Od jakiegoś czasu nasz blog zdominowany został przez naszego vloga. Pomyśleliśmy zatem, że miło będzie wrócić do zeszłego sezonu weselnego, aby przypomnieć sobie i Wam wspaniałą Parę Młodą, z którą mieliśmy okazję współpracować w sierpniu 2016 roku – pisze Wasz Wodzirej DJ na wesele.

Zaczniemy może od relacji Pary Młodej, która niedawno zaskoczyła nas taką oto formą rekomendacji:

„A trakcyjni Wodzireje 🙂
R ewelacyjne zabawy
T tylko z Nimi najlepsze imprezy i szaleństwo
U baw po pachy
R ównież niezapomniane chwile

I jeszcze w dodatku

A kompaniament zawsze z klasa 🙂
D uuuuuuuża dawka dobrego humoru
A lbo Oni albo nikt
M ój głos oddaje na Nich.
Jestem na TAK 😉

Pozdrawiamy Najlepszych.
Dzięki za wspaniałe wesele i mega szaleństwo mimo tego, że rozkład sali był ciężki czego się obawialiśmy. Wszyscy Was wspominają z uśmiechem na twarzy. Dziękujemy Gabrysia i Paweł”

Często dostajemy miłe wpisy od Klientów, ale nie często przybierają one tak kreatywną formę. W tym przypadku jednak nie jesteśmy zdziwieni, bo patrząc na przygotowanie Państwa Młodych do wesela, widać było, że włożyli mnóstwo serducha w to by goście czuli się wyjątkowo (na przykład przedstawili swoich gości krótkimi żartobliwymi rymowankami, o każdym z nich osobno! Masa pracy, ale efekt piorunujący!

My to wesele wspominamy dobrze pod każdy względem. Zaangażowania Pary Młodej, profesjonalizm obsługi sali (czuć było dbałość o każdego gościa), ale przede wszystkim dawno nie widzieliśmy tak zżytej ze sobą rodziny. Tu powiedzenie, że z rodziną wychodzi się najlepiej na zdjęciach nie ma zastosowania 🙂 Miło było patrzeć i uczestniczyć w wielkim rodzinnym święcie…takie polskie, „wielkie greckie wesele” 🙂

Poniżej kilka zdjęć, które mamy nadzieję pozwolą Wam poczuć atmosferę tej niezapomnianej sierpniowej nocy:

Gabi, Pawle – pamiętamy o Was ciepło
Twoi Wodzireje

Home

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *