Kochani, poniżej przedstawiamy prolog do vloga (Blog Bardzo Subiektywny) przygotowanego przez grupę Twoi Wodzireje. Będzie to krótki wstęp do tego, co zamierzamy dla Was robić przez kolejne tygodnie… ale od początku.

Dziś Popielec, zaczynamy Wielki Post. Dla nas czas urlopu i ładowania akumulatorów przed kolejnym sezonem imprez z Wami.  Pomyśleliśmy, że skoro przez kolejne tygodnie nie będziemy się spotykać na weekendowych imprezach, to może zaprosimy Was, byście nas lepiej poznali, z trochę innej strony, aniżeli tej imprezowej. I eureka!!! Wpadliśmy na pomysł videobloga. Nie jesteśmy operatorami rodem z Hollywood, nie specjalizujemy się w robieniu videoblogów, ale myślimy, że to nawet dobrze. Będziemy mogli się Wam pokazać z takiej zwyczajnej, luźnej strony.

Pomysł jest taki, żeby Wielki Post był klamrą kompozycyjną tego vloga. W pierwszy dzień postu – prolog, w każdą sobotę postu – kolejny tematyczny odcinek. Każdy o czymś innym, ale wszystkie utrzymane w konwencji „Jak przygotować się do organizacji własnej imprezy”. Cykl naszych spotakań zakończymy w święta wielkanocne. Nie będzie to koniec naszego vloga, bo mamy już kilka kolejnych pomysłów na spotkania z Wami po Świętach.

Naszym celem nie jest, aby kogoś do czegoś przekonać, żeby narzucić swoje zdanie. Chcemy zwyczajnie opowiedzieć Wam o naszym doświadczeniu i o tym, co słyszymy z Waszych relacji przed i po imprezach. Stąd nazwa – Blog Bardzo Subiektywny, bo chcemy pokazać Wam siebie i to jak wyglądają imprezy z naszej wodzirejskiej perspektywy. Liczymy, że coś z naszych relacji przyda się Wam, gdy będziecie organizować swoje wesele, czy bal.

Zapraszamy zatem nieśmiało, z lekką trwogą dziecka stawiającego pierwsze kroki. Czekamy na Wasze głosy i zainteresowanie naszym vlogiem…

Tekst: wodzirej Artur

Twoi Wodzireje Twoi Wodzireje Twoi Wodzireje Twoi Wodzireje Twoi Wodzireje Twoi Wodzireje Twoi Wodzireje Twoi Wodzireje Twoi Wodzireje Twoi Wodzireje Twoi Wodzireje Twoi Wodzireje Twoi Wodzireje Twoi Wodzireje Twoi Wodzireje Twoi Wodzireje Twoi Wodzireje Twoi Wodzireje Twoi Wodzireje Twoi Wodzireje Twoi Wodzireje Twoi Wodzireje Twoi Wodzireje Twoi Wodzireje