bo DJ na wesele

 

This slideshow requires JavaScript.


Wodzirej Artur  – gdyby mógł, na Twoją imprezę przyjechałby motocyklem. Wielkie, lśniące i głośne maszyny wywołują u niego bezwarunkowy odruch oglądania się za nimi na ulicy. Do niedawna nauczyciel historii i WOSu. Dykcja, emisja głosu, praca z grupą ludzi na co dzień, przekłada się na swobodę i jakość pracy na Twojej imprezie. Miłośnik mocniejszych brzmień, kiedyś „śpiewał”głównie przy Metallice, dziś bliżej mu do harmonii, chóru  i czterogłosu. Gitarzysta – jak trzeba, to w tę rolę też się wcieli na Twojej imprezie.

 


 DJ na weseleDJ Adam  = Technika muzyczna, sprzęt i oświetlenie sceniczne jest dla niego tym, czym motocykl dla Artura. Z wykształcenia informatyk. Nie pracuje w zawodzie – bo jak sam mówi –  praca za biurkiem jest dla niego zbyt nudna. Na co dzień pasjonuje się programowaniem oświetlenia, a także sterownikami. Zawsze punktualny i pomocny, nie lubi zostawiać niczego na ostatnią chwilę. W domowym zaciszu odpoczywa przy dźwiękach z drugiego muzycznego bieguna: hip-hop, trap i big room.

·

 


DJ na wesele
Wodzirej Sławek to człowiek zawsze uśmiechnięty – tak określają go jego bliscy i znajomi. Zapalony kibic piłki nożnej, wielki fan muzyki lat 80., twórczości Tolkiena i kryminałów Patryka Vegi. Weekendami nie oszczędza się na parkiecie, a w tygodniu promuje naukę języka angielskiego, razem z żoną prowadząc szkołę językową.
·

·


DJ Kacper swój gust odnajduje w każdym gatunku muzyki. Miłośnik futbolu i klasycznych aut. Najlepiej odpoczywa przy starych polskich komediach. W wolnym czasie lubi pływać i biegać – prowadzić aktywny tryb życia. W przyszłości chciałby nauczyć się gry na pianinie. Powiadają, że to świetny DJ na wesele 🙂 

·

·


DJ na wesele
Wodzirej Mateusz – śpiewa, tańczy, recytuje, choć obecnie korzysta tylko z tej pierwszej umiejętności. 🙂 Jest miłośnikiem piłki siatkowej i – mimo że nie ma do niej warunków fizycznych – potrafi się w niej odnaleźć jako sędzia. Ponadto uwielbia grać w planszówki wraz z żoną i przyjaciółmi.  Z chęcią zamieni sędziowski gwizdek na mikrofon i spotka się z Wami na weselnym, i nie tylko, parkiecie.

·

 


DJ na wesele

DJ Dorian to wielbiciel turnieju Red Bull Thre3style i wszelakich technik scratchu. Maniak techniczny. Jego ulubione narzędzie w pracy to gafer, co jest gwarancją najlepiej poukładanych kabli na Twojej imprezie 🙂Wieczorami odpoczywa przy rysowaniu płyt winylowych 🙂 

·

·


DJ na weseleWodzirej Michał – pozytywnie zakręcony, wesoły podróżnik, gaduła, harcerz, także wychowawca i instruktor. Uzależniony od przebywania w towarzystwie ludzi, nie znosi nudy i rutyny. Miłośnik i kibic siatkówki. Od czasu do czasu sędzia techniczny na krajowych i międzynarodowych zawodach. Po paru dniach za biurkiem, w weekend na parkiecie czuje się jak ryba w wodzie. Jego pozytywna energia w połączeniu z muzyką to idealny plan na Twoją wymarzoną imprezę .

 


 
DJ Patryk – wielki fan piłki nożnej, co potwierdza kolegom w coniedzielnych sparingach. Jego drugą miłością jest perkusja, na której grał w zespole. Bardzo towarzyski, a także chętny do działania. Zawsze uśmiechnięty i z poczuciem humoru. Potrafi też grać na gitarze, choć pozostaje ona tylko dodatkiem do ukochanych „garów” 

 


Dj na wesele

 

Facebook
Instagram

Twoi Wodzireje
Located at:
,,
-,
.
Phone: 730 32 07 07
Link