Marka Twoi Wodzireje powstała z myślą przede wszystkim o klasycznych weselach. Wychodząc jednak naprzeciw nowym trendom w branży weselnej stworzyliśmy markę Slow Wedding DJ, która realizuje zlecenia weselne w trochę innym stylu.

Czym jest Slow Wedding?

To pojęcie pojawiło się w naszym kraju niedawno. Wraz z zainteresowaniem stylizacjami retro w branży weselnej. Można powiedzieć, że wesele w stylu slow, to stan luzu, chillu, spokoju. Braku nerwowego przekonania, że coś muszę, że coś wypada. Nic nie musisz.

Na czym polega Slow Weding?

Imprezy te charakteryzuje spokój, duża ilość uśmiechu . Realizowanie przebiegu wesela według tego, co czuje Twoje serducho, a nie oczekiwań ciociobabć 🙂

SLOW znaczy wolniej, ale nie mniej, nie gorzej. Daje poczucie autentyczności i swobody. Nie nakłada kajdan powinności wobec tradycji i oczekiwać rodziny. Pozwala łamać weselne schematy i daje gwarancję, że Wasze wesele będzie jedyne w swoim rodzaju, bo od początku do końca będzie WASZE!

Jak pracuje DJ podczas Slow Wedding?

Jeśli zaintrygował Was powyższy opis i chcielibyście dowiedzieć się więcej o prowadzeniu wesela w stylu slow, koniecznie zajrzyjcie na stronę: www.slowweddingdj.pl

Slow Wedding DJ

Facebook
Instagram
HOME