Ostatnia edycja Wesela Wesel minęła pod hasłem „impreza w stylu PRL”. Po raz trzeci mieliśmy frajdę by spotkać się z naszymi przyjaciółmi, klientami – również tymi przyszłymi.

Wesele Wesel to inicjatywa, którą organizujemy wspólnie ze Slow Wedding DJ (www.slowweddingdj.pl). Jest ona potrosze podsumowaniem imprez, króre zagraliśmy w minionym roku. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie spotkanie w tej formule, zatem czujcie się już zaproszeni na kolejną edycję na początku 2024 roku. Nie będzie to już impreza w stylu PRL, ale mamy nadzieję, że pozytywnie Was zaskoczymy nowymi pomysłami.

Baaaaaardzo chcemy podziękować tym, bez których ta impreza w stylu PRL po prostu by się nie odbyła. To nasi przyjaciele z branży łedingowej, którzy dzielnie trwali na straży dobrej zabawy 🙂 W tym roku byli z nami:

Studio ERKA – www.facebook.com/StudioErka

Koto Foto – www.kotofoto.pl/

Perfect Moments – www.facebook.com/perfect.moments.decor

Tortolandia – www.tortolandia.com.pl

Hotel HP Park- www.hotelepark.pl/olsztyn

Dr Selfie – www.drselfie.pl 

Pracownia Kornika – www.pracowniakornika.pl

Licencjonowani Barmani – www.licencjonowanibarmani.pl

Fotobudka360Działdowo – www.facebook.com/FotobudkaKamera360Dzialdowo

No i – jak mawia klasyk – truskawka na torcie. Absolutnie genialna relacja filmowa od Studia ERKA…jeśli impreza w stylu PRL, to i video nawiązuje do epoki. Obejrzyjcie koniecznie:

Impreza w stylu PRL

To nie jedyna relacja video z imprezy, ponieważ w najbliższym czasie możecie się spodziewać kolejnego teledysku z tej imprezy. Jeśli nie chcecie go przeoczyć dajcie suba na YT.

Na deser dorzucamy trochę fotek od Koto Foto. Piotr również zdjęcia robił tak, by najbardziej oddawać klimat epoki. Są prześwietlenia, są czerwone oczy, są wypieki na twarzy. Oglądając te zdjęcia czuć zapach salcesonu i podwórkowego trzepaka 🙂

No a skoro się rzekło… podrzućcie swoje pomysły! W jakim stylu chcielibyśmy kolejne wesele wesel? Zobaczymy, może kolejną edycję przygotujemy wspólnie z Wami? Co Wy na to?
Towarzysze! Pomożecie? 🙂

PS. Bądźcie z nami, gdyż już niebawem rozpoczynamy kolejny sezon wodzirejskich eskapad (trudne słowo:P).
Zapraszamy do śledzenia naszej strony i social mediów. Do zobaczenia na Twojej imprezie!

HOME

Facebook

Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *