zespół na wesele

Misja

Zespół na wesele

Od ponad dekady uczestniczymy w imprezach z innej strony. Obserwujemy, kreujemy, zabawiamy i cieszymy się razem z Wami. Naszą największą radością jest uśmiech na Waszych twarzach i dobra zabawa na parkiecie. No właśnie – co to znaczy dobra zabawa? My stawiamy na huczną, dowcipną, ale też kulturalną i inspirującą. Budujemy emocje, które wywołują radość, śmiech, ale też poruszają i podkreślają piękno przeżywanego wydarzenia. Dla nas zabawa to radość, dowcip. To także szyk, elegancja, empatia.

Styl i kultura

Kultura, szyk i elegancja to cechy charakterystyczne naszej pracy. Nie brakuje nam też humoru i dowcipu – nie przaśnego, ale takiego, który pozytywnie nastraja każdego. Tworzymy atmosferę, nastrój. Animujemy czas, aby Twoi goście jeszcze na długo zapamiętali chwile spędzone razem z nami na parkiecie.
Elegancja to nie tylko ubiór; czy zwróciłeś kiedyś uwagę na „otoczenie”, w którym pracuje wodzirej? Na stolik – nowoczesny, designerski, na klasę sprzętu, na którym gra DJ. Na brak zwisających bezwładnie kabli, na jakość dźwięku, którego słuchał będziesz całą noc. Harmonię, która wypływa ze stanowiska pracy. Tym też chcemy pozytywnie zaskakiwać Ciebie i Twoich gości. 
To istotne, że nie prowadzimy imprez, jak „klasyczny” zespół na wesele. Nie pijemy alkoholu, bo jesteśmy w pracy, a w pracy się nie pije. Nie prowadzimy też zabaw, które polegają na jego piciu, propagowaniu i popularyzowaniu.  Wobec tego nie śpiewamy takich przyśpiewek jak „gorzka wódka”, nikomu tego nie zabraniamy, ale też nie inicjujemy. Naszym znakiem rozpoznawczym jest uśmiech i otwartość.
Naszym elementem rozpoznawczym jest również ubiór, bo jako klasowi wodzireje rozumiemy, jak ważne to dla Ciebie wydarzenie. Idąc z duchem czasu, wprowadziliśmy do naszej gamy strojów nowoczesne, trzyczęściowe garnitury w kratę oraz eleganckie kamizelki z krawatem. Sam wybierz, jak mamy wyglądać!

Doświadczenie

Odkąd zaczęliśmy spotykamy się z Wami na parkiecie, minęło już ponad 13 lat. Przez ostatnie lata animowaliśmy setki, a nawet tysiące imprez: od zabaw dla dzieci i festynów, przez eventy firmowe, a także wesela, studniówki, bale aż po usługi konferansjerskie podczas koncertów. Współprowadziliśmy też Taniec Wielkanocny w Olsztynie. Jednak co ważniejsze – cały czas czujemy głód i dreszczyk emocji, gdy robimy coś nowego, gdy spotykamy się z ludźmi. Ciągle chcemy zaskakiwać, a jednocześnie problemy z prądem, niełączącym kabelkiem, czy… podpitym wujkiem nie wpędzają nas w panikę i zakłopotanie.

Najważniejsze

Wreszcie najważniejsze. Nieprzypadkowo w naszej nazwie widnieje słowo „Twoi”. To oznacza, że Twoja impreza jest dla nas najważniejsza! To, co robimy, robimy dla Ciebie, aby Twoja impreza była naprawdę Twoja. Uważnie słuchamy i rozwijamy się dla Ciebie i z Tobą. Z Tobą stworzymy scenariusz imprezy, aby ona była Twoja. Lubimy wyzwania, lubimy Twoje, bo Twoje jest inne, a dla nas inspirujące.

Zespół na wesele

Zespół Na Wesele

Facebook
Instagram