Jak powinien być ubrany wodzirej i DJ?
Cześć!

Dawno nic nie publikowaliśmy na naszym blogu bardzo subiektywnym. Nie dlatego, że nic subiektywnego nie mieliśmy do przekazania, ale czasu zawsze mniej, niż potrzeba. Dziś wracamy z fanfarami by posubiektywizować o tym, jak powinien być ubrany wodzirej i DJ?

Na wstępie WIELKA uwaga – nie mamy monopolu na prawdę, więc możecie śmiało się z nami nie zgodzić, a tu chcemy opisać tylko swoją perspektywę 🙂

Zacznijmy może od tego, jak my będziemy wyglądać na Waszych imprezach od tego roku? Otóż, przewidujemy dwie opcje:
– klasycznie, czyli we fraku,
-nowocześnie, czyli w trzyczęściowym garniturze w kratę.
Prezentuje się to tak:

wodzirej i DJ
wodzirej i DJ

Możecie zapytać skąd ta zmiana? Do tej pory wodzirej i DJ ubrani byli zazwyczaj we frak. I tyle. Kropka.


Staramy się być refleksyjni i analizować swoją pracę. Wiemy, że mówimy Wam, iż hasło „Twoi Wodzireje – Twoja Impreza” nie jest tylko sloganem, ale konkretną misją, którą staramy się realizować na Waszych imprezach. Dlatego jesteśmy elastyczni, a tej elastyczności brakowało w tym, jak wyglądał wodzirej i DJ. Było monotematycznie. A nie powinno. Chcemy jak najlepiej dopasować się do profilu Twojej imprezy, dlatego postanowiliśmy poszerzyć zakres swoich usług również w sferze naszego designu 🙂
I tak, oto dajemy Wam opcję zobaczenia nas w najbardziej eleganckim męskim stroju, jakim jest frak. Wzbogacony o dodatki, takie jak cylinder, czy laska. Jeśli jednak czujecie, że powiewa to z lekka pretensjonalnością i snobizmem, i że na Waszej imprezie wodzirej i DJ powinni wyglądać luźniej, nowocześniej i rzec by można – designersko, to nic tego tak nie odda, jak nowoczesny kraciasty garnitur.

Twoja impreza, Ty wybierz, jak mamy wyglądać 🙂 
Ale to tylko nasza bardzo subiektywna opinia…
PS. obiecujemy, że w najbliższym czasie pojawi się tu więcej artykułów o mniejszej lub większej wartości piśmienniczej, ale na pewno bardzo naszych, więc subiektywnych. Do napisania już niebawem.

HOME
fb

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *