Karnawał się rozpędza, ale i my nie zwalniamy tempa. Korzystając z ferii, zrobiliśmy małą sesję zdjęciową na sezon A.D.2017. Nie było łatwo (Kacper po sesji przyznał, że praca modela musi być bardzo wyczerpująca :P), bo i my na co dzień nie zajmujemy się pozowaniem do zdjęć. Z odsieczą wyszedł na szczęście nasz

fotograf, Hubert Kalinowski (https://hubertkalinowski.pl), który potrafił nas odstresować i wydobyć z nas więcej, niż mamy :). W tym miejscu warto się dłużej zatrzymać i Hubertowi zrobić małą reklamę, bo współpraca z nim, to zawsze dla nas przyjemność. Fotograf, który dba o detal, ma pomysł na zdjęcie i co najważniejsze jest też świetnym człowiekiem!!!

W naszym odczuciu najlepiej wypada Kacper, który pozował bardzo naturalnie i swobodnie, do tego stopnia, że zaczęliśmy się obawiać, czy nie zostawi nas dla modelingu i niebawem nie zobaczymy go w czasopiśmie typy Vogue 🙂 Tak, czy inaczej mieliśmy sporo radości i śmiechu podczas pozowania, żarty sytuacyjne momentami uniemożliwiały poważną pracę, ale nikt się o to nie obrażał. Tak to jest wśród przyjaciół.

Wracając do sesji, przed Państwem nasze zdjęcia profilowe, żebyście pamiętali, kto jest kto i kilka fotek grupowych całej ekipy Twoich Wodzirejów.

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *