– Nigdy nie będzie takiego lata – śpiewał kiedyś Bogusław Linda. Już samo to, że Linda śpiewa jest czymś niezwykłym, ale faktycznie lato 2021 było wyjątkowe i nigdy się już nie powtórzy.

Zapytacie dlaczego? Otóż dlatego, że to kolejny rok niezapomnianych spotkań i wesel. Nie mam zamiaru się Wam podlizywać, ale stwierdzam fakt 🙂 Kolejny rok i kolejne świetne chwile spędziłem na Waszych weselach. Wiele się nauczyłem, jeszcze więcej naśmiałem.

Możnaby moralizatorsko rzec: Ach, gdzie my z Dorianem nie byliśmy w minione lato? 😉 Na pewno jest jeszcze dużo takich miejsc – patrząc w kalendarz przypuszczam, że kilka z nich w tym roku odwiedzimy. 🙂

Przed sezonem 2021 myślałem, że mało mnie już zaskoczy, ale na szczęście się myliłem. Jest jeszcze dużo ciekawych sytuacji do odkrycia i przeżycia. Śpiewy operowe podczas wesela? Tak. Koty chodzące po stołach i sprzęcie? Tak, jak na miłośników kotów przystało. 😉 Machająca na pożegnanie o 5.30 para młoda? Tak. Wesela w stodole? Tak! (Stodoły nas w tym sezonie przyciągały…) Bociany na ulicach? Tak. O reszcie ciężko pisać, bo tyle jeszcze tego było.

Najważniejsze, że Wasza zabawa dodawała i dodaje mi sił do dalszej wspólnej zabawy, więc już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu weselnego. 🙂 Co przyniesie 2022 rok? Czas pokaże.
Czekam na Was podczas akcji # wesele2022,
Mateusz

PS. Poniżej zostawiamy Wam trochę naszych wspomnień z minionego sezonu. Miłego oglądania.

#znamysiezimprez
fb
insta
home

wesele2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *