Sytuacja miała miejsce w wakacje. To wtedy polubienia na facebooku przekroczyły kolejną szokującą nas granicę trzech tysięcy! Tak, prawdą jest, że wtedy należało o tym napisać kilka słów na naszym blogu, ale… kto wie, jak wyglądał ten sezon, ten zrozumie i wybaczy, że piszemy o tym dopiero teraz.

Trochę historii…Pamiętam, jak uruchomiliśmy naszego fanpage. Po dobie polubienia na facebooku sięgnęły 300 (za sprawą naszych znajomych :P). Po kilku miesiącach kolega, który zajmuje się social mediami zauważył, że mamy ich ponad 700 i popatrzył z uznaniem:D. Dziś mamy ponad 3000 polubień na facebooku i prawie 1000 followersów na instagramie. Tu nasuwa się pytanie: na co nam to całe Wasze klikanie w naszych mediach społecznościowych?!

polubienia na facebooku

Bardzo celowo prowokuję Was tytułem i zdjęciem. Myślę, że są wśród Was tacy, którzy wysyłają kciuki i serduszka, komentują, udostępniają czyjeś posty. Są też tacy, którzy są biernymi obserwatorami mediów społecznościowych, ale nie pozostawiają w nich śladów. Szanujemy każdą opcję, jednakże…

Przypominamy, informujemy, zachęcamy, przekazujemy, że każda Twoja aktywność, każde polubienie na facebooku, obserwowanie instagrama, subskrybowanie kanału na YouTube, wystawienie oceny na 5* w google, pomaga nam w dotarciu do większej ilości klientów, zwiększa nasze zasięgi, daje nam darmową reklamę, dzięki czemu więcej osób dowiaduje się o naszym istnieniu.
Z tego miejsca chcemy Wam ogromnie za to podziękować! Wiedzcie, że każde dobre słowo, wystawiona rekomendacja, każde polubienie na facebooku, potęguje naszą wdzięczność do Was! Mamy świadomość, że gdyby nie TWOJA aktywność, nie bylibyśmy tam gdzie jesteśmy.
Dlatego zachęcamy byście w wolnej chwili polubiali, komentowali, rekomendowali nasze materiały. Dla Ciebie to jedno kliknięcie, dla nas rozwój naszej marki!!!

Poniżej zestawiamy miejsca, gdzie możecie „w nas klikać” 😛
Facebook – polub nasz fanpage
Instagram – zostań naszym followersem
YouTube – subskrybuj nasz kanał
Google – oceń nas na 5 gwiazdek

Konkurs

Jak to mówią: nie ma nic za darmo 😛 Dlatego chcemy Wam podziękować za Waszą aktywność konkursem. Sponsorujemy voucher do jednego z najbardziej klimatycznych miejsc w regionie: Pałacu Warlity. Luksus, piękne otoczenie i genialne smaki w kuchni w prezencie od Twoich Wodzirejów.
Kliknij, by poznać szczegóły konkursu.
PS. A jeśli chcecie pobawić się na wspólnej imprezie z nami, to zapraszamy na WESELE WESEL 😀

Strona startowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *