fajnym humorem 🙂 Dziękujemy

Magda i Mateusz 2021

Najlepsza ekipa (Sławek i Kacper) nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszej zabawy weselnej niż ta z nimi! Chłopacy są mistrzami w tym co robią! Dziękujemy za wszystko, goście zadowoleni, a my razem z nimi. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy z całego serca. Jesteście najlepsi z najlepszych! 🤩🤩🤩

Dżesika i Piotrek 2021

Pełen profesjonalizm, goście super się bawili i byli zachwyceni🔥
Polecamy.

Marlena i Patryk 2021

Klasa, szyk i elegancja 👌
Z duetem Mateusz & Dorian nasi goście bawili się przednio! Przyjęcie trwało, a my, Para Młoda, mogliśmy skupić się na tym, co ważne.
DZIĘKUJEMY ❤️

Arthur i Joanna 2021

Arturze , Chcielibyśmy na Twoje ręce złożyć OGROMNE PODZIĘKOWANIA dla całej Waszej ekipy TWOI WODZIREJE za doskonała współprace , prawdziwy profesjonalizm, urocza oprawę i za WSPANIAŁA ZABAWĘ jaka żeście nam urządzili w dniu naszego ślubu. Było po prostu cudownie , jak w bajce. Nic dodać nic ująć. Jesteśmy zachwyceni i codziennie wspominamy te urocze chwile. Cieszymy sie bardzo , że wszystko tak perfekt wyszło , a jednocześnie chcielibyśmy , żeby ta urocza bajka dalej trwała.
Arturze , dziękujemy Ci za pomoc w przygotowaniach. Wszystkie Twoje sugestie odnośnie oświetlenia, dymów, programu przyjęcia , milionerów , Poloneza no i oczywiście rewelacyjnego Skrzypka były trafione w dziesiątkę. Wasza niespodzianka z kowbojskim tańcem była wyśmienita. Uwielbialiśmy każdy moment.
Raz jeszcze z całego serca bardzo. bardzo dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy. Trzymajcie tak dalej .Jesteśmy przekonani , że Wasze talenty, profesjonalizm i pasja będzie Wam zawsze towarzyszyć w drodze do Waszych Sukcesów.
Współpraca z Wami była dla Nas OLBRZYMIA PRZYJEMNOŚCIA.
DZIĘKUJEMY !!!!!!!!!!!!
Ciao,
Joanna i Artur
GNIEW 07 SIERPIEŃ 2021

Aleksandra i Bartek 2021

Arturze i Adamie chcemy bardzo podziękować za
wesele marzeń! Dzięki Wam przeżyliśmy ten dzień po mistrzowsku. Pełen profesjonalizm, dużo zabaw, bajeczna gra świateł i przede wszystkim świetna muzyka, którą chwalili nasi goście. Chłopakom
można zaufać w 100% od pierwszego spotkania aż do ostatnich chwil zabawy. Jeśli ktoś poszukuję oprawy muzycznej, nie ma nad czym się
zastanawiać, tylko Twoi Wodzireje!!!

Kasia i Mateusz 2021

Sławek z Kacprem robią robotę 👍 100 osób wybawionych. Nie możemy wyjść z podziwu. Wesele pierwsza klasa 👍👍👍 polecamy

Kamila i Sebastian 2021

Dzięki Wam nasze wesele okazało się naszą najlepszą imprezą w życiu!!!!! 😍 Mój Mąż przez całe życie nie tańczył tyle co na weselu 🤣❤. Czuliśmy się mega zaopiekowani! Jesteście profesjonalistami w tym co robicie!
Jeśli ktoś szuka profesjonalnej ekipy, która poprowadzi imprezę ze smakiem to trafiliście idealnie!!!!! Dzięki raz jeszcze z całego serducha!

Ania i Jacek 2021

Wesele z dnia 20 sierpnia dzięki Arturowi i Adamowi przechodzi do naszej rodzinnej historii! Goście zachwyceni, Młoda Para w siódmym niebie… Artur fenomenalnie radził sobie w sytuacjach spontanicznych, lekko niespodziewanych i nikomu nie dał poznać, że chwilowo zmieniamy plan działania. Ich otwartości, kreatywność i poczucie humoru jest niesamowita. Ponadto wybór atrakcji jakie organizują, kultura osobista i kunszt najwyższej klasy jaką mają w sobie jest czymś czego absolutnie nie można udawać. Oni mają to we krwi.
Arturrrro! ❤️❤️
Skradłeś nasze serca w całości! Jesteś tak niesamowity, że planowanie wesela bez Ciebie jest czymś niedopuszczalnym! Przyszłym Młodym Parom mogę tylko szepnąć słówko : BIERZCIE ICH W CIEMNO! WARTO! ❤️❤️❤️❤️

Paula i Maciej 2021

Z tymi Panami nie ma szans na nudę. Artur i Adam, dziękujemy Wam za wspaniałe wesele i wspólnie spędzony czas. Praca z Wami to czysta przyjemność. Wszyscy goście byli zachwyceni. Najwyższy stopień profesjonalizmu i ogromne doświadczenie. Jeśli ktoś jeszcze szuka Wodzireja i DJ niech się nie zastanawia. Gwarancja udanej imprezy ❤

Karolina i Jakub 2021

Mieliśmy wesele 17 lipca, które poprowadzili Artur i Adam. Z całego serca polecamy ten duet! Impreza wspaniała, było lepiej niż sobie wyobrażaliśmy!! Artur umie sprawić , że wszyscy goście bawią się na parkiecie do białego rana! Biesiada przy stołach z gitarą extra! W pakiecie mieliśmy również animacje dla dzieci, które Artur robił w przerwach, maluchy były zachwycone! Widziałam wcześniej jak A&A prowadzą imprezy, nie wyobrażałam sobie mieć wesela bez nich i to był strzał w 10! POLECAMY WSZYSTKIM I DZIĘKUJEMY ZA NAJLEPSZĄ ZABAWĘ!

Karolina i Rafał 2021

Z Michałem można konie kraść, a Patryk będzie w tym czasie na gitarze przygrywał. Najlepsza ekipa na świecie. Bez nich nie byłoby imprezy, goście zachwyceni, my wręcz zakochani, jakbyśmy dali radę, to podrzucilibyśmy chłopaków do góry w ramach podziękowania. Jesteście najlepsi, a jak ktoś ma inne zdanie, to się nie zna😉. Pozdrawiamy i ściskamy

Ania i Paweł 2021

Twoi wodzireje to najlepsza ekipa, jaką mogliśmy wybrać na naszą imprezę! Wodzirej Sławek z klasą ale i z humorem poprowadził wesele. Dzięki nim ta impreza będzie niezapomniana-zdaniem nas Młodych, ale również naszych gości. Brak chęci do opuszczenia parkietu, gdy wybiła 4 mówi samo za siebie 😁 Raz jeszcze dziękujemy!!! Jesteście super 🤗🤗🤗

Arletta i Damian 2021

Dzięki Arturowi i Adamowi dzień 25.06.2021 będziemy wspominać wiele, wiele, wiele lat. Tego dnia odbyło się nasze wesele, które okazało się imprezą naszego życia. Goście już na weselu mówili, że jesteście wspaniali, a teraz jak rozmawiamy o naszym weselu, to zawsze padają miłe słowa o tym jak zostało ono poprowadzone przez ekipę z Twoich wodzirejów.
Wszystko co zrobiliście było idealne. Tak idealne, że aż zastanawiamy się, czy na 5 rocznicę ślubu nie zrobić odnowienia wesela :D. Dziękujemy jeszcze raz!!!

Ola i Michał 2021

Jeżeli jakakolwiek para narzeczonych zastanawia się jakiego dj i wodzireja wybrać na własne wesele to od razu możemy powiedzieć, że tylko i wyłącznie TWOI WODZIREJE !! Współpraca z Arturem i Adamem to czysta przyjemność. Idealnie dobrana muzyka sprawiła, że wszyscy goście (Ci starsi i Ci młodsi) nie schodzili z parkietu 🙂 Z całego serduszka dziękujemy i z pewnością będziemy wszystkim polecać ten duet !!!

Ewelina i Krzysztof 2021

Wesele było poprowadzone idealnie przez Michała i Patryka. Dobre wyczucie, konsultacje z nami w trakcie wesela, świetny dobór muzyki. Potrafili porwać do zabawy nawet takich, których nigdy nie widziałem na parkiecie. Do tego bardzo mili i zabawni, polecamy z całego serca!

Edyta i Michał 2021

Jesteśmy po ślubie już ponad dwa tygodnie a dalej nie możemy zapomnieć wesela jakie poprowadził Wodzirej Sławek w parze w DJ Kacprem. Wesele prowadzone z wielką klasą, wszystko przemyślane, dopięte na ostatni guzik. Goście byli zachwyceni Wodzirejem. Proponowane zabawy, muzyka, plan na Nasz wieczór były wręcz idealne.
Sławku jeszcze raz dziękujemy za wszystko i to że dałeś radę!!! Nie musieliśmy się niczym martwić 😉
Dzięki Tobie nie zapomnimy tego dnia nigdy!
Dziękujemy, Edyta i Michał.
* 5 gwiazdek to za mało!!!

Kasia i Tomek 2021

Z całego serca polecamy Twoich Wodzirejów! Sławek i Kacper nie tylko świetnie trafili w nasz gust muzyczny na weselu, ale też świetnie poprowadzili i skoordynowali przebieg całej imprezy 🙂 Sławek pomagał nam na każdym etapie, zbudował świetną relację z naszymi gośćmi, którzy bardzo chwalili muzykę i chłopaków 🙂 Zawdzięczamy Wam rewelacyjne wesele i odciski na nogach – ciężko było zejść z parkietu! pozdrawiamy serdecznie.

Magdalena i Wojciech 2021

Hej Twoi Wodzireje! Tu Magda i Wojtek 😜 bardzo DZIEKUJEMY za poprowadzenie naszego wesela!!!!! Same OHY i AHY w stronę Michała i Patryka ❤ ❤ Michał, dziękujemy za spokój jaki w nas wlałeś przed tym pięknym dniem i przypominanie podczas imprezy jak wygląda harmonogram (tak, drodzy przyszli małżonkowie, tego nie ma czasu pamiętać w trakcie wesela 😃) Patryk, dzięki Tobie parkiet zapłonął 🔥🔥💥 Do dzisiaj niektórzy nie przestali tańczyć w rytm „Tunak Tunak Tun” 😃
MEGA GORĄCO POLECAMY, DZIEKUJEMY, JESTEŚCIE NAJLEPSI ❤ ❤ ❤ 🙏🥰

Najlepszy Wodzirej DJ na weseleKinga i Tomek 2020

Jeżeli czytacie tą opinię, to pewnie szukacie zespołu, który nie tylko poprowadzi Wasze wesele, ale sprawi, że ten dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Zapewniamy, że jesteście w bardzo dobrym miejscu. Ekipa Twoi Wodzireje nie tylko spełni Wasze oczekiwania, ale i dorzuci ogromną nawiązkę. Pełen profesjonalizm od momentu pierwszego kontaktu z Arturem, po dogrywanie wszystkich szczegółów organizacyjnych z duetem Sławek&Kacper. Genialne prowadzenie imprezy ze strony Wodzireja Sławka, w połączeniu z niesamowitym wyczuciem muzycznym DJ Kacpra rozgrzewa pakiet do czerwoności, a samych gości zachęca do niezapomnianej zabawy. Jeżeli chcecie, żeby Wasze wesele było równie wspaniałe, co nasze, wybierzcie ekipę Twoi Wodzireje – nie ma możliwości, że coś pójdzie niezgodnie z planem, albo że będziecie niezadowoleni. Przeprowadzą Was przez Waszą imprezę w taki sposób, że nie będziecie się niczym stresować,. Jednym słowem REWELACJA!
Sławek, Kacper – ogromnie dziękujemy. Jesteśmy pod wrażeniem z jaką pasją i zaangażowaniem wykonujecie swoją pracę. Dzięki Wam z jeszcze większą radością będziemy wspominali ten dzień 🙂

Marta 2020

Witajcie! Jesteśmy tuż po weselu 25.09.2020r, które prowadzili dla Nas Michał i Patryk💚 Pięć gwiazdek to zbyt mała skala by ocenić ich wspaniałą pracę jaką dla Nas i naszych gości wykonali. Chłopaki stworzyli z Nami i Naszymi gośćmi relacje, już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy że to wesele będzie fajne, nie mogło być inaczej z tak pozytywnymi ludźmi! Więc jeśli chcecie by wasze wesele było najlepsza imprezą na jakiej byliście, tych dwóch Panów nie może na nim zabraknąć –> Michał & Patryk. 💚 Dziękujemy!!!

Kamila i Szymon 2020

Kochane chłopaki Michale i Patryku!
Chcielibyśmy Wam jeszcze raz oficjalnie Podziękować za cudowną imprezę weselną którą żeście Nam zaserwowali!
Wasza pozytywna energia porwała każdego uczestnika wesela od najstarszych do najmłodszych!
Z pewnością zapamiętamy Was na długo!
Pozdrawiamy i ściskamy! 

Tomek 2020

Szanowni twoiwodzireje – jesteście najlepszą ekipą pod słońcem, wasza praca daje szczęście i radość wszystkim gościom! Artur pod kątem organizacyjnym jest mega profesjonalny, natomiast podczas samej imprezy (oczywiście oprócz profesjonalizmu) reaguje w każdym momencie na to co dzieje się na parkiecie, jest odrobinę szalony, wygląda na odrobinę zakręconego, ale jest naprawdę pozytywny i całkowicie poświęcony pracy. Dziękujemy całej ekipie za poświęcony czas przed imprezą, za poprowadzenie jej w taki sposób, że wszyscy będą o niej wspominać do końca naszych dni i liczymy na kolejne wspólne imprezy, jak tylko będzie to możliwe do wykonania, poza tym – idealnie się wpasowaliście w klimat niespodziankowej imprezy dla Pani Młodej i mogłem w pełni liczyć na Waszą pomoc i zaangażowanie…krótko mówiąc – dzięki że jesteście i że się poznaliśmy! Tak trzymajcie, rozwijajcie się dalej i idźcie w tym samym kierunku!

Sara 2020

Dziękujemy bardzo Michałowi i Patrykowi za rozkręcenie naszego wesela! Goście byli bardzo zadowoleni i wytańczyli się. Na zabawach rozruszaliśmy się porządnie i uśmialiśmy. Macie cudowną energię i zarażajcie nią dalej!

Magda i Adam 2020

Bardzo serdecznie dziękujemy Wam Arturze i Adamie za ten niezapomniany wieczór. Przede wszystkim, za to, że nie było czuć, że dla Was był to zwyczajny, kolejny dzień pracy. Jesteście mega profesjonalistami. Nie wiem skąd czerpiecie energię i entuzjazm na to aby po raz n-ty robić te same animacje, śpiewać czy organizować te same konkursy. Wszyscy bawili się świetnie niejednokrotnie podkreślając Waszą elegancję i kulturę pracy.
Dzięki za to, że faktycznie nie musieliśmy się martwić czy coś pójdzie nie tak, czy coś będzie nieskoordynowane, czy tort nie wjedzie między „wagoniki pociągu” pędzącego po parkiecie. Z Wami głowa jest spokojna.
W końcu dzięki za to, że byliście… słowni 😊 Faktycznie można się pobawić na swoim własnym weselu. Potwierdzamy!
Świetnie jest z czystym sumieniem powiedzieć sobie, że najlepsze wesele na jakim się było to swoje własne (a i od gości dostawaliśmy takie sygnały).
Nie ma lepszych!

Kamila i Szymon 2020

Kochani Dj-e Wodzireje Michale i Patryku!
Tyle gwiazdek to i tak za mało by opisać jak jesteśmy Szczęśliwi po weselu przez Was po prowadzonym!
Z Całego Serca Was Polecamy!!!!
Pozdrawiamy i ściskamy!

Patrycja i Radek 2020

Chciałabym bardzo polecić ekipę Mateusza i Doriana, którzy doskonale poprowadzili nasze wesele 19.09.2020. Od przyjazdu na salę do końca zabawy o nic nie musieliśmy się martwić, gdyż Mateusz jako charyzmatyczny wodzirej stanął na wysokości swojego zadania i realizował schemat zabawy zgodnie z ustalonym wcześniej planem po drodze zaskakując nas ciekawymi zabawami. Natomiast Dj Dorian nie zawiódł nas wyczuciem gustu muzycznego gości dzięki czemu parkiet był cały czas zajęty. Dziękujemy za fantastyczną zabawę i serdecznie polecamy!

Szyszeczki 🙂 2020

Jeśli ktoś miałby jeszcze wątpliwości, żeby powierzyć prowadzenie swojego wesela Arturowi i ekipie, TO ROZWIEWAM WSZYSTKIE WĄTPLIWOŚCI! Tak świetnej ekipy i tak zaangażowanej w rozbujanie imprezy nigdy nie widziałem, a na wielu weselach byłem 🙂 Nasza impreza była naprawdę na najwyższym poziomie, na maksymalnych obrotach, w najlepszej atmosferze! Pełna profeska i mega zaangażowanie. Polecamy z całego serca na tysiąc gwiazdek 🙂

Paulina i Patryk 2020

Chcieliśmy serdecznie podziękować Arturowi i Adamowi za poprowadzenie naszego wesela 3 października 2020r. Dzięki tej magicznej dwójce nasi goście bawili się do białego rana! Śmiało mogę powiedzieć, że drużyna AA jest godna zaufania i ręczę za to, że dadzą sobie radę z każdą publicznością i w każdych warunkach. Muzyka grała tak, że świadek pomimo pozdzieranych stóp od pantofli nie chciał przestać się bawić i kontynuował zabawę w klapkach!! Staropolski polonez rozpoczynający wesele spowodował pozytywne zaskoczenie gości i podniosłą atmosferę – jak najbardziej polecam. Jeszcze raz bardzo dziękujemy 🤗

Monika i Patryk 2020

Łałałiła!!! Z tymi Panami można się bawić do białego rana!
Nawet w czasach pandemii rozkręcili małe 40osobowe wesele do tego stopnia, że miało się wrażenie, że było nas 420 osób 👉
Kapitalna robota Panowie, dziękuję!

Łucja i Mateusz 2020

Dziękujemy za świetne poprowadzenie naszego wesela ❤ i cudowną zabawę 😊
Goście świetnie się bawili💃parkiet płonął tak, ze panna młoda na koniec tańczyła bez butów 👣🤷🏼‍♀️, wszystkie gry i konkursy były pozytywnie odbierane, każdy znalazł coś dla siebie 🙂
Jak najbardziej polecamy wodzireja Sławka i Dj Kacpra, którzy profesjonalnie i z uśmiechem na twarzy rozkręcili nam imprezę 

Karol 2020

Wesele prowadzone przez Mateusza i Doriana było super. Impreza była fajnie prowadzona i nie musiałem niczym się martwić. Muzyka dostosowana do gości oraz dopasowane zabawy oczepinowe. Polecam

Michalina i Sebastian 2020

Nasze wesele odbyło się 24 lipca 2020 ❤️
Ekipa Twoich Wodzirejów w osobie Artura i Adama całkowicie rozwaliła system, jeśli chodzi o prowadzenie wesela. Nie mogliśmy sobie wyobrazić, by mogło wyglądać bardziej perfekcyjnie. Jesteście najlepsi! Dziękujemy!

Martyna i Radek 2020

Nasze wesele odbyło się 18.09.2020r. i mieliśmy tę ogromną przyjemność współpracować z Arturem i Adamem. Najlepszy duet jaki mogliśmy sobie wymarzyć! Wszystko było super! Uwielbiam tak pozytywnych ludzi 🙂 Dzięki Wam nawet nie mieliśmy stresu przed pierwszym tańcem! Poprowadzenie imprezy na najlepszym poziomie! 🙂 Zaufaliśmy Wam w 100% i nie żałujemy, bo wszystko było zorganizowane jak należy 🙂 Polecamy z całego serduszka!
P.S. Mamy nadzieję, że będziecie prowadzić wesela tak długo, żebyśmy nie byli jedyna parą tańczącą do Freddiego 😉
Aneta 2020
Cudowni! Z bardzo średniego miejsca zrobili mega magiczne miejsce, świetne nagłośnienie, oświetlenie. A sami kulturalni, z mega pomysłami, klasa, klasa i jeszcze raz klasa 🕺💃❤️ polecam z serca 💕

Kasia i Damian 2020

Teraz, gdy emocje już opadły, chcielibyśmy prosto z serducha podziękować Arturowi za tak wspaniałe i profesjonalne poprowadzenie naszego wesela oraz Adamowi, za idealny dobór muzyki pod naszych gości. ❤️
Szczerze polecamy. Twoi Wodzireje są najlepszym wyborem. Dzięki nim nie musieliśmy się niczym martwić, a jedynie świetnie się bawić. Wszyscy goście byli zachwyceni chłopakami, a o 4 rano nie chcieli zejść z parkietu. 😉
Repertuar trafiony w punkt. Ciekawe zabawy i animacje. Profesjonalizm i zaangażowanie, troska o każdy szczegół oraz poczucie, że w pełni możemy na Was polegać. Piękne stanowisko pracy, które dopełniło wystroju wesela. Za to wszystko szczerze Wam dziękujemy ❤️

Ela i Andrzej 2020

Najlepsi WODZIREJE ever ! Wesele w sobotę 5.09 i nie mogę przestać myśleć o chlopakach jak super Poprowadzili wesele ! Na pewno Jeszcze sie spotkamy 😍 polecamy serdecznie E & A

Justyna 2020

Nasze wesele było poprowadzone w sposób idealny, czyli z klasą, tak jak właśnie chcieliśmy! Bardzo dobry kontakt oraz współpraca z Wodzirejem. Muzyka była idealnie dobrana, a goście do dziś są zachwyceni zabawą! Chcielibyśmy podziękować z całego serca Sławkowi oraz Jakubowi, bo to właśnie dzięki Nim, byliśmy spokojni na własnym weselu! 🙂

Kamila 2020

Michał i Patryk grali na naszym weselu. Muzyka świetna, idealnie dobrana pod gości. Bawiliśmy się do 4 rano i goście nie chcieli zejść z parkietu, co chyba mówi samo za siebie 😊

Emilia i Tomasz 2020

Tydzien temu nasze wesele prowadzili Artur z Adamem. Od pierwszej rozmowy nie mieliśmy wątpliwości. Najlepsi pod każdym względem, wszystko opanowane do perfekcji, na najwyższym poziomie. Muzyka dobrana do towarzystwa. Do tej pory dostajemy wiadomości od gosci, którzy sa pod wrażeniem ekipy TW 🤪 Dziękujemy za super zabawe, wsparcie i zaangażowanie. Lepiej trafić nie moglismy. Wydaje sie ze słowo dziękuję to za mało. Polecamy z calego serca!! ❤️

Marta 2020

Byliśmy na weselu 14.08.2020 u naszych przyjaciół. NIGDY NIE BAWILIŚMY TAK DOBRZE! Rewelacyjna muzyka, fantastyczny kontakt z gośćmi i zabawa do rana. Jeśli szukacie oprawy muzycznej na Wasz wyjątkowy dzień to nie zastanawiajcie się ani chwili dłużej i wybierzcie Twoi Wodzireje ☺️!
Wesele prowadził Sławek i Kacper. Mega robota Panowie !
Pozdrawiam,
Świadkowa Panny Młodej

Monika i Patryk 2020

Dziękujemy za wspaniale poprowadzoną imprezę weselną 18.07.2020 Dj Dorianowi i Wodzirejowi Mateuszowi! Impreza pełen profesjonalizm, zabawa do białego rana, goście zadowoleni. Świetne zabawy! Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy ich usługi 🙂

Monika i Marcin 2020

Serdeczne podziękowania dla MICHAŁA i PATRYKA za obecność i świetną pracę wykonaną na naszym weselu 01.08.2020. Od samego początku ceremonii zaślubin aż po ostatnie chwile wesela czuliśmy, że wszystko jest pod ich kontrolą i specjalnie dla nas.☺️ Chłopaki spisali się fantastycznie, nie musieliśmy się o nic martwić. Podziwiamy i dziękujemy za ich kreatywność, poczucie humoru oraz niespodziewane elementy doskonale wplecione w plan przyjęcia. Zarówno my, jak i goście, wciąż wspominamy niesamowitą imprezę i chwalimy dobór repertuaru, w którym każdy znalazł coś dla siebie. 😄
Stanowisko pracy chłopaków wygląda profesjonalnie i z klasą! 👌 Jeszcze raz ogromne DZIĘKUJEMY!
Polecamy wszystkim, bo na pewno się nie zawiedziecie!

Karolina i Mateusz 2020

W najlepszej imprezie Naszego życia towarzyszyli Nam Mateusz i Dorian! 🎉 Pełen parkiet od samego początku aż do końca imprezy! 🙂 Nogi dopiero po 2 tygodniach doszły do siebie po tańcach. Jeżeli chcecie profesjonalnej obsługi to polecam z całego serca!
P.S. Po pierwszym spotkaniu z Arturem od razu wiedziałam, że tylko im można zaufać i będzie idealnie!

Nazokat 2020

25.07 w sobotę się bawiłam na weselu „ U Jakuba „ w miejscowości Ruszajny. Imprezę prowadzili Kacper i Sławek mogę ich polecić na 100% z całego serduszka ☺️ Ten duet dał czadu! To było widać i czuć z jaką pasją i zaangażowaniem i sercem byli z nami.
Polecam ich gorąco 💗

Agnieszka i Bartosz 2020

Dziękujemy serdecznie chłopakom Michałowi i Patrykowi, którzy zagrali na naszym weselu 17.07.2020. Chłopaki sprawdzili się w 100%. Jesteśmy mega zadowoleni, goście również. Bez Was ta impreza nie byłaby taka cudowna 😁. Wymiatacie. Dostaliśmy wszystko co było nam potrzebne z Waszej strony w tym dniu czyli wsparcie, profesjonalizm i przede wszystkim dobra zabawę. Polecamy.

Aneta i Tomasz 2020

Chcieliśmy serdecznie podziękować za perfekcyjne poprowadzenie naszego wesela (03.07.2020) przez przesympatyczny duet Mateusza i Doriana. To właśnie dzięki nim , nie musieliśmy się niczym martwić, ponieważ są perfekcyjni w każdym calu . Gorąco polecamy wszystkim niezdecydowanym ❤️❤️❤️❤️

Sylwia, Pioter i Kotel 2020

27.06.2020 r. mieliśmy swój wielki dzień i jesteśmy w 100% przekonani, że nie byłoby tak pieknie gdyby nie drużyna AA! Wybierając TW jako osoby prowadzace imprezę w pełni zaufalismy intuicji ( nigdy nie byliśmy na
imprezie prowadzonej przez chłopaków) No i stało się! Dobre wrażenie zbudowane przez Artura na pierwszym spotkaniu trwa do dziś! Wesele poprowadzone bardzo profesjonalnie. Goście w każdym wieku zapelniali parkiet przez całą noc. Co ważne dzięki chłopakom wcale się nie stresowaliśmy ponieważ doskonale zarzadzali imprezą. Dla czytających tylko zakonczenia. Wesele do 5 rano. Pakiet pełny całą noc. Klasa. Szyk. Dobry smak. Czego chcieć więcej??? Dziękujemy i pozdrawiamy.

Natalia i Arek 2020

Nasze wesele (27.06.2020) prowadzili Sławek i Kacper. Fantastyczni, zaangażowani, z wyczuciem, studzili nasze nerwy i emocje (kiedy było trzeba) i podkręcali temperaturę na parkiecie.
Dziękujemy i polecamy z całego serca!

Kasia 2020

W sobotę bawiłam się na weselu w Jabłonce prowadzonym przez Sławka oraz Kacpra i mogę się o nich wypowiedzieć w samych superlatywach! Przesympatyczni, z klasą, na poziomie, z wyczuciem… Było miło, radośnie i z dobrą energią, bo właśnie taki jest ten duet. Gorąco polecam tych panów, na pewno nie pożałujecie!

Andrzej 2020

Nasze wesele obstawiali Michał i Patryk. REWELACJA! Chłopaki z klasą, zasadami, pomocni we wszystkim, czuliśmy się z nimi na zabawie bardzo swobodnie. Bardzo dobrze dobierali muzykę do danej chwili, dbali o dobry nastrój i poziom atrakcji. Poza tym to bardzo fajni ludzie, dobrzy i przemili. Jeszcze raz dziękuję Wam za ten wieczór. Wszystkim, którzy chcą mieć wesele na poziomie, bez żenujących sytuacji, za to w świetnym klimacie najserdeczniej polecam!

Kasia, Sylwia i Krzysiek 2020

Dziękuję Michałowi i Patrykowi za sobotnia imprezę, która prowadzili. Chłopaki jesteście wspaniali. Najlepsi wodzireje na świecie. Wymiatacie. Goście byli wami zachwyceni. Polecam z całego serca. Pozdrawiamy Kasia, Sylwia i Krzysiek:)

Sabina i Artur 2020

Dziękujemy za wspaniałe prowadzenie wesela, Artur i Adam byliście niesamowici 😉.
Goście doskonale się bawili, a my już wiemy że mieliśmy do czynienia z profesjonalistami, przez duże „P” 😊
Pozdrawiamy Sabina i Artur

Gosia i Michał 2020

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy, że byliście z Nami!
To było jedno z najlepszych wesel, na jakim byłam…a to było moje własne 😉
Goście zachwyceni, wytańczeni…nic dodać nic ująć!!

Dominika 2020

Wesele Wesel za nami…. niezwykła impreza!!!! Była ostra petarda a dzisiaj są ostre bąble na stopach 😂😂😂

mucha

Paulina i Krzysztof 2019

Twoi Wodzireje, Mateuszu i Dorianie, dziękujemy Wam za wspaniałą zabawę na weselu! Pomimo iż uważaliśmy, że na swoim weselu ciężko jest się pobawić, to wybawiliśmy się przednio! 💥 Szeroki przekrój muzyczny. Muzyka była bardzo taneczna i zadowalająca osoby z różnych przedziałów wiekowych, nie była oklepana. 👍Nie musieliśmy martwić się o przebieg całej imprezy. 😊 Zabawy pozytywnie zaskakiwały nas na każdym kroku. 😁 Nie trzeba było długo czekać, aby pytano nas o kontakt do Was. wesele olsztyn 😀 Polecamy serdecznie! 

Piotr 2019

Dziękujemy!!! Wspaniała zabawa, super ekipa! Wszyscy goście zachwyceni! Wystarczy powiedzieć tyle, że na poprawinach nikt nie miał siły już tańczyć! Jak zabawa to tylko z „Twoi Wodzireje”. Owacje na stojąco!

Monika 2019

Mateuszu, Dorianie!
W imieniu swoim, męża i naszych gości weselnych chcieliśmy Wam z całego serca podziękować za wspaniałą imprezę! Dzięki Wam zarówno my, jak i nasi goście zapamiętamy tę imprezę na dłuuuuugo!  już na samym początku usłyszeliśmy od gości, że nigdy nie byli na takim weselu, NA POCZĄTKU, a co dopiero z upływem kolejnych godzin. My podzielamy te zdania, to było najlepsze wesele na jakim byliśmy i to nie dlatego, że było to nasze wesele… Po prostu było wspaniale! Daliście czadu, cieszymy się, że byliście z nami i poprowadziliscie naszą imprezę! POLECAMY każdemu! Jesteście G E N I A L N I !!! 

Joanna 2019

Sławek, Kacper i ich super niezawodny pomocnik sprawili, że nasze własne wesele było spełnieniem naszych marzeń.🤗 Rozumielismy się bez słów, spełniali nasze prośby i oprócz bycia przyjaciółmi byli też profesjonalistami. Nigdy w życiu nie widziałam tak bawiacej się rodziny  polecamy ich z całego serca- dzięki nim ten dzień był niezapomniany. 🤩To właśnie Twoi Wodzireje sprawiają że w dniu własnego wesela potrafisz się zrelaksować, wybawić i przeżyć niezapomniane chwile nie wyobrażalismy sobie wesela bez nich.💃 Jeśli ktoś nie zna sposobu na dobrą zabawę to oni z całą pewnością w tym pomogą 🙈 P. S. Chłopy- pamiętacie że sen jest zależny od wagi 😎😎😎 wesele olsztyn
Dziękujemy jeszcze raz!!!! ❤️💚💛💜💙

Anna 2019

Chciałam w imieniu swoim i wszystkich gości z Suwałk podziękować za świetna zabawę, profesjonalizm, życzliwość i całokształt wesela. Wszystkim z czystym sumieniem Polecam!!! Sławku, chłopacy jesteście genialni!!!

Paulina i Jakub 2019

Chcielibyśmy z całego serca podziękować Sławek Tarasewicz i Adam Lewko za poprowadzenie naszego wesela. Wasze pomysły sprawiły że nasze przyjęcie było oryginalne, a goście byli zachwyceni. Dzięki wam, nikt nie siedział, każdy się dobrze bawił, a gry weselne zrobiły furorę! Dziękujęmy również za poprowadzenie poprawin w stylu „chill out”, gościom bardzo sie podobało, chyba nawet bardziej niż wesele 😜
Jeszcze raz dziękujęmy za profesjonalizm oraz dobrą muzykę, jakby nie wy to nasze wesele nie byłoby tak wspaniałe. 💗
Polecamy Twoich Wodzirejów z wielkim uśmiechem na twarzy!!! 😀

Renata 2019

Wesele mojej córki od początku do końca było super, dziękują za wspaniałą muzyczna oprawę 😀😄🎉

Patrycja i Michał 2019

Arturze. Adamie.
Panowie, o dziwo (tak wiem, też się dziwię 😉) brakuje mi słów, by opisać to co działo się w piątkową noc. I choć to brzmi jednoznacznie, ale każdy z obecnych osób wyszedł z tego zadowolony 
Dzięki Wam nawet te nietańczące persony ruszyły na parkiet gibiąc się niczym Jennifer Lopez.. Wystarczyło spojrzeć na mojego męża 😂
Wybierając Was te dwa lata temu wiedziałam, że wybraliśmy dobrą zabawę na wysokim poziomie… Ale nie spodziewaliśmy się że aż tak dobrej 😁 Wszyscy goście jednogłośnie mówili, że byliście super, a co poniektórzy pytali się o dane (więc może gdzieś na Waszym szlaku się spotkamy – z tego co wiem co w czerwcu na bank ).
Wszędzie i wszystkim to mówię – tęsknię za swoim weselem. A Wy byliście tym elelementem tego wieczoru, który się do tego przyczynił 
PS1. pamiętajcie, co dobre to ja, co złe to Michał 
PS 2.osobiście dziękuję za karaoke 🎤  MISTRZOSTWO ŚWIATA ❤️ wesele olsztyn

Kasia i Kamil 2019

Dziękujemy Arturowi i Adamowi za profesjonalną obsługę muzyczną i widzirejską naszego przyjęcia weselnego! Rok temu prosząc Was o wspólna zabawę już wiedzieliśmy, że będzie to wyjątkowy dzień! Jesteście niesamowici! Dzięki Wam ciocia Grażynka odzyskała energię życia, druga leczy odciski, a jedna para zdecydowała się na ślub! Jesteście boscy. Goście, którzy do nas dzwonią każą Was uściskać. A więc ściskamy i dziękujemy z całego serca, że dzięki Wam nasze wesele było mega! ❤️

Paulina 2019

Niesamowici, niezastąpieni, nietuzinkowi, niepowtarzalni… 😊😁😎 Tak z czystym sumieniem można opisać duet chłopaków Artura i Adama. Goście wniebowzięci, a jedyne pytanie to skąd my Was wyczarowalismy !! 😁
Z chłopakami zero zmartwień, zero stresu, a impreza na najwyższym poziomie 😊😁 Jeszcze raz baaaardzo dziękujemy 😍😍😍

Mariusz 2019

Dwa tygodnie po naszym weselu, chcielibyśmy bardzo podziękować Sławkowi i Kacprowi za mega profesjonalne, kulturalne i bardzo kreatywne poprowadzenie naszego wesela. Wszyscy goście ( w tym my) świetnie się bawili. Bardzo polecamy chłopaków !!!

Sandra i Dawid 2019

Nasze wesele odbyło się 13.07.2019 r. Chcielibyśmy bardzo podziękować Sławkowi i Kacprowi za fantastyczną zabawę i świetną organizację. Podobno, na własnym weselu nie można się dobrze bawić, ale my szaleliśmy na swoim jak na żadnym innym! Czuliśmy się w pełni spokojni, ponieważ chłopaki zajęli się wszystkim od A do Z. Zdecydowanie polecamy !!! Goście byli zachwyceni, podobnie jak my. 

Magda i Tomek 2019

Choć od naszego wesela minął już niemal miesiąc to nadal nie możemy zapomnieć o zabawie jaką zafundowali nam Sławek z Kacprem. Wszystko na najwyższym poziomie, począwszy od oprawy muzycznej, aż po zabawy oczepinowe. 🙂 Muzyka idealnie wpasowała się w gusta nasze i naszych gości- nie wiedzieliśmy, że z taka łatwością można rozbujać 100-osobową ekipę z różnych rejonów Polski! Konkursy i zabawy jakie nam zapewnili to po prostu klasa sama w sobie, dużo śmiechu, dużo radości! Wiele pozytywnych reakcji od rodziny i znajomych po weselu na ten temat, czyli zadowoleni goście- zadowoleni my! 🙂 Nie mogliśmy wybrać lepiej! Jedynym minusem był czas, który uciekał jak szalony 😉 Dzięki Sławek! Dzięki Kacper!

Małgorzata 2019

My już po ślubie 1czerwca 2019 Naszym teamem byli Sławek Tarasewicz i Kacper Hebel . Dzięki nim Nasze wesele było bardzo udane .Goście mega zadowoleni z tego jak Wodzirej prowadził wesele i z DJ,który puszczał zarąbistą muzykę. Dzięki Nim nie stresowaliśmy się podczas całej imprezy. Wesele nam minęło nie wiadomo kiedy . Konkursy były inne niż zwykle co zaskoczyło naszych gości ale oczywiście pozytywnie .Dziękujemy jeszcze raz 😁😁😁

Anna 2019

Co prawda wypowiadam się jako świadkowa ale wielkie brawa dla Mateusza i Doriana. Umieć zabawić każdego, bez znaczenia na wiek i upodobania nie łatwy kawałek. Im udało się w 100 %. Brawo, brawo!!! Po weselu twa tygodnie a wspomnienia udanej imprezy do dziś 😉
POLECAM 🙂

Aga i Radek 2019

Najlepsza ekipa weselna!!! Dziękujemy Mateuszowi i Dorianowi za poprowadzenie naszego wesela. Gości było niedużo, ale z tą ekipą bawili się do samego końca. Taniec ze świecami to strzał w 10 😊 Jest to pomysłowy i energiczny duet – potwierdzają to komentarze gości po weselu. Wszyscy są Wami oczarowani. Śmiało możemy Was polecić każdemu. Chłopaki byliście niesamowici!!! wesele olsztyn

Edyta i Piotr 2019

Artur, Adam byliście SUPER!!! Elegancja i pełen profesjonalizm  Gdyby nie Wy, nasze wesele nie byłoby tak udane  Taniec w chmurach genialny, wszystkie zabawy były wychwalane przez gości… Jeszcze raz baaaaaaardzo Wam dziękujemy  

Czyżewscy 2019

Jesteśmy mega zadowoleni i szczęśliwi, że zaufaliśmy Twoim Wodzirejom. Było super! Dzięki Sławkowi i Kacprowi w ogóle się nie stresowaliśmy, wiedzieliśmy, że wszystko będzie tak jak trzeba. I było! Widać od razu, że są zgranym teamem i się rozumieją bez słów.
Niektórzy goście, szczególnie ci zagraniczni byli w szoku, że tak można się bawić na weselu  Wszyscy chwalili muzykę i w ogóle świetnie się bawili!
Bardzo bardzo dziękujemy! To była niezapomniana noc!
Kinga 2019
Jesteście najlepsi! Chcieliśmy podziękować Mateuszowi i Dorianowi za tak świetne poprowadzenie Naszej imprezy. Od początku nie mieliśmy wątpliwości, że mamy do czynienia z profesjonalistkami. Z całego serducha gorąco polecamy!!!

Ania i Kuba 2019

Po raz kolejny nasze ścieżki się skrzyżowały  – tym razem na naszej ślubnej imprezie ( a może i w końcu  ). Podczas Grudziądzkiego wesela duet Sławek & Kacper, rozgrzewali deski do czerwoności. Starzy czy młodzi bawili się tak samo dobrze i długo. My jako para młoda, nie musieliśmy się praktycznie niczym martwić, doświadczenie chłopaków pozwoliło nam trochę odetchnąć i wspólnie z gośćmi uczestniczyć w zabawie.
Jedyne na co goście narzekali to odciski na stopach dzień później :)- bo naprawdę ciężko było zejść z parkietu. Dziękujemy Chłopaki jeszcze raz i mamy nadzieję, że to nie jest nasza ostatnia wspólna impreza ! wesele olsztyn

Ania 2019

Emocje opadły, można wrócić do świata żywych 😁 Jeżeli planujecie wesele to tylko z Twoimi Wodzirejami. Arturze i Adamie – zarówno my jak i goście jesteśmy MEGA wdzięczni za tak wspaniałe poprowadzenie naszej imprezy! 😍
Co tu dużo mówić – POLECAMY W 100% wesele olsztyn

Kamil 2019

Najlepsza ekipa! Wielka klasa, kultura i świetna zabawa 🙂 Panowie, było kapitalnie!

Natalia i Mateusz 2019

W końcu gdy emocje chociaż odrobinę opadły chcielibyśmy podziękować dla Sławka i Kacpra za poprowadzenie naszego wesela  Chłopaki bez was to by się nie udało! Jesteście najlepszym duetem do zadań specjalnych a my nie wymyślilibyśmy sobie tej nocy lepiej 🤩 Dzięki wam nie musieliśmy ani przez chwilę zastanawiać się jak przebiegać będzie cała impreza i mimo wielu sytuacji, które wychodziły NA GORĄCO – Sławek wykazywał się tak wspaniałą kreatywnością, że nie mogliśmy wraz z mężem Mateusz Balcewicz wyjść z podziwu!!!  Jesteście NAJLEPSI!!! Gorącoooo dziękujemy 🤩🤩🤩🍾🍾🌻🌻🌻🌻

Maja i Robert 2019

Razem z Mają chcieliśmy bardzo mocno podziękować za sobotnią zabawę. Dziękuję bardzo chłopakom. Dorian Woźnicki za świetną muzykę, która była strzałem w dziesiątkę. Parkiet rozgrzany do czerwoności! 🔥🔥🔥 Sławek Tarasewicz dziękujemy za poprowadzenie tej imprezy od początku do końca, za zrobienie niepowtarzalnego klimatu tego wspaniałego wesela. Dzięki Wam o nic nie musieliśmy się martwić i wszystko wyszło perfekcyjnie, chłopakom można w stu procentach zaufać. Dołożyliście dużą CEGŁĘ do tego, aby był to nasz najwspanialszy dzień w życiu! Jedynie czego można żałować to, że tak czas szybko zleciał!😂😂 Polecamy Twoi Wodzireje całego serca, korzystając z ich usług będziecie na pewno zadowoleni.

Kasia i Marek 2019

Trzymamy za słowo i nie możemy się doczekać książki 😉 My możemy obiecać, że jeżeli kiedyś napiszemy książkę o naszym weselu to na pewno Wam poświęcimy co najmniej dwa rozdziały 😎 Dziękujemy za to, że tak wspaniale poprowadziliście nasze wesele. Goście byli zachwyceni 😍 DJ Adam lepszy od Calvina Harrisa, a wodzireje Artur & Mateusz – najlepszy duet ever 😍😍😍 Pełen profesjonalizm, super energia, pomysłowość i klasa – jesteście wyjątkowi !!! Jeszcze raz serdecznie dziękujemy, polecamy i będziemy polecać wszystkim 😊 ps. Jesteście magikami – odczarowaliście dotychczasową wizję wesela i przepędziliście wszelkie obawy – wiecie KOGO ?!? 😉😉😉🤗 Thx 😊
wesele olsztyn

Magda i Michał 2018

Bardzo dziękujemy za rozkręcenie wesela 🙂 Jeden z naszych gości po weselu stwierdził, że ” Wodzireje to byli obłędni!!! ” Bardzo nam się to spodobało 😀 Pozdrawiamy serdecznie, szczególnie Sławka i Kacpra i życzymy dalszych sukcesów! 😀

Ania i Krzysiek 2018

Sławek i Kacper to świetna ekipa, która rozkręciła nam wesele i sprawiła, że goście świetnie się bawili  Ulubione taneczne kawałki, kulturę, uśmiech i dobre podejście do klienta, to zapewni Sławek z ekipą Dziękujemy za udane wesele 

Klaudia i Grzesiek 2018

Duetowi Arturowi i Adamowi z firmy Twoi Wodzireje za rozkręcenie imprezy, za genialne zabawy dla nas i naszych gości, za integrację, której dokonaliście, za uśmiech, którym zarażaliście i za NIESAMOWITE poprawiny! W tym miejscu nie mogę sobie odmówić przytoczenia rozmowy z Arturem na kilka dni przed ślubem. Otóż mój małżonek na pytanie, czego oczekuje od poprawin, bez zastanowienia odpowiedział: „przede wszystkim chcielibyśmy się napić i pobawić”. 😂😂 Nie mogło być inaczej. Artur, choć ludzie nadal „godzili się z żołądkami” stworzyłeś drugie wesele!

Maciej 2018

Państwo młodzi jeszcze raz dziękują za super zabawę. Jesteście najlepsi! 

Kasia i Igor 2018

Polecam każdemu współpracę z Twoi Wodzireje. Nasze wesele prowadził duet Sławka i Kacpra. Panowie mają bardzo dobre wyczucie tłumu, prowadzą zabawę w sposób kulturalny i swobodny, grają bardzo dobrą muzykę, wyczuwając potrzeby gości. Twoi Wodzireje dostosowują się do potrzeb pary młodej, są pomocni, a współpraca z nimi to czysta przyjemność. Powierzenie im prowadzenia wesela to był naprawdę dobry wybór.

Monika i Patryk 2018

Wybierając Twoi Wodzireje wiedzieliśmy, że to najlepszy wybór! Na każdym spotkaniu z wami (a było już ich kilka), bawiliśmy się świetnie ! Na własnym weselu, dzięki Sławkowi i Kacprowi, nic nas nie zaskoczyło! Wiedzieliśmy, że możemy Wam w pełni zaufać. Z czystym sumieniem polecamy każdemu, kto chce, aby własne wesele było najlepszą imprezą w życiu!
Kacper- goście byli zachwyceni doborem muzyki i jej różnorodnością!
Sławek Tarasewicz- uwielbiamy Twoje poczucie humoru, Twój perfekcyjny sposób w jaki porywasz gości weselnych do tańca!
Dziękujemy! wesele Olsztyn👏👏😘

Asia i Michał 2018

Serdecznie dziękujemy za wspaniałe prowadzenie naszego wesela oraz świetną oprawę muzyczną. Wszyscy goście byli zachwyceni, nawet najwięksi zwolennicy zespołów weselnych przyznali, że wesele w wykonaniu Twoich Wodzirejów było najlepszą imprezą w ich życiu. Wasz duet skradł serca wszystkich gości, od maluchów, które były zachwycone bańkami i światełkami, po dorosłych, którzy docenili Waszą nienaganną kulturę i poczucie humoru. Muzyka była różnorodna i świetnie dobrana, czego rezultatem był ciągle pełny parkiet. My, jako Para Młoda, nie musieliśmy się o nic martwić, ponieważ zadbaliście o każdy szczegół i stworzyliście cudowną atmosferę. Skorzystaliśmy również z dekoracji sali światłem, które całkowicie ją odmieniło. Sławek & Kacper – dziękujemy, że dzięki Wam nasze wesele było najlepszą imprezą w naszym życiu  Z całego serca polecamy wszystkim ten duet! 

Ewelina i Paweł 2018

Bardzo dziękujemy za poprowadzenie naszego wesela duetowi Sławek i Kacper. Profesjonalnie, kulturalnie, z klasą, ale i poczuciem humoru. Sławek sprawował pieczę nad harmonogramem dnia, dzięki czemu o nic nie musieliśmy się martwić, a i wszystko odbyło się na czas  długo rozważaliśmy czy decydować się na zespół czy na duet djsko- wodzirejski, ale dziś jesteśmy już pewni, że to był najlepszy wybór 😉 Polecamy duety każdemu 😀 potwierdza to nie tylko nasze subiektywne odczucie, ale i komentarze gości po weselu 😉 to było nasze pierwsze doświadczenie z wodzirejem i śmiało możemy powiedzieć, że najlepsze wesele ever 😉 

Marta i Daniel 2018

D Z I Ę K U J E M Y !
Za Nasz cudowny dzień – 3.08.18! wesele olsztyn
Gdy emocje juz opadły i znaleźlismy troche wolnego czasu chcemy bardzo podziękować Arturowi i Adamowi za poprowadzenie naszego wesela 
Pełen profesjonalizm, doskonała organizacja, pomysłowość, nowoczesność, energia, humor i klasa! Perfekcyjne stanowisko pracy – minimalizm połączony z elegancją i smakiem. Dekoracja sali światłem wypadła cudownie 
Dużo pozytywnych niespodzianek, potraficie oderwać od stołu nawet najbardziej „wrośniętych w krzesła” gości  Przez całą imprezę czuliśmy się bezpiecznie, dosłownie prowadzeni za rękę. Nie musieliśmy martwić się o cokolwiek, wszystko było dopięte na ostatni guzik. Artur zadbał o to, aby był to NASZ dzień i tak było, czuliśmy się znakomicie. Goście byli pod wrażeniem, do tej pory wspominają i na pewno na długo Was zapamiętają.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy, polecamy i będziemy polecać wszystkim! Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy 

Łukasz i Agata 2018

Serdecznie dziękujemy Arturowi i Adamowi za kapitalne poprowadzenie naszego wesela. Mogło to być trochę większe wyzwanie niż zazwyczaj jako, że bawiliśmy się bez alkoholu. Zabawa trwała do rana, świetna do tańca muzyka oraz bardzo ciekawe zabawy i wspólne tańce prowadzone przez Artura sprawiały, że parkiet co chwila był pełen. Po weselu natomiast odzew był niesamowicie pozytywny. Część rodziny, której ciężko było pogodzić się z naszą decyzją o braku alkoholu następnego dnia gratulowała świetniej zabawy, przyznając, że sami są zaskoczeni tym jak bardzo im się podobało. „Bajecznie, najlepsze wesele na jakim byłem, najlepszy wodzirej” – to tylko część miłych słów jakie od czasu wesela usłyszeliśmy od naszych gości. Artur ma bardzo dobre poczucie humoru z wyczuciem taktu i umiejętnością dopasowania się do nastroju chwili, sztuczki które pozwalają wyciągnąć na parkiet wszystkich pozostałych gości po godzinie 3 i cały czas panuje nad sytuacją, czego również mieliśmy okazję doświadczyć. Dodatkowo podsunął nam świetny pomysł na zintegrowanie gości już na samym początku, który pozwolił rozluźnić atmosferę. Adam przy konsolecie sprawia wrażenie DJ-a z pasją, który nawet po 4 rano nie okazuje oznak znużenia. Jeszcze raz dziękujemy Panowie za te piękne wspomnienia! 

mucha

Magdalena i Przemek 2018

08.08 Twoi Wodzireje prowadzili nasze srodowe wesele!!! Chcielibysmy jeszcze raz goraco podziekowac ! Dzieki wam czulismy sie wyjatkowo , wszystko bylo dopiete na ostatni guzik ! Jestesmy pelni podziwu waszego profesjonalizmu i inwencji tworczej!
Mimo iz graliscie na weselu siostry 3 tygodnie wczesniej daliscie rade zrobic wszystko inaczej i wciaz tak samo dobrze 👏👏👏
Jestescie niesamowici ! wesele olsztyn
Do dzisiejszego dnia nasze wesele i Wy jestescie wspominani wsrod gosci !
Zyczymy wielu sukcesow , bo pasje do tego co robicie juz macie 🙂
Bedziemy was polecac bo warto !!!!!
Dziekujemy🤗 

Kasia 2018

Megaaaaaaaaaa dziękujemy za extra zabawę !!!! Wszyscy goście zadowoleni !!!! Petarda !!!! Musieliśmy wyganiać gości do domu tak graliście !!!! Dziękujemy z całego serca 😘👏👌 Slawek jesteś kozakiem 😎 Polecamy! Polecamy! Polecamy !

Marlena i Sebek 2018

Serdecznie polecamy chłopaków- Sławka i Kacpra, są fantastyczni. Dzięki nim bawiliśmy się świetnie, chociaż na własnym weselu nie jest to takie proste, lecz dzięki temu, że mieli wszytko pod kontrolą my mogliśmy być spokojni. Sławek, co by tu dużo mówić, już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że jest to nasza bratnia dusza. Rozumieliśmy się doskonale. Choć minął dopiero miesiąc, to już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania. Polecamy z całego serca!!! P.S. Chłopaki chyba też się z nami dobrze bawili

Magda i Daniel 2018

21.07. był nasz dzień i dzięki Arturowi i Adamowi – mimo, że minęły już niemal 2 tygodnie – do dziś każdy z weselników gratuluje nam genialnego wesela. Oczywiście gigantyczna w tym zasługa wyżej wspomnianego duetu, który poprowadził ten wieczór brawurowo i widowiskowo, ale przede wszystkim ze smakiem i z klasą. My zaś – jako Państwo Młodzi – czuliśmy się bezpiecznie, bo wiedzieliśmy, że możemy polegać na profesjonalizmie obu Panów. Nie musieliśmy się o nic martwić, wszystko było pod kontrolą wodzireja, dzięki czemu mogliśmy się bawić, a nie martwić. Jeśli ktokolwiek szuka sprawdzonego wodzireja i DJ’a na swoje wesele to z pełnym przekonaniem i z całego serca polecamy Twoich Wodzirejów – klasa, styl, profesjonalizm okraszone dużą dozą poczucia humoru i luzu tworzą najlepszą na świecie kombinację i zapewniają fantastyczne wesele i najlepsze wspomnienia! Pozdrawiamy Magda&Daniel wesele olsztyn

Joannna 2018

Spóźnione, ale najszczersze podziękowania.
Sławek i Kacper spisali się świetnie. Wesele (16,06,2018) było prowadzone profesjonalnie, czuliśmy opiekę ze strony Sławka, co dużo dla nas znaczyło  Panowie, jeszcze raz dziękujemy 

Magdalena i Kamil 2018

Kochani !!! Tak jak pisali wszyscy – jesteście nie za sta pie ni !!!! Genialni !!! Pełna profesja , klasa i muzyka dla każdego ! Artur MISTRZ !! 😍😍😍 z całego serca dziękujemy Wam za to, ze dzięki Wam ten dzień był Jeszcze piękniejszy !!! Polecam Polecam i Jeszcze raz POLECAM !!!! Magda i Kamil ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Agata 2018

Artur, Kacper dziękuję za…
https://www.youtube.com/watch?v=cJZMTcyqsYk
i za całą resztę piosenek „na życzenie”.
To była wspaniała noc !!!!
DZIĘKUJEMY to za mało

Ewa 2018

Baaaaardzo dziękujemy za super zabawę. Artur, Adam – byliście genialni, nie moglibyśmy wymarzyć sobie lepszej atmosfery na naszym weselu. Polecamy, polecamy i jeszcze raz polecamy !

Magda i Adam 2018

Artur&Adam to jak Batman&Robin – tworzą duet idealny  Dzięki nim nasze wesele było dużo lepsze niż sobie wymarzylismy, nie myślałam że na swoim weselu będę tak wyluzowana – a to w dużej mierze zasługa tych dwóch Panów  goście po prostu zachwyceni, co chwila podchodzili do nas i pytali: „skad wy wytrzasneliscie takiego wodzireja”? Nie mogli uwierzyć że tu u nas w Olsztynie są tacy  Wesele poprowadzone idealnie, dużo zabaw, śmiechu, muzyka trafiającą w gusta wszystkich gości  bawiliśmy się do białego rana, nie zabrakło też momentów wzruszenia (dziękujemy… ) Co mnie najbardziej ujęło to, że potrafiliście tak zintegrować gości, że nie było podziału – goście Młodej, goście Młodego, wszyscy bawili się razem, jak jedna wielka rodzina  dużo osób do tej pory pisze i mówi nam, że było to najlepsze wesele na jakim byli  Ogromne dzięki, jesteście wielcy  Jeśli chcecie mieć MEGA wesele to Artur i Adam Wam to zapewnia wesele olsztyn 
A na koniec przytoczę jeszcze słowa pewnej cioci:
„Jeszcze w życiu nie widziałam, żeby komuś o 3.40 przed samym końcem wesela udało się wyciągnąć na parkiet wszystkich gości. Chapeau bas”
Także czapki z głów Panowie 😉

Ewa 2018

Dziekujemy, dziekujemy, dziekujemy! Nasze wesele bylo wymarzone, a Artur i Adam przekroczyli oczekiwania wszystkich: znajomych, rodziny, rodzicow mlodych i nasze. Wszyscy (doslownie wszyscy!) bawili sie wysmienicie, zabawa do samego rana poniosla kazdego niezaleznie od wieku. Prowadzenie wesela na najwyzszym poziomie, duzo klasy i humoru. Muzyka to mieszanka hitow, ktore porywaja do tanca, spiewu i wyglupow. Wspaniale wyczucie gosci i pary mlodej. Zatem jeszcze raz: DZIEKUJEMY!

Justyna i Michał 2018

Drogi Arturze i Adamie! Chcielibyśmy Wam raz jeszcze serdecznie podziękować za organizację naszego przyjęcia weselnego. Mówi się,że na weselu najważniejsze są trzy rzeczy: wspaniali goście, wyśmienite jedzenie oraz perfekcyjnie przygotowana muzyka. Na naszym weselu nie zabrakło niczego. Zadbaliście aby ten dzień był dla Nas wyjątkowy. Twoi Wodzireje to fachowcy w każdym calu, profesjonaliści, doskonali organizatorzy, konkretni, eleganccy i przystojni:) a to wszystko okraszone życzliwością i odpowiednią dawką humoru.Wyróżnia Was ogromna pasja i zaangażowanie. Arturze -nasi goście pokochali Twój cudowny, radiowy głos, który dodawał klasy całej oprawie muzycznej.Wszyscy świetnie się bawili i po dziś dzień nie cichną rozmowy na temat ,,Dwóch Wspaniałych”. To był zdecydowanie najpiękniejszy dzień w naszym życiu. Dziękujemy Wam bardzo :)Pozdrawiamy

Ewelina i Krystian 2018 

Chcielibyśmy z całego serca podziękować za najlepszą imprezę w Naszym Życiu. Goście byli pod wielkim wrażeniem, co chwila słyszeliśmy, że pierwszy raz są na takim weselu. Sama Pani meganger sali Nas zaczepila i pytała skąd Was wzięliśmy i że to pierwsze takie wesele na sali.
Artur & Adam Jesteście niesamowici !!!

Wiola i Bartek 2018

12.05.2018-to był magiczny dzień dzięki Wodzirejowi Arturowi oraz DJ-owi Adamowi!!! Zrobili imprezę, która przekroczyła granicę naszych wyobraźni i marzeń. Co więcej na każdym kroku zaskakiwali nawet parę młodą genialnymi pomysłami i zabawami. Uwierzcie nam, wystarczy się zgodzić i zaufać Arturowi, a będzie to dla was najpiękniejszy wieczór. Niech moc zabawy będzie z wami 

wesele olsztyn

Ola i Dominik 2018

Chcielibyśmy wraz z Dominikiem podziękować Sławkowi i Kacprowi za poprowadzenie naszego wesela. Nie mogliśmy lepiej wybrać. Sławek ratował nas z kilku opresji i dał radę nawet wtedy gdy ja – panna młoda – nie mogłam już dłużej uczestniczyć w weselu (bynajmniej nie z powodu %, a ciąży 🙂 ). Sławek potrafi tak zająć gości, że nawet się nie orientują, gdy Państwa młodych na oczepinach zastępują świadkowie 😀 Czuliśmy się bezpiecznie, swobodnie a impreza przy Sławku po prostu nie mogła nie wyjść ! Kacper za to zadbał o świetną muzykę, co doceniło wielu z naszych gości. Na naszym weselu usłyszeliśmy słowa uznania za wybór Twoich wodzirejów, a goście stwierdzili, że o dobrej zabawie nie świadczy to, że wszyscy są spoceni od tańca, tylko to, że najbardziej spocony jest Sławek 😂 Impreza na poziomie, pełna kultura, a zabawa trwała do białego rana, po prostu idealnie 😀 Na koniec dodam, że jesteśmy zaskoczeni jak pięknie przygotowane było stanowisko i jak profesjonalnie wyglądali Kacper i Sławek. Jeszcze raz dziękujemy !!”

wesele olsztyn

Marta i Paweł 2018

Dzięki Sławkowi i Kacprowi nasz dzień minął tak, jak go sobie wymarzyliśmy ! Oprócz pełnego profesjonalizmu i wysokiej kultury pracy – Wodzirej Sławek jest po prostu super ciepłym, otwartym i przyjaznym człowiekiem, dzięki czemu w ogóle nie czuliśmy skrępowania i zarówno my jak i nasi goście przyjęliśmy go jak jednego z przyjaciół. Nie myśleliśmy, że takie wesela istnieją, ale nie było nawet jednej piosenki, przy której parkiet byłby pusty, a cztery pokolenia w najlepsze wywijały całą noc! Sławek konsultował z nami przebieg imprezy przed, ale i w trakcie imprezy, dzięki czemu wiedzieliśmy dokładnie co po sobie następuje, co dla nas osobiście było bardzo komfortowe w ten i tak bardzo stresujący dzień!
Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy, życzymy wszystkim takiej pogody, humorów, prowadzących i dających im się porywać do zabawy gości jakich mieliśmy my.
Jesteście najlepsi !!!

Hania i Daniel 2018

Dzięki Wam świetnie bawiliśmy się na naszym weselu. Goście nie opuszczali parkietu do białego rana. Fantastycznie nadawaliście rytm weselu, jeszcze raz Wielkie Dzięki.

wesele olsztyn

Justyna i Przemek 2017

Chcieliśmy podziękować Sławkowi i Kacprowi za poprowadzenie naszego wesela, było świetnie chociaż gości do zabawy nie było zbyt wielu. Sławek świetnie odnajduje się w roli wodzireja jest kulturalny, elegancki a przy tym energiczny i uśmiechnięty, myślę że potrafi rozkręcić każdą imprezę.Muzyka była super, zabawy animacje taneczne, taniec ze świecami, goście byli oczarowani i zachwyceni, nawet ci co twierdzili że wodzirej to może nie najlepszy pomysł szybko zmienili zdanie. Co jeszcze było ważne to to że nie musieliśmy się o nic martwić, Sławek czuwał nad całym przebiegiem wesela. Bardzo polecamy chłopaków i jeszcze raz dziękujemy.

mucha

Leszek i Ania 2017

Kochani ” Twoi Wodzireje ” ARTURZE i ADAMIE!:)
Minęło już ponad miesiąc od naszego wielkiego wydarzenia jakim był nasz ślub. Mimo to nadal go mocno i żywo wspominamy przy wielu różnych okazjach. A są to wspomnienia bardzo ciepłe i dające dużo radości. Wielki w tym udział mieliście właśnie Wy  Dziękujemy Wam za bardzo profesjonalną współpracę, za zaangażowanie i to wszystko dzięki czemu nasze przyjęcie weselne było naprawdę wyjątkowe. Począwszy od poloneza który był wielkim wyzwaniem na tak małej sali  a któremu podołaliście, poprzez wspaniałe zabawy i tańce a kończąc na ostatniej piosence przy której się bawiliśmy. Zewsząd dochodzą nas słuchy że „odwaliliście” kawał dobrej roboty. To opinia naprawdę wielu naszych znajomych i osób z rodziny. Co tu dużo pisać oby tak dalej! JESTEŚCIE REWELACYJNI! Życzymy dalszego rozwoju i sukcesów.

wesele olsztyn

Zespół Szkół Rolniczych w Ostródzie 2017

Bardzo dziękujemy za poprowadzenie uroczystości Jubileuszowej Zespołu Szkół Rolniczych w Ostródzie. Jesteśmy wdzięczni za bardzo profesjonalne podejście do przygotowania tego spotkania. Wspólnie ustaliliśmy, jak będzie przebiegać Bal Absolwentów, zostały uwzględnione wszystkie nasze pomysły, mogliśmy też liczyć na inicjatywę prowadzących (Sławek). Zabawa była udana, spełniła oczekiwania wszystkich. Organizatorzy balu.

wesele olsztyn

Aneta i Paweł 2017

Razem z moim mężem Pawłem chcieliśmy Wam, Naszym Wodzirejom, podziękować za poprowadzenie naszej weselnej zabawy. Ale nie po prostu poprowadzenie, a ekstra zabawę, która wszystkich podniosła z krzeseł. Muzyka, konkurencje, oczepiny, wszystko w tzw. dechę. Było zabawnie i wzruszająco, śmiesznie ale i czasem poważnie. Będziemy polecać dalej, chociaż nasi Goście już to zaczęli robić sami, ot tak i to chyba najlepsza recenzja
Dziękujemy!!!!!

wesele olsztyn

Ola i Bartek 2017

Chcielibyśmy gorąco podziękować Arturowi i Adamowi za wspaniałe poprowadzenie naszego wesela. Kreatywność, poczucie humoru, wyczucie smaku, po prostu klasa! – to najlepiej opisuje ten duet. Nie musieliśmy się obawiać o żaden punkt naszej imprezy. Artur bezbłędnie przeprowadził nas przez nią od momentu wprowadzenia na salę do ostatniej piosenki. Pełen parkiet przez całą noc oraz komplementy gości typu: „To najlepsze wesele na jakim byliśmy” mówią same za siebie! Dziękujemy!

wesele olsztyn

Marta i Martin 2017

Drogi Sławku chcielibyśmy Tobie oraz Kacprowi podziękować za poprowadzenie naszego wesela. Dzięki wam nasi znajomi dzwonią i piszą do nas że to najlepsze wesele na jakim byli. My będziemy za to je wspominać do końca życia I każdemu polecać Was jako najlepszych wodzireji pod słońcem.
Z całego serca Wam dziękujemy. Pozdrawiamy”

wesele olsztyn

Natalia i Kuba 2017

Z czystym sumieniem możemy polecić chłopaków. Wesele poprowadzone było z klasą i poczuciem humoru. Artur jesteś the best!!  dziękujeeeeemy 

wesele olsztyn

 2017

Dołączamy się do pozytywnych opinii i ciepłych słów naszych gości weselnych. 
Gdybyśmy mieli zaplanowane 'jak powinna’ wyglądać nasza impreza weselna, to właśnie tak, jak wyglądała. Żadnych zmian. Fachowe przygotowanie: sprzęt, oświetlenie, dym, bańki, peruki, przebrania i FANTASTYCZNY humor prowadzących = przyjazna atmosfera i zabawa z klasą.
Sławek, Kacper – serdeczne dzięki!! Za ciepłe słowa, rzetelne przygotowanie zabawy, niespodzianki od Was w trakcie wesela, teen luz (o którym marzyliśmy – razem stworzyliśmy przyjazną i rodzinną atmosferę).
Sławkowi oddzielnie dziękujemy za uśmiech i wsparcie, przed i podczas imprezy. Z uwagi na fakt, że mieszkamy w Warszawie, Sławek w Ostródzie, wesele na Mazurach – w Ełku, poprosiliśmy o spotkanie wirtualne. Nie było żadnego problemu. Sławek świetnie przygotowany, wypytał o wszystko, zaproponował najlepsze rozwiązania, przygotował scenariusz imprezy.
Zarówno my jak 70 naszych gości – polecamy, naprawdę bez dwóch zdań.
Czapki z głów!!

mucha

Justyna i Marcin 2017

Mimo, że i tak Sławek i Kacper zasypywani są pozytywnymi rekomendacjami, My również chcielibyśmy do nich dołączyć i im podziękować za wspaniałą muzykę, animacje, zabawę … Zarówno my i goście jesteśmy bardzo zadowoleni. Było świetnie. DZIĘKUJEMY 🙂

mucha

Daniel 2017

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za piątkowa imprezę 🙂 goście bawili się świetnie, wszyscy chwalili zarówno muzykę jak i sam sposób prowadzenia imprezy. Jedyne na co można było narzekać to bolące stopy i odciski na drugi dzień 😉 Wszyscy jednogłośnie stwierdzili ze nasi wodzireje byli niesamowici! Dziękujemy 😉 komplementy typu najlepsze wesele na jakim się było, mówią same za siebie 😉 co więcej to było bezapelacyjnie najlepsze wesele na jakim my byliśmy, pomimo ze nasze 😉

mucha

Asia i Paweł 2017

Od naszego wesela minęły już prawie 3 miesiące, a my i nasi goście nadal wspominamy je bardzo miło. Uważamy, że w dużej mierze jest to zasługa „Naszych Wodzirejów” Sławka i Kacpra. Na każdym etapie przygotowań mieliśmy bardzo dobry kontakt i jasno określone warunki współpracy. Przyjęcie weselne przebiegło zgodnie z przyjętymi założeniami. Takiej imprezy nie da się w 100% zaplanować i wdrożyć założonego planu, ale bieżąca komunikacja, a także spostrzegawczość, doświadczenie i intuicja Sławka sprawiły, że ostateczny efekt spełnił nasze oczekiwania. Pokazuje to, że misja kreowana przez „Naszych”, a w przyszłości życzymy innym, aby także „Ich” Wodzirejów, to nie są puste frazesy, ale opis rzeczywistych zasad, którymi kierują się oni podczas imprez.
Sławkowi i Kacprowi jeszcze raz dziękujemy,
a przyszłym Parom Młodym polecamy ich usługi

mucha

Martyna i Piotr 2017

Zabawa gwarantowana z duetem Sławek & Kacper. Chłopaki od samego początku potrafili rozruszać skacowane towarzystwo  Ciągle uśmiechnięci i przezabawni. Polecam!

mucha

Ania 2017

Dzień dobry; )
Od 1 czerwca – Dnia Dziecka – minęło już trochę czasu, ale dopiero teraz mogę coś napisać 
Po pierwsze bardzo chciałabym podziękować Sławkowi i Kacprowi za to, że mogli z nami być mimo wielu swoich obowiązków, wiemy że to był trudny czas, bo chyba było go mniej, niż teraz, dlatego bardzo dziękujemy że się zaangażowaliście. 🙂 wesele olsztyn
Mimo nieciekawej pogody Panowie sobie poradzili a i dzieciaki były przeszczęśliwe. Jak to u dzieci bywa wiele rzeczy było spontanicznych, dlatego wybaczcie Panowie jeśli trochę wam przeszkadzały: ) Poza tym wszystko się pięknie udało  zarówno muzyka, jak i prowadzenie tańców i innym zabaw  Jeszcze raz pięknie dziękujemy i nisko się kłaniamy.

mucha

Magda i Rafał 2017

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować za cudowne, wspaniałe, zabawne i z wielką klasą poprowadzone wesele! Minął już prawie miesiąc, ale pamiętamy każdy szczegół, bo każda chwila zabawy była dzięki Wam wyjątkowa. 100% naszych gości żegnając się z nami mówili, że to było jedno z najlepszych wesel, na jakich byli, „a Wodzirej to już w ogóle rewelacja, skąd wyście go wzięli???!!”  Mimo, że widzieliśmy się przed weselem tylko przez chwilę i było niewiele czasu na dogranie całości, wszystko przebiegło jeszcze lepiej niż to sobie wymarzyliśmy. Naprawdę, nigdy się tak nie wybawiliśmy jak na naszym własnym weselu. Jesteście najlepsi!!  wesele olsztyn
Dziękujemy z całego serca!!

mucha

Arek 2017

Moi drodzy to dzięki Wam i Waszemu profesjonalizmowi zabawa weselna była jak z bajki!!!! My jako świadkowie byliśmy tylko małym załącznikiem!!!! 🙂 Dziękujemy za reklamę i czekamy na oferty!!!! 🙂Pozdrawiamy wszystkich uczestników wesela Anety i Pawła

Najlepszy Wodzirej DJ na wesele

Monika i Łukasz 2017

Dziękujemy bardzo za świetnie poprowadzoną zabawę.
Wodzirej Sławek i DJ Kacper trafili z animacjami, muzyką i poczuciem humoru w nasze upodobania;)
Młodzi jak i starsza część gości bawili się z uśmiechem do samego końca. Polecamy gorąco wszystkim, którym zależy, by przyjęcie było na wysokim poziomie.Cieszymy się z trafności wyboru solidnej firmy i z tego, że uświetniliście najszczęśliwszy dzień naszego życia.

Najlepszy Wodzirej DJ na wesele

Karolina i Jakub 2017

Nasze wesele należało do tych mniejszych – gości było niewiele ponad 30. Od początku rozważaliśmy tylko dj- nie tylko ze względu na koszty, ale po prostu myśleliśmy, że to wystarczy. Podczas spotkania z Arturem okazało się, że ze względów technicznych nie jest to możliwe, więc wzięliśmy chłopaków Artura i Adama, w komplecie. Była to najlepsza decyzja w naszym życiu!!! Nawet obsługa hotelu była zaskoczona tym, że przez większość imprezy wszyscy goście, co do jednego, byli na parkiecie. Nawet starsi brali udział w tańcach i zabawach organizowanych przez Artura. Było wiele elementów, które były dla nas zaskoczeniem, ale wszystko spowodowało, ze sami byliśmy na najlepszej imprezie życia, pomimo tego, że nie za bardzo lubimy być w centrum zainteresowania. Całe wesele było poprowadzone z klasą i nawet podpity wujek Jarek nie popsuł nam zabawy. Jedyne czego żałujemy to to, że wesele już za nami. Chłopaki wielkie dzięki! Na zawsze pozostaniecie w naszej pamięci podczas wspominania wesela!!!!

wesele olsztyn

Patrycja i Mariusz 2017

Cześć Artur! …bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę do białego rana! Od naszych gości i od nas chciałam Wam (a głównie Tobie) przekazać same ciepłe słowa…cudnie, wesoło, kolorowo, z klasą, ze smakiem, na luzie…i mogłabym tak bez końca! Dla Was – czapki z głów! Było bajecznie! wesele olsztynPozdrawiamy!

wesele olsztyn

Alina i Robert 2017

Serdecznie dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną i artystyczną naszego wesela. Artur i Adam spisali się na medal. Goście i my również byliśmy i nadal jesteśmy zachwyceni ich pomysłowością i otwartością oraz wspaniałą muzyką. Wszyscy, którzy wcześniej mówili „wesele bez orkiestry???” gratulowali nam wyboru tego duetu:) Świetne atrakcje i wyśmienita zabawa!. wesele olsztyn Jeszcze raz wielkie dzięki!!!

wesele olsztyn

Gabrysia i Paweł 2017

A trakcyjni Wodzireje 🙂
R ewelacyjne zabawy
T tylko z Nimi najlepsze imprezy i szaleństwo
U baw po pachy
R ównież niezapomniane chwile
I jeszcze w dodatku
A kompaniament zawsze z klasa 🙂
D uuuuuuuża dawka dobrego humoru
Albo Oni albo nikt
M ój głos oddaje na Nich.
Jestem na TAK 😉
Pozdrawiamy Najlepszych.

Najlepszy Wodzirej DJ na wesele

Joanna i Krzysztof 2017

Drodzy Narzeczeni! Witajcie i się nie zastanawiajcie,
Tylko na cudownych i wspaniałych wodzirejów stawiajcie.
Gdy im swą życiową imprezę powierzycie – nie pożałujecie,
Gdyż lepszych od Nich nigdy nie znajdziecie.
Przeanalizują scenariusz imprezy z Wami pomału,
Ponieważ są profesjonalistami – w każdym calu.
Najpierw wypytają WAS, jakie są wasze oczekiwania,
Następnie zaproponują swoje super rozwiązania.
Nie tylko my młodzi z usług byliśmy zadowoleni,
Wszyscy goście byli „naszym weselem” zachwyceni.
I wy będziecie pamiętać „ten ważny dzień” po wsze czasy,
Gdyż są to wodzireje najwyższej – pierwszej klasy.
Więc przyszli „młodzi” dłużej nie czekajcie i nie zwlekajcie,
Tylko szybko do Artura numer 730 32 07 07 wykręcajcie.
Nie czekajcie, kolejki długie, dzwońcie choćby dziś,
Życzymy Wam udanej „imprezki”

Najlepszy Wodzirej DJ na wesele

Patrycja i Sebastian 2016

Artur i Adam rządzą!! Prowadzili nasze wesele we wrześniu i jesteśmy mega zadowoleni! Jesteśmy pełni podziwu dla ich energii, zaangażowania i profesjonalizmu 🙂 Z czystym sercem polecamy ich usługi 🙂 Goście byli w szoku (jak i my sami), że można tak fajnie i z humorem poprowadzić wesele. Dziękujemy i Pozdrawiamy 🙂

Najlepszy Wodzirej DJ na wesele

Ania i Paweł 2016

Nasze wesele pozostaje w naszych wspomnieniach jako niezapomniana noc. Świetnie się bawiliśmy i o nic się nie martwiliśmy. Mogliśmy się cieszyć bieżącą chwilą. W dużej mierze dzięki Wodzirejowi Sławkowi, który doskonale poprowadził całą zabawę i oprawę wesela, również w kwestiach organizacyjnych. Dziękujemy Sławku za zaangażowanie, humor, realizację naszych sugestii, niespodzianki, a wszystko zrobione z klasą. Pozdrawiamy serdecznie.

Najlepszy Wodzirej DJ na wesele

Sabina i Paweł 2016

Dzisiaj, po ponad dwóch latach od ślubu, zadzwonił do nas znajomy z prośbą o kontakt z „naszym” wodzirejem, bo był najlepszym, jakiego pamięta To mnie zmotywowało, żeby w końcu usiąść i napisać tę rekomendację:
Po dwóch latach od ślubu musimy nieskromnie powiedzieć, że nasze wesele było najlepszym, na jakim do tej pory byliśmy. Wszystko za sprawą wodzireja Artura i towarzyszącego mu DJa. Duet ten poprowadził niezapomnianą imprezę z klasą i humorem. Panowie dobrali doskonałą muzykę, czym udowodnili niedowiarkom, że na weselu bez disco-polo też jest do czego tańczyć. Rozruszali gości ciekawymi zabawami i tańcami. Poprowadzili oczepiny dowcipnie i bez żenujących scen. I, co ważne, potrafili doskonale dopasować się do uczestników wesela, wciągając do zabawy także najmłodszych. Po dwóch latach od naszego ślubu goście nadal wspominają – jedni Wodzireja z klasą, drudzy roztańczonego, pełnego energii DJa.

Polecamy serdecznie i z całą odpowiedzialnością Twoich Wodzirejów na każdą imprezę! Sprawią że będzie jedyna w swoim rodzaju i każdy z gości zapamięta ją na długo.  bo wesele olsztyn
Arturze – dziękujemy i nadal ciepło wspominamy!

Najlepszy Wodzirej DJ na wesele

Kasia i Piotrek 2016

Nasze wesele było małe i skromne na zaledwie 32 osoby. Czy było to najwspanialsze wesele na którym byliśmy? Zdecydowanie TAK. Nie byłoby tak gdyby nie znakomity wodzirej wraz z DJ. Były zabawy które wcześniej ustalaliśmy, ale i też takie które były dla nas zaskoczeniem, dzięki czemu bawiliśmy się jeszcze lepiej. Wodzirej Artur ma niesamowicie radosne usposobienie, żarty sypią mu się jak z rękawa. 🙂 wesele olsztyn Cała impreza na czym nam bardzo zależało była na wysokim poziomie kultury. Mimo że mieliśmy obawy co do tego, czy goście będą dobrze się bawić, ponieważ wesele było bezalkoholowe, wszyscy bawili się znakomicie! Wspominając jeszcze długi czas po, jak było fajnie. Większość gości bawiła się do ostatniej minuty, co też o czymś świadczy 😉 Dziękujemy! Gdybyśmy mieli wybrać drugi raz, wybralibyśmy Was.

Najlepszy Wodzirej DJ na wesele

Renata i Hubert 2016

TwoiWodzireje są gwarancją dobrej zabawy i niezapomnianego wesela!!!
Nie zliczymy ilu gości z pełnym podziwem pytało nas „Skąd ich wytrzasneliście?”. Piękne powitanie pary młodej,a potem również gości weselnych. Fantastyczne zabawy, których nie znaliśmy wcześniej. Oczepiny z klasą. wesele olsztyn gdyż 
Nie lubimy być w centrum uwagi, ale dzięki Arturowi wystarczyło, że się tylko uśmiechaliśmy, a wszystkie tradycyjne obrzędy weselne udały się idealnie.
ARTUR I ADAM SĄ GENIALNI!!!

Najlepszy Wodzirej DJ na wesele

Kinga i Paweł 2016

W sumie to nie wiem od czego zacząć. Artur to był „wybór w ciemno „. Jak większość par młodych byliśmy strasznie zestresowani i przerażeni , by wszystko wyszło dobrze. Nie było dobrze. Było po prostu idealnie. Artur dopilnował wszystkiego. Wyszło rewelacyjnie. Goście byli zachwyceni. My również. Dlatego z całego serca mogę ich gorąco polecić. Jeśli chcecie by odeszła Wam spora część zmartwień to stawiajcie na nich. Artur z DJ’em potrafią zdziałać cuda

Najlepszy Wodzirej DJ na wesele

Jagoda i Zoli 2015

Artur wraz ze swoim DJ’em sprawili, że nasze międzynarodowe wesele było prawdziwie niezapomnianym dniem dla wszystkich jego uczestników (a wiek gości wynosił od 7 do 90 lat), a także dla nas, Pary Młodej. Nie musieliśmy się o nic martwić, wszystko było doskonale przygotowane, w razie jakichkolwiek komplikacji Artur (Najlepszy Wodzirej DJ na wesele) i DJ reagowali elastycznie i zawsze z uśmiechem. Wszystkie zabawy i atrakcje były doskonale dopasowane do uczestników, niezależnie od języka, jakim się posługiwali. Nie musieliśmy niczego pilnować, obsługa i podejście do sprawy profesjonalne, pozytywne i doskonałe 🙂 wesele olsztyn Polecamy z całego serca!!!

Najlepszy Wodzirej DJ na wesele

Patrycja i Marek 2015

Wodzireja Artura polecili nam nasi bliscy znajomi, zaufaliśmy im… i okazało się to strzałem w dziesiątkę! Artur wraz z Adamem to duet doskonały! Pełen profesjonalizm i ogromna pasja!
Przedział wiekowy naszych gości był od kilku letnich dzieci do 80 – latków. Chłopaki zadbali o każdego z nich. Były animacje dla dzieci a także zabawy, które wzruszyły naszych weteranów. My jako Młoda Para nie musieliśmy się martwić o przebieg wesela. Zabawy były doskonale zgrane z harmonogramem całego wesela (min. dopasowanie do ciepłych posiłków). wesele olsztyn gdyż
Artur i Adam udowodnili, nawet największym zwolennikom orkiestry weselnej, że z Nimi zabawa jest doskonała! Pary narzeczonych, którzy byli naszymi gośćmi, również wybrali Artura na swoje nadchodzące wesela!
Wszyscy nasi goście wspominali nasze wesele jeszcze dłuuuugo po nim! Co rusz wspominając wspaniałe, kulturalne zabawy i błyskotliwego, wesołego i przystojnego wodzireja J.
To co nam się bardzo podobało, to fakt że Artur i Adam nie zachęcali do picia alkoholu, a nasi goście bawili się doskonale spożywając niewielkie ilości trunków.
Artur to człowiek z klasą, poczuciem humoru i umiejętnością wyczucia sytuacji, co jest niesamowicie istotne podczas wesela.
Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy! Zawierzenie Wam tego jakże odpowiedzialnego zadania, to była najlepsza decyzja! Jesteśmy Waszymi wiernymi fanami i polecamy Was naszym znajomym i nie tylko!

Najlepszy Wodzirej DJ na wesele

Monika i Jon 2015

Naprawdę polecamy Artura i DJ!!! Pełen profesjonalizm, mila współpraca i suuuper zabawa. Wesele było dwujęzyczne co nie przeszkadzało wodzirejowi świetnie je poprowadzić. Artur zawsze otwarty na nowe propozycje i służący rada. DJ ze świetna muzyka dostosowana do naszych życzeń. Zarówno goście jak i my świetnie się bawiliśmy i z czystym sumieniem polecamy ich dalej!!!  Chłopaki jesteście super!!! Dziękujemy 🙂

Najlepszy Wodzirej DJ na wesele

Ania i Konrad 2015

Jeżeli planujecie wesele i zastanawiacie się kto ma je Wam poprowadzić, to tylko i wyłącznie Twoi Wodzireje!!! To właśnie oni przyczynili się do tego, że dzień naszego wesela pozostanie w pamięciach naszych i naszych gości do końca życia. Jesteśmy w 200% zadowoleni z współpracy z Nimi. Pełen profesjonalizm, elegancja i pełno humoru. Wodzirej Artur jest pozytywnie nakręcony i naładowany energią niewiadomego pochodzenia. DJ Adam idealnie dopasował muzykę zarówno dla młodszych jak i trochę starszych gości. Świetny kontakt, miła atmosfera, pełno pomysłów i zabawy, nie znikające uśmiechy i pełen parkiet do samego rana – tak można podsumować nasze wesele, które mieliśmy przyjemność spędzić razem z Nimi. wesele olsztyn Zawsze i wszędzie będziemy powtarzali, że najlepsza impreza na jakiej kiedykolwiek byliśmy to nasze wesele, poprowadzone przez Wodzireja Artura, Najlepszy Wodzirej DJ na wesele. Polecamy w 1000% i mamy wielką nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieli przyjemność bawić się razem z Nimi. Dziękujemy z całego serca.

Najlepszy Wodzirej DJ na wesele

Asia 2015

Od początku wiedziałam ze moje wesele powierzę wodzirejowi, bo…
-cenię sobie oryginalne wykonania piosenek
-byłam zachwycona imprezowymi zabawami.
Ale gdy przyszedł czas na wybór mieliśmy sporo obaw, bo starsze pokolenie jest przyzwyczajone, że na weselu gra zespół, i co będzie jeśli goście nie będą chcieli tańczyć? Wybraliśmy Artura. I nie żałujemy!
Goście, dzięki zabawom szybko się zintegrowali. Wszystkie animacje były przeprowadzenie ze smakiem, beż żenujących konkursów. Był czas na szalone tańce, ale też chwile romantycznej refleksji, jak świetlisty taniec. Wszytko sprawiło, że było to NASZE wesele, wyjątkowe i inne. Artur ma świetną umiejętność odnalezienia się w sytuacji, ekspresowo dopasowuje się do gości. A to jedna z ważniejszych cech dobrego wodzireja. Po weselu dostaliśmy mnóstwo pozytywnych opinii od naszych gości. A później Artur prowadził wesele naszych przyjaciół

Najlepszy Wodzirej DJ na wesele

Magda i Bartek 2014

Artur, chcielibyśmy serdecznie jeszcze raz podziękować Ci za wesele. Naprawdę bardzo nam się podobało. Życzę Ci jak najmniej takich upierdliwych panien młodych 😉

Najlepszy Wodzirej DJ na wesele

Ewa i Marcin 2014

Drogi Arturze:)
Chcielibyśmy serdecznie podziękować za wspaniałą, cudowną atmosferę jaka panowała na naszym weselu  – ten dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy dzięki Wam. Zabawa była wspaniała, wszyscy goście zachwyceni… tylko tak szybko nam upłynął ten czas. Zostaną nam przemiłe wspomnienia i zdjęcia, które upamiętniły ten dzień.
Jeszcze raz dziękujemy za pełen profesjonalizm:) wesele olsztyn
Pozdrawiamy baaardzo mocno 😉

Najlepszy Wodzirej DJ na wesele

Kasia i Krzysiek 2014

Artur to absolutnie doskonały wodzirej, który w maju 2014 roku poprowadził nasze wesele wraz z DJem. Wysoki poziom profesjonalizmu i kompetencji, całkowita kontrola nad przebiegiem imprezy, wyczucie i doświadczenie porażają, świetnie zbalansowana muzyka, która w połączeniu z konferansjerką wciągnęła wszystkich niemal gości na parkiet, naprawdę, bawili się praktycznie wszyscy, niezależnie od pokolenia, płci i wieku. Wiemy, że na własnym weselu człowiek bawi się najlepiej i możemy mieć mocno subiektywne zdanie, ale są odstępstwa od tej reguły. We wrześniu 2016 mieliśmy okazję bawić się na weselu znajomych prowadzonym przez Artura i znowu – bawili się praktycznie wszyscy! Najlepszy Wodzirej DJ na wesele. To nie może być przypadek. Serdecznie i gorąco zachęcamy do skorzystania z usług Artura.

Najlepszy Wodzirej DJ na wesele

www.hubertkalinowski.pl 2014

Chciałbym napisać trochę prywaty i reklamy. Niedawno mój tata miał urodziny. Była to specjalna okazja i specjalne urodziny. Chcieliśmy wraz z moją żoną przygotować coś specjalnego. Postanowiliśmy, że wyprawimy mu imprezę w stylu PRL. Potrzebna nam była między innymi fajna oprawa muzyczna i rozrywkowa. Oczywiście mogliśmy przygotować jakieś utwory na komputerze i puszczać na sali. Ale chcieliśmy, żeby impreza była z jajem, a zaproszeni goście świetnie się bawili. Na miejscu pojawili się Artur i Adam, czyli wodzirej i DJ. Mega świetna mieszanka humoru i rozrywki. Goście bawili się prześwietnie. Mnóstwo konkursów, dobrej muzyki i rozrywkowej atmosfery okraszonej klimatem PRL. Chłopaki od samego początku podłapali klimat tamtych czasów i wzorowo go przedstawili.

Najlepszy Wodzirej DJ na wesele

Aneta i Michał 2013

Dzięki jeszcze raz za super poprowadzenie naszego wesela:)
Zbieramy pochwały za Was cały czas;)

wesele olsztyn

Ola i Adam 2013

Nie mieliśmy i nie chcieliśmy mieć innego wyboru. Gdy tylko dowiedzieliśmy się, że bliski nam Artur jest wodzirejem, ominęliśmy moment decyzji i od razu zaczęliśmy się zastanawiać, jak bardzo świetne może być nasze wesele! Decyzja przyszła ciężej Arturowi – tylko on wie, jak ciężko poprowadzić wesele przyjaciołom.
Poprowadził. Lepiej niż sobie wymarzyliśmy – jakkolwiek mocno próbował z nas wydusić, czego chcemy, zostawiliśmy mu spore pole do popisu. I Artur złapał w mig, o co nam chodziło. Doskonały kontakt z gośćmi, błyskotliwe żarty sytuacyjne, zabawy angażujące od najstarszych do najmłodszych gości. Super. Co ważniejsze, sami bawiliśmy się doskonale na swoim własnym weselu, a to już o czymś mówi. Muzykę chwalili wszyscy – DJ był na tyle zręczny, że żaden ze starszych gości nie czuł się wapniakiem, i żaden z młodszych nie stwierdził „ja bym zagrał lepiej”.  To też o czymś mówi.
Jednym słowem: rekomendujemy! W dwóch słowach: rekomendujemy gorąco! W trzech słowach: Artur jest ekstra.

Najlepszy Wodzirej DJ na wesele

Magda i Piotr 2013

Mega ogromne podziękowania dla Artura – najwspanialszego wodzireja na świecie i Adama – najlepszego dj-a pod słońcem. Dziękujemy za imprezkę, która trwała do białego rana a wszyscy goście byli mega zachwyceni (wspominają Was do dziś); z niecierpliwością czekamy na kolejną zabawę z Wami 🙂 jesteście niezastąpieni; Pełen profesjonalizm, entuzjazm, pasja, zaangażowanie !!!
Gorąco pozdrawiamy, nowożeńcy 🙂
wesele Olsztyn bo

Najlepszy Wodzirej DJ na wesele

Asia i Piotrek 2012

Minęło już kilka dni od tego wielkiego dla nas dnia, trochę ochłonęliśmy po tym wszystkim i teraz…już z dystansu możemy wspólnie powiedzieć, że…. BYŁO CUDOWNIE, NIESAMOWICIE I WYJĄTKOWO!!!
W ogromnej mierze zawdzięczamy to właśnie Wam, dlatego bardzo bardzo Wam dziękujemy za wspólną, szaloną, zaskakującą i przesympatyczną zabawę do samego rana. Postawiliśmy na Was i to był strzał w dziesiątkę i przyznam, że nawet najwięksi sceptycy były zachwyceni (nawet babcia, która wróciła z wesela z pamiątkowym gipsem po wielomiejscowym złamaniu ręki ciągle powtarza, że na takiej fajoskiej imprezie to jeszcze nie była:)).
Z kilku godzin wesela nie zmienilibyśmy nawet minuty:) Dzięki Waszemu wielkiemu zaangażowaniu nasze wesele było lepsze niż mogliśmy je sobie wyobrazić, było idealne – wymarzony pierwszy dzień wspólnego życia:D
Na srebrne gody musimy to powtórzyć – już teraz rezerwujemy termin;D haha
jeszcze raz SERDECZNIE WAM DZIĘKUJEMY, my i wszyscy nasi goście, za tę niesamowitą weselną przygodę

Najlepszy Wodzirej DJ na wesele

Mirka i Kuba 2012

Arturze, razem z Kubą chcielibyśmy jeszcze raz podziękować Ci za wspaniałą oprawę muzyczną i taneczną naszego wesela. Wszystko wyszło tak jak chcieliśmy. Pozdrawiamy i życzymy pogody ducha, uśmiechu i mnóstwa siły do organizacji kolejnych wesele olsztyn gdyż.

Najlepszy Wodzirej DJ na wesele

Paula i Wojtek 2011

Pomimo 5 lat od naszego wesela w dalszym ciągu miło je wspominamy. Jeśli zaś chodzi o prowadzenie, to Wodzirej sprawdził się w 100 %. Moi goście po weselu dopytywali mnie, kim był Wodzirej i skąd go znamy, bo zachowywał się tak, jakby prowadził wesele dla swoich przyjaciół. Nie mogli uwierzyć, że to obca osoba. Poza tym goście świetnie wspominają extra zabawy i samego Wodzireja, który rewelacyjnie tańczył, zwłaszcza jak tylko DJ zapodawał Michaela Jacksona :). Fajnie jest patrzeć na kogoś, kto się tak świetnie bawi, bo to porywa do zabawy i innych. Ale nie tylko nasi przyjaciele byli zadowoleni. Babcie były oczarowane tym, że można być takim uprzejmym i grzecznym młodzieńcem. To spowodowało, że na parkiecie szalała też „starsza młodzież”. Serdecznie polecam!

Najlepszy Wodzirej DJ na wesele

Dorota i Sebastian 2011

Wybór Artura jako wodzireja na nasze wesele był strzałem w dziesiątkę. Artur miał świetne pomysły na przeprowadzenie wesela i angażowanie gości do tańca i zabawy. Szczególnie podobały nam się przysięga jaką goście musieli złożyć na początku wesela i różnorodne tańce, których Artur nas uczył. Artur dostarczył nam wielu wspaniałych emocji podczas wesela i za to mu dziękujemy. Serdecznie polecamy Artura, ponieważ jest przemiły, bo pozytywny i pełny świetnych i niebanalnych pomysłów!

wesele olsztyn

Iza i Michał 2011

Nasze wesele zaczynało się dosyć wcześnie, ponieważ ostatnia godzina, w której mogła przyjechać pani z UC to 15.30. Po ceremonii zostaliśmy, już na sali „przejęci” przez Artura i DJ’a. Po oficjalnej części typu pierwszy taniec, toasty itp. zaczęła się zabawa. Muzyka była bardzo dobrze dobrana, oczywiście jak na każdym weselu młodzi chcą jakieś bity, a starsze towarzystwo klimaty „Kawiarenki”, ale DJ’owi udało się łączyć różne gusta i ogólnie wszyscy byli zadowoleni.  Sam przebieg imprezy był wyważony, bo wodzirej nie narzucał się, ale skutecznie mobilizował gości do zabawy, dzięki czemu nikt się nie nudził, a ludzie szybko się rozkręcili. Przede wszystkim nie było konkursów typu” kto wygra”, wszystko były to zabawy wspólne dla wszystkich gości. Był czas, żeby spokojnie pogadać z wujkiem, którego się nie widziało kilka lat, ale przestojów nie było. Słowa uznania dla Artura za humor, klasę i polot w prowadzeniu imprezy. W skrócie; przednia zabawa, dobra muzyka, a po latach wodzirej i zabawy są jedną z rzeczy, które się wspomina podczas rozmów ze znajomymi. Wesele Olsztyn bo

wesele olsztyn

Asia i Paweł 2010

przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za poprowadzenie naszego wesela przez Artura! pełen szacunek za profesjonalizm, energię i kontakt z gośćmi -nikt by nie uwierzył, że Artur jest początkującym wodzirejem, my mieliśmy to szczęście mieć wesele poprowadzone przez niego, ale na warunkach finansowych jak za początkującego. Możemy tylko poradzić, żebyście nie popełnili tego błędu w przyszłości i kasowali od organizatorów imprez normalne stawki:) to nie jest tylko nasza subiektywna ocena, także gości (znowu nie tylko dziewcząt, którym Artur zawrócił w głowie, ale też mężczyzn)wesele olsztyn

wesele olsztyn

Facebook
Instagram

 

ponieważ wesele olsztyn, bo wesele olsztyn, a także wesele olsztyn,
ponieważ wesele olsztyn, bo wesele olsztyn, a także wesele olsztyn,
gdyż wesele olsztyn, bo wesele olsztyn, a także wesele olsztyn. ponieważ wesele olsztyn, bo wesele olsztyn, a także wesele olsztyn,
ponieważ wesele olsztyn, bo wesele olsztyn, a także wesele olsztyn,
gdyż wesele olsztyn, bo wesele olsztyn, a także wesele olsztyn. ponieważ wesele olsztyn, bo wesele olsztyn, a także wesele olsztyn,
ponieważ wesele olsztyn, bo wesele olsztyn, a także wesele olsztyn,
gdyż wesele olsztyn, bo wesele olsztyn, a także wesele olsztyn.
ponieważ wesele olsztyn, bo wesele olsztyn, a także wesele olsztyn,
ponieważ wesele olsztyn, bo wesele olsztyn, a także wesele olsztyn,
gdyż wesele olsztyn, bo wesele olsztyn, a także wesele olsztyn. ponieważ wesele olsztyn, bo wesele olsztyn, a także wesele olsztyn,
ponieważ wesele olsztyn, bo wesele olsztyn, a także wesele olsztyn,
gdyż wesele olsztyn, bo wesele olsztyn, a także wesele olsztyn. ponieważ wesele olsztyn, bo wesele olsztyn, a także wesele olsztyn,
ponieważ wesele olsztyn, bo wesele olsztyn, a także wesele olsztyn,
gdyż wesele olsztyn, bo wesele olsztyn, a także wesele olsztyn. gdyż wesele olsztyn, bo wesele olsztyn, a także wesele olsztyn. ponieważ wesele olsztyn, bo wesele olsztyn, a także wesele olsztyn,
ponieważ wesele olsztyn, bo wesele olsztyn, a także wesele olsztyn,
gdyż wesele olsztyn, bo wesele olsztyn, a także wesele olsztyn. gdyż wesele olsztyn, bo wesele olsztyn, a także wesele olsztyn. gdyż wesele olsztyn, bo wesele olsztyn, a także wesele olsztyn. ponieważ wesele olsztyn, bo wesele olsztyn, a także wesele olsztyn,
ponieważ wesele olsztyn, bo wesele olsztyn, a także wesele olsztyn,
gdyż wesele olsztyn, bo wesele olsztyn, a także wesele olsztyn.