Dla tych z Was, którzy są z nami od początku istnienia marki, jasnym jest, że bardzo dużą uwagę przywiązujemy do estetyki naszego miejsca pracy. Dbamy byście na filmie i zdjęciach nie wydzieli kabli, anten, odbiorników mikrofonowych, mikserów i techniki, którą Wam przywozimy, która niekoniecznie musi być mistrzostwem estetyki.
Z tego względu od początku proponujemy Wam prestiżowe rozwiązania, jakim są dedykowane stoliki DJ’skie. Nie wozimy parawanów, stolików kateringowych, składanych ławek szkolnych, czy obrusów pogniecionych 🙂

DJ na wesele Warszawa

Warto zauważyć, że byliśmy jednymi z pierwszych w kraju i pierwszymi w naszym regionie, którzy zdecydowali się zrobić krok milowy, w zakresie „czystości” stanowiska pracy. Wszystkie nasze stoliki, wymyślone i zaprojektowane zostały przez nas, nie kupiliśmy tego na olx, ani aliexpress 🙂 Dlaczego to takie ważne? Budując bazę naszych stołów szukaliśmy rozwiązań dogodnych dla nas, dopasowanych do imprez, które prowadzimy i do sal, w których bywamy. Dbaliśmy o wprowadzenie rozwiązań, które ułatwiały nam pracę, a Wam dawały poczucie obcowania z rzeczami ładnymi.

DJ na wesele Warszawa

Staramy się dawać Wam wybór, byście współpracując z nami sami mogli wybrać styl, estetykę, którą chcecie zachować na Waszych imprezach. Dlatego każde nasze stanowisko pracy różni się od siebie. Sami zdecydujcie, sami wybierzcie!

Stanowistko rustykalne, boho
Bardzo modne dziś tego typu imprezy wymagają odpowiedniej oprawy wizualnej. Dlatego postawiliśmy na drewno w kolorze naturalnym, z widocznymi słojami i sękami. Dopełnieniem tego stołu jest prestiżowe oświetlenie Portman Lights będące ozdobą wielu światowych scen…i Waszych imprez 🙂 Setup pracuje z Arturem i Adamem.

Stanowisko glamour, balowe, białe
Najlepiej komponuje się z salami balowymi, jasnymi, z dużą ilością bieli i jasnych kolorów. Klasyczna biel najbardziej kojarzy się z weselem, a dzięki podświetleniu led może nabrać charakteru najlepiej dopasowanego do wystroju sali i dodatków dekoracyjnych. Setup pracuje u Sławka i Kacpra oraz Michała i Patryka.

Stanowisko eventowo-rustykalne, czarno-drewniane
Połączeniem poprzednich, a może bardziej ich dopełnieniem jest stanowisko drewniano-czarne. Bardzo uniwersalne. Ciemny drewniany stół oraz czarne towery, tworzą niezapomniany nastrój imprezy, bez względu na to, czy jest nią wesele, studniówka, czy impreza firmowa. Setup współpracuje z Mateuszem i Dorianem.

Stanowisko eventowo-rustykalne

Wybór. Dajemy Wam wybór. Nie chcemy narzucać, chcemy byście mogli wybrać. Chcemy byście czuli, że to Wasza impreza.

Facebook
Home

DJ na wesele Warszawa, DJ na wesele Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *