Najlepszy Wodzirej DJ na wesele

aktualizacja z 08.2017r.

Martyna i Piotr 2017

Zabawa gwarantowana z duetem Sławek & Kacper. Chłopaki od samego początku potrafili rozruszać skacowane towarzystwo  Ciągle uśmiechnięci i przezabawni. Polecam!

mucha

Ania 2017

Dzień dobry; )
Od 1 czerwca – Dnia Dziecka – minęło już trochę czasu, ale dopiero teraz mogę coś napisać 
Po pierwsze bardzo chciałabym podziękować Sławkowi i Kacprowi za to, że mogli z nami być mimo wielu swoich obowiązków, wiemy że to był trudny czas, bo chyba było go mniej, niż teraz, dlatego bardzo dziękujemy że się zaangażowaliście. 🙂
Mimo nieciekawej pogody Panowie sobie poradzili a i dzieciaki były przeszczęśliwe. Jak to u dzieci bywa wiele rzeczy było spontanicznych, dlatego wybaczcie Panowie jeśli trochę wam przeszkadzały: ) Poza tym wszystko się pięknie udało  zarówno muzyka, jak i prowadzenie tańców i innym zabaw  Jeszcze raz pięknie dziękujemy i nisko się kłaniamy.

mucha

Magda i Rafał 2017

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować za cudowne, wspaniałe, zabawne i z wielką klasą poprowadzone wesele! Minął już prawie miesiąc, ale pamiętamy każdy szczegół, bo każda chwila zabawy była dzięki Wam wyjątkowa. 100% naszych gości żegnając się z nami mówili, że to było jedno z najlepszych wesel, na jakich byli, „a Wodzirej to już w ogóle rewelacja, skąd wyście go wzięli???!!”  Mimo, że widzieliśmy się przed weselem tylko przez chwilę i było niewiele czasu na dogranie całości, wszystko przebiegło jeszcze lepiej niż to sobie wymarzyliśmy. Naprawdę, nigdy się tak nie wybawiliśmy jak na naszym własnym weselu. Jesteście najlepsi!! 
Dziękujemy z całego serca!!

mucha

Arek 2017

Moi drodzy to dzięki Wam i Waszemu profesjonalizmowi zabawa weselna była jak z bajki!!!! My jako świadkowie byliśmy tylko małym załącznikiem!!!! 🙂 Dziękujemy za reklamę i czekamy na oferty!!!! 🙂Pozdrawiamy wszystkich uczestników wesela Anety i Pawła

mucha

Monika i Łukasz 2017

Dziękujemy bardzo za świetnie poprowadzoną zabawę.
Wodzirej Sławek i DJ Kacper trafili z animacjami, muzyką i poczuciem humoru w nasze upodobania;)
Młodzi jak i starsza część gości bawili się z uśmiechem do samego końca. Polecamy gorąco wszystkim, którym zależy, by przyjęcie było na wysokim poziomie.Cieszymy się z trafności wyboru solidnej firmy i z tego, że uświetniliście najszczęśliwszy dzień naszego życia.

mucha

Karolina i Jakub 2017

Nasze wesele należało do tych mniejszych – gości było niewiele ponad 30. Od początku rozważaliśmy tylko dj- nie tylko ze względu na koszty, ale po prostu myśleliśmy, że to wystarczy. Podczas spotkania z Arturem okazało się, że ze względów technicznych nie jest to możliwe, więc wzięliśmy chłopaków Artura i Adama, w komplecie. Była to najlepsza decyzja w naszym życiu!!! Nawet obsługa hotelu była zaskoczona tym, że przez większość imprezy wszyscy goście, co do jednego, byli na parkiecie. Nawet starsi brali udział w tańcach i zabawach organizowanych przez Artura. Było wiele elementów, które były dla nas zaskoczeniem, ale wszystko spowodowało, ze sami byliśmy na najlepszej imprezie życia, pomimo tego, że nie za bardzo lubimy być w centrum zainteresowania. Całe wesele było poprowadzone z klasą i nawet podpity wujek Jarek nie popsuł nam zabawy. Jedyne czego żałujemy to to, że wesele już za nami. Chłopaki wielkie dzięki! Na zawsze pozostaniecie w naszej pamięci podczas wspominania wesela!!!!

mucha

Patrycja i Mariusz 2017

Cześć Artur! …bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę do białego rana! Od naszych gości i od nas chciałam Wam (a głównie Tobie) przekazać same ciepłe słowa…cudnie, wesoło, kolorowo, z klasą, ze smakiem, na luzie…i mogłabym tak bez końca! Dla Was – czapki z głów! Było bajecznie! Pozdrawiamy!

mucha

Alina i Robert 2017

Serdecznie dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną i artystyczną naszego wesela. Artur i Adam spisali się na medal. Goście i my również byliśmy i nadal jesteśmy zachwyceni ich pomysłowością i otwartością oraz wspaniałą muzyką. Wszyscy, którzy wcześniej mówili „wesele bez orkiestry???” gratulowali nam wyboru tego duetu:) Świetne atrakcje i wyśmienita zabawa!. Jeszcze raz wielkie dzięki!!!

mucha

Gabrysia i Paweł 2017

A trakcyjni Wodzireje 🙂
R ewelacyjne zabawy
T tylko z Nimi najlepsze imprezy i szaleństwo
U baw po pachy
R ównież niezapomniane chwile

I jeszcze w dodatku

A kompaniament zawsze z klasa 🙂
D uuuuuuuża dawka dobrego humoru
Albo Oni albo nikt
M ój głos oddaje na Nich.
Jestem na TAK 😉

Pozdrawiamy Najlepszych.

mucha

Joanna i Krzysztof 2017

Drodzy Narzeczeni! Witajcie i się nie zastanawiajcie,
Tylko na cudownych i wspaniałych wodzirejów stawiajcie.
Gdy im swą życiową imprezę powierzycie – nie pożałujecie,
Gdyż lepszych od Nich nigdy nie znajdziecie.
Przeanalizują scenariusz imprezy z Wami pomału,
Ponieważ są profesjonalistami – w każdym calu.
Najpierw wypytają WAS, jakie są wasze oczekiwania,
Następnie zaproponują swoje super rozwiązania.
Nie tylko my młodzi z usług byliśmy zadowoleni,
Wszyscy goście byli „naszym weselem” zachwyceni.
I wy będziecie pamiętać „ten ważny dzień” po wsze czasy,
Gdyż są to wodzireje najwyższej – pierwszej klasy.
Więc przyszli „młodzi” dłużej nie czekajcie i nie zwlekajcie,
Tylko szybko do Artura numer 730 32 07 07 wykręcajcie.
Nie czekajcie, kolejki długie, dzwońcie choćby dziś,
Życzymy Wam udanej „imprezki”

mucha

Patrycja i Sebastian 2016

Artur i Adam rządzą!! Prowadzili nasze wesele we wrześniu i jesteśmy mega zadowoleni! Jesteśmy pełni podziwu dla ich energii, zaangażowania i profesjonalizmu 🙂 Z czystym sercem polecamy ich usługi 🙂 Goście byli w szoku (jak i my sami), że można tak fajnie i z humorem poprowadzić wesele. Dziękujemy i Pozdrawiamy 🙂

mucha

Ania i Paweł 2016

Nasze wesele pozostaje w naszych wspomnieniach jako niezapomniana noc. Świetnie się bawiliśmy i o nic się nie martwiliśmy. Mogliśmy się cieszyć bieżącą chwilą. W dużej mierze dzięki Wodzirejowi Sławkowi, który doskonale poprowadził całą zabawę i oprawę wesela, również w kwestiach organizacyjnych. Dziękujemy Sławku za zaangażowanie, humor, realizację naszych sugestii, niespodzianki, a wszystko zrobione z klasą. Pozdrawiamy serdecznie.

mucha

Sabina i Paweł 2016

Dzisiaj, po ponad dwóch latach od ślubu, zadzwonił do nas znajomy z prośbą o kontakt z „naszym” wodzirejem, bo był najlepszym, jakiego pamięta To mnie zmotywowało, żeby w końcu usiąść i napisać tę rekomendację:
Po dwóch latach od ślubu musimy nieskromnie powiedzieć, że nasze wesele było najlepszym, na jakim do tej pory byliśmy. Wszystko za sprawą wodzireja Artura i towarzyszącego mu DJa. Duet ten poprowadził niezapomnianą imprezę z klasą i humorem. Panowie dobrali doskonałą muzykę, czym udowodnili niedowiarkom, że na weselu bez disco-polo też jest do czego tańczyć. Rozruszali gości ciekawymi zabawami i tańcami. Poprowadzili oczepiny dowcipnie i bez żenujących scen. I, co ważne, potrafili doskonale dopasować się do uczestników wesela, wciągając do zabawy także najmłodszych. Po dwóch latach od naszego ślubu goście nadal wspominają – jedni Wodzireja z klasą, drudzy roztańczonego, pełnego energii DJa.

Polecamy serdecznie i z całą odpowiedzialnością Twoich Wodzirejów na każdą imprezę! Sprawią że będzie jedyna w swoim rodzaju i każdy z gości zapamięta ją na długo.
Arturze – dziękujemy i nadal ciepło wspominamy!

mucha

Kasia i Piotrek 2016

Nasze wesele było małe i skromne na zaledwie 32 osoby. Czy było to najwspanialsze wesele na którym byliśmy? Zdecydowanie TAK. Nie byłoby tak gdyby nie znakomity wodzirej wraz z DJ. Były zabawy które wcześniej ustalaliśmy, ale i też takie które były dla nas zaskoczeniem, dzięki czemu bawiliśmy się jeszcze lepiej. Wodzirej Artur ma niesamowicie radosne usposobienie, żarty sypią mu się jak z rękawa. 🙂 Cała impreza na czym nam bardzo zależało była na wysokim poziomie kultury. Mimo że mieliśmy obawy co do tego, czy goście będą dobrze się bawić, ponieważ wesele było bezalkoholowe, wszyscy bawili się znakomicie! Wspominając jeszcze długi czas po, jak było fajnie. Większość gości bawiła się do ostatniej minuty, co też o czymś świadczy 😉 Dziękujemy! Gdybyśmy mieli wybrać drugi raz, wybralibyśmy Was.

mucha

Renata i Hubert 2016

TwoiWodzireje są gwarancją dobrej zabawy i niezapomnianego wesela!!!
Nie zliczymy ilu gości z pełnym podziwem pytało nas „Skąd ich wytrzasneliście?”. Piękne powitanie pary młodej,a potem również gości weselnych. Fantastyczne zabawy, których nie znaliśmy wcześniej. Oczepiny z klasą.
Nie lubimy być w centrum uwagi, ale dzięki Arturowi wystarczyło, że się tylko uśmiechaliśmy, a wszystkie tradycyjne obrzędy weselne udały się idealnie.
ARTUR I ADAM SĄ GENIALNI!!!

mucha

Kinga i Paweł 2016

W sumie to nie wiem od czego zacząć. Artur to był „wybór w ciemno „. Jak większość par młodych byliśmy strasznie zestresowani i przerażeni , by wszystko wyszło dobrze. Nie było dobrze. Było po prostu idealnie. Artur dopilnował wszystkiego. Wyszło rewelacyjnie. Goście byli zachwyceni. My również. Dlatego z całego serca mogę ich gorąco polecić. Jeśli chcecie by odeszła Wam spora część zmartwień to stawiajcie na nich. Artur z DJ’em potrafią zdziałać cuda

mucha

Jagoda i Zoli 2015

Artur wraz ze swoim DJ’em sprawili, że nasze międzynarodowe wesele było prawdziwie niezapomnianym dniem dla wszystkich jego uczestników (a wiek gości wynosił od 7 do 90 lat), a także dla nas, Pary Młodej. Nie musieliśmy się o nic martwić, wszystko było doskonale przygotowane, w razie jakichkolwiek komplikacji Artur i DJ reagowali elastycznie i zawsze z uśmiechem. Wszystkie zabawy i atrakcje były doskonale dopasowane do uczestników, niezależnie od języka, jakim się posługiwali. Nie musieliśmy niczego pilnować, obsługa i podejście do sprawy profesjonalne, pozytywne i doskonałe 🙂 Polecamy z całego serca!!!

mucha

Patrycja i Marek 2015

Wodzireja Artura polecili nam nasi bliscy znajomi, zaufaliśmy im… i okazało się to strzałem w dziesiątkę! Artur wraz z Adamem to duet doskonały! Pełen profesjonalizm i ogromna pasja!
Przedział wiekowy naszych gości był od kilku letnich dzieci do 80 – latków. Chłopaki zadbali o każdego z nich. Były animacje dla dzieci a także zabawy, które wzruszyły naszych weteranów. My jako Młoda Para nie musieliśmy się martwić o przebieg wesela. Zabawy były doskonale zgrane z harmonogramem całego wesela (min. dopasowanie do ciepłych posiłków).
Artur i Adam udowodnili, nawet największym zwolennikom orkiestry weselnej, że z Nimi zabawa jest doskonała! Pary narzeczonych, którzy byli naszymi gośćmi, również wybrali Artura na swoje nadchodzące wesela!
Wszyscy nasi goście wspominali nasze wesele jeszcze dłuuuugo po nim! Co rusz wspominając wspaniałe, kulturalne zabawy i błyskotliwego, wesołego i przystojnego wodzireja J.
To co nam się bardzo podobało, to fakt że Artur i Adam nie zachęcali do picia alkoholu, a nasi goście bawili się doskonale spożywając niewielkie ilości trunków.
Artur to człowiek z klasą, poczuciem humoru i umiejętnością wyczucia sytuacji, co jest niesamowicie istotne podczas wesela.
Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy! Zawierzenie Wam tego jakże odpowiedzialnego zadania, to była najlepsza decyzja! Jesteśmy Waszymi wiernymi fanami i polecamy Was naszym znajomym i nie tylko!

mucha

Monika i Jon 2015

Naprawdę polecamy Artura i DJ!!! Pełen profesjonalizm, mila współpraca i suuuper zabawa. Wesele było dwujęzyczne co nie przeszkadzało wodzirejowi świetnie je poprowadzić. Artur zawsze otwarty na nowe propozycje i służący rada. DJ ze świetna muzyka dostosowana do naszych życzeń. Zarówno goście jak i my świetnie się bawiliśmy i z czystym sumieniem polecamy ich dalej!!!  Chłopaki jesteście super!!! Dziękujemy 🙂

mucha

Ania i Konrad 2015

Jeżeli planujecie wesele i zastanawiacie się kto ma je Wam poprowadzić, to tylko i wyłącznie Twoi Wodzireje!!! To właśnie oni przyczynili się do tego, że dzień naszego wesela pozostanie w pamięciach naszych i naszych gości do końca życia. Jesteśmy w 200% zadowoleni z współpracy z Nimi. Pełen profesjonalizm, elegancja i pełno humoru. Wodzirej Artur jest pozytywnie nakręcony i naładowany energią niewiadomego pochodzenia. DJ Adam idealnie dopasował muzykę zarówno dla młodszych jak i trochę starszych gości. Świetny kontakt, miła atmosfera, pełno pomysłów i zabawy, nie znikające uśmiechy i pełen parkiet do samego rana – tak można podsumować nasze wesele, które mieliśmy przyjemność spędzić razem z Nimi. Zawsze i wszędzie będziemy powtarzali, że najlepsza impreza na jakiej kiedykolwiek byliśmy to nasze wesele, poprowadzone przez Wodzireja Artura. Polecamy w 1000% i mamy wielką nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieli przyjemność bawić się razem z Nimi. Dziękujemy z całego serca.

mucha

Asia 2015

Od początku wiedziałam ze moje wesele powierzę wodzirejowi, bo…
-cenię sobie oryginalne wykonania piosenek
-byłam zachwycona imprezowymi zabawami.
Ale gdy przyszedł czas na wybór mieliśmy sporo obaw, bo starsze pokolenie jest przyzwyczajone, że na weselu gra zespół, i co będzie jeśli goście nie będą chcieli tańczyć? Wybraliśmy Artura. I nie żałujemy!
Goście, dzięki zabawom szybko się zintegrowali. Wszystkie animacje były przeprowadzenie ze smakiem, beż żenujących konkursów. Był czas na szalone tańce, ale też chwile romantycznej refleksji, jak świetlisty taniec. Wszytko sprawiło, że było to NASZE wesele, wyjątkowe i inne. Artur ma świetną umiejętność odnalezienia się w sytuacji, ekspresowo dopasowuje się do gości. A to jedna z ważniejszych cech dobrego wodzireja. Po weselu dostaliśmy mnóstwo pozytywnych opinii od naszych gości. A później Artur prowadził wesele naszych przyjaciół

mucha

Magda i Bartek 2014

Artur, chcielibyśmy serdecznie jeszcze raz podziękować Ci za wesele. Naprawdę bardzo nam się podobało. Życzę Ci jak najmniej takich upierdliwych panien młodych 😉

mucha

Ewa i Marcin 2014

Drogi Arturze:)
Chcielibyśmy serdecznie podziękować za wspaniałą, cudowną atmosferę jaka panowała na naszym weselu  – ten dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy dzięki Wam. Zabawa była wspaniała, wszyscy goście zachwyceni… tylko tak szybko nam upłynął ten czas. Zostaną nam przemiłe wspomnienia i zdjęcia, które upamiętniły ten dzień.
Jeszcze raz dziękujemy za pełen profesjonalizm:)
Pozdrawiamy baaardzo mocno 😉

mucha

Kasia i Krzysiek 2014

Artur to absolutnie doskonały wodzirej, który w maju 2014 roku poprowadził nasze wesele wraz z DJem. Wysoki poziom profesjonalizmu i kompetencji, całkowita kontrola nad przebiegiem imprezy, wyczucie i doświadczenie porażają, świetnie zbalansowana muzyka, która w połączeniu z konferansjerką wciągnęła wszystkich niemal gości na parkiet, naprawdę, bawili się praktycznie wszyscy, niezależnie od pokolenia, płci i wieku. Wiemy, że na własnym weselu człowiek bawi się najlepiej i możemy mieć mocno subiektywne zdanie, ale są odstępstwa od tej reguły. We wrześniu 2016 mieliśmy okazję bawić się na weselu znajomych prowadzonym przez Artura i znowu – bawili się praktycznie wszyscy! To nie może być przypadek. Serdecznie i gorąco zachęcamy do skorzystania z usług Artura.

mucha

www.hubertkalinowski.pl 2014

Chciałbym napisać trochę prywaty i reklamy. Niedawno mój tata miał urodziny. Była to specjalna okazja i specjalne urodziny. Chcieliśmy wraz z moją żoną przygotować coś specjalnego. Postanowiliśmy, że wyprawimy mu imprezę w stylu PRL. Potrzebna nam była między innymi fajna oprawa muzyczna i rozrywkowa. Oczywiście mogliśmy przygotować jakieś utwory na komputerze i puszczać na sali. Ale chcieliśmy, żeby impreza była z jajem, a zaproszeni goście świetnie się bawili. Na miejscu pojawili się Artur i Adam, czyli wodzirej i DJ. Mega świetna mieszanka humoru i rozrywki. Goście bawili się prześwietnie. Mnóstwo konkursów, dobrej muzyki i rozrywkowej atmosfery okraszonej klimatem PRL. Chłopaki od samego początku podłapali klimat tamtych czasów i wzorowo go przedstawili.

mucha

Aneta i Michał 2013

Dzięki jeszcze raz za super poprowadzenie naszego wesela:)
Zbieramy pochwały za Was cały czas;)

mucha

Ola i Adam 2013

Nie mieliśmy i nie chcieliśmy mieć innego wyboru. Gdy tylko dowiedzieliśmy się, że bliski nam Artur jest wodzirejem, ominęliśmy moment decyzji i od razu zaczęliśmy się zastanawiać, jak bardzo świetne może być nasze wesele! Decyzja przyszła ciężej Arturowi – tylko on wie, jak ciężko poprowadzić wesele przyjaciołom.
Poprowadził. Lepiej niż sobie wymarzyliśmy – jakkolwiek mocno próbował z nas wydusić, czego chcemy, zostawiliśmy mu spore pole do popisu. I Artur złapał w mig, o co nam chodziło. Doskonały kontakt z gośćmi, błyskotliwe żarty sytuacyjne, zabawy angażujące od najstarszych do najmłodszych gości. Super. Co ważniejsze, sami bawiliśmy się doskonale na swoim własnym weselu, a to już o czymś mówi. Muzykę chwalili wszyscy – DJ był na tyle zręczny, że żaden ze starszych gości nie czuł się wapniakiem, i żaden z młodszych nie stwierdził „ja bym zagrał lepiej”.  To też o czymś mówi.
Jednym słowem: rekomendujemy! W dwóch słowach: rekomendujemy gorąco! W trzech słowach: Artur jest ekstra.

mucha

Magda i Piotr 2013

Mega ogromne podziękowania dla Artura – najwspanialszego wodzireja na świecie i Adama – najlepszego dj-a pod słońcem. Dziękujemy za imprezkę, która trwała do białego rana a wszyscy goście byli mega zachwyceni (wspominają Was do dziś); z niecierpliwością czekamy na kolejną zabawę z Wami 🙂 jesteście niezastąpieni; Pełen profesjonalizm, entuzjazm, pasja, zaangażowanie !!!
Gorąco pozdrawiamy, nowożeńcy 🙂

mucha

Asia i Piotrek 2012

Minęło już kilka dni od tego wielkiego dla nas dnia, trochę ochłonęliśmy po tym wszystkim i teraz…już z dystansu możemy wspólnie powiedzieć, że…. BYŁO CUDOWNIE, NIESAMOWICIE I WYJĄTKOWO!!!
W ogromnej mierze zawdzięczamy to właśnie Wam, dlatego bardzo bardzo Wam dziękujemy za wspólną, szaloną, zaskakującą i przesympatyczną zabawę do samego rana. Postawiliśmy na Was i to był strzał w dziesiątkę i przyznam, że nawet najwięksi sceptycy były zachwyceni (nawet babcia, która wróciła z wesela z pamiątkowym gipsem po wielomiejscowym złamaniu ręki ciągle powtarza, że na takiej fajoskiej imprezie to jeszcze nie była:)).
Z kilku godzin wesela nie zmienilibyśmy nawet minuty:) Dzięki Waszemu wielkiemu zaangażowaniu nasze wesele było lepsze niż mogliśmy je sobie wyobrazić, było idealne – wymarzony pierwszy dzień wspólnego życia:D
Na srebrne gody musimy to powtórzyć – już teraz rezerwujemy termin;D haha
jeszcze raz SERDECZNIE WAM DZIĘKUJEMY, my i wszyscy nasi goście, za tę niesamowitą weselną przygodę

mucha

Mirka i Kuba 2012

Arturze, razem z Kubą chcielibyśmy jeszcze raz podziękować Ci za wspaniałą oprawę muzyczną i taneczną naszego wesela. Wszystko wyszło tak jak chcieliśmy. Pozdrawiamy i życzymy pogody ducha, uśmiechu i mnóstwa siły do organizacji kolejnych wesel.

mucha

Paula i Wojtek 2011

Pomimo 5 lat od naszego wesela w dalszym ciągu miło je wspominamy. Jeśli zaś chodzi o prowadzenie, to Wodzirej sprawdził się w 100 %. Moi goście po weselu dopytywali mnie, kim był Wodzirej i skąd go znamy, bo zachowywał się tak, jakby prowadził wesele dla swoich przyjaciół. Nie mogli uwierzyć, że to obca osoba. Poza tym goście świetnie wspominają extra zabawy i samego Wodzireja, który rewelacyjnie tańczył, zwłaszcza jak tylko DJ zapodawał Michaela Jacksona :). Fajnie jest patrzeć na kogoś, kto się tak świetnie bawi, bo to porywa do zabawy i innych. Ale nie tylko nasi przyjaciele byli zadowoleni. Babcie były oczarowane tym, że można być takim uprzejmym i grzecznym młodzieńcem. To spowodowało, że na parkiecie szalała też „starsza młodzież”. Serdecznie polecam!

mucha

Dorota i Sebastian 2011

Wybór Artura jako wodzireja na nasze wesele był strzałem w dziesiątkę. Artur miał świetne pomysły na przeprowadzenie wesela i angażowanie gości do tańca i zabawy. Szczególnie podobały nam się przysięga jaką goście musieli złożyć na początku wesela i różnorodne tańce, których Artur nas uczył. Artur dostarczył nam wielu wspaniałych emocji podczas wesela i za to mu dziękujemy. Serdecznie polecamy Artura, jest przemiły, pozytywny i pełny świetnych i niebanalnych pomysłów!

mucha

Iza i Michał 2011

Nasze wesele zaczynało się dosyć wcześnie, ponieważ ostatnia godzina, w której mogła przyjechać pani z UC to 15.30. Po ceremonii zostaliśmy, już na sali „przejęci” przez Artura i DJ’a. Po oficjalnej części typu pierwszy taniec, toasty itp. zaczęła się zabawa. Muzyka była bardzo dobrze dobrana, oczywiście jak na każdym weselu młodzi chcą jakieś bity, a starsze towarzystwo klimaty „Kawiarenki”, ale DJ’owi udało się łączyć różne gusta i ogólnie wszyscy byli zadowoleni. Sam przebieg imprezy był wyważony, wodzirej nie narzucał się, ale skutecznie mobilizował gości do zabawy, dzięki czemu nikt się nie nudził, a ludzie szybko się rozkręcili. Przede wszystkim nie było konkursów typu” kto wygra”, wszystko były to zabawy wspólne dla wszystkich gości. Był czas, żeby spokojnie pogadać z wujkiem, którego się nie widziało kilka lat, ale przestojów nie było. Słowa uznania dla Artura za humor, klasę i polot w prowadzeniu imprezy. W skrócie; przednia zabawa, dobra muzyka, a po latach wodzirej i zabawy są jedną z rzeczy, które się wspomina podczas rozmów ze znajomymi.
Najlepszy Wodzirej DJ na wesele
Najlepszy Wodzirej DJ na wesele

Asia i Paweł 2010

przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za poprowadzenie naszego wesela przez Artura! pełen szacunek za profesjonalizm, energię i kontakt z gośćmi -nikt by nie uwierzył, że Artur jest początkującym wodzirejem, my mieliśmy to szczęście mieć wesele poprowadzone przez niego, ale na warunkach finansowych jak za początkującego. Możemy tylko poradzić, żebyście nie popełnili tego błędu w przyszłości i kasowali od organizatorów imprez normalne stawki:) to nie jest tylko nasza subiektywna ocena, także gości (znowu nie tylko dziewcząt, którym Artur zawrócił w głowie, ale też mężczyzn)
Najlepszy Wodzirej DJ na wesele

 

 

Home

https://www.youtube.com/channel/UCJLNhLxS2bHEhYZEpXxh0IQ

 

Najlepszy Wodzirej DJ na wesele, Najlepszy Wodzirej DJ na wesele, Najlepszy Wodzirej DJ na wesele, Najlepszy Wodzirej DJ na wesele, Najlepszy Wodzirej DJ na wesele, Najlepszy Wodzirej DJ na wesele, Najlepszy Wodzirej DJ na wesele, Najlepszy Wodzirej DJ na wesele, Najlepszy Wodzirej DJ na wesele, Najlepszy Wodzirej DJ na wesele, Najlepszy Wodzirej DJ na wesele, Najlepszy Wodzirej DJ na wesele, Najlepszy Wodzirej DJ na wesele, Najlepszy Wodzirej DJ na wesele