Wodzirej Artur  – gdyby mógł, na Twoją imprezę przyjechałby motocyklem. Wielkie, lśniące i głośne maszyny wywołują u niego bezwarunkowy odruch oglądania się za nimi na ulicy. W ciągu tygodnia uczy historii i WOSu i …lubi to. Dykcja, emisja głosu, praca z grupą ludzi na co dzień, przekłada się na swobodę i jakość pracy na Twojej imprezie. Śpiew- kiedyś „śpiewał”głównie przy Metallice, dziś bliżej mu do harmonii, chóru  i czterogłosu. Gitarzysta – jak trzeba, to w tę rolę też się wcieli na Twojej imprezie.

 

 


 DJ Adam  = Maniak. Technika muzyczna, sprzęt i oświetlenie sceniczne jest dla niego tym, czym motocykl dla Artura.  Z wykształcenia informatyk. Nie pracuje w zawodzie – bo jak sam mówi –  praca za biurkiem jest dla niego zbyt nudna. Na co dzień pasjonuje się programowaniem oświetlenia i sterownikami. Zawsze punktualny i pomocny, nie lubi zostawiać niczego na ostatnią chwilę. W domowym zaciszu odpoczywa przy dźwiękach z drugiego muzycznego bieguna: hip-hop, trap i big room.

 

 


Wodzirej Sławek, to człowiek zawsze uśmiechnięty – tak określają go jego bliscy i znajomi. Zapalony kibic piłki nożnej, wielki fan muzyki lat 80., twórczości Tolkiena i kryminałów Patryka Vegi. Weekendami nie oszczędza się na parkiecie, a w tygodniu promuje naukę języka angielskiego, razem z żoną prowadząc szkołę językową.

 

 

 


DJ Kacper, czyli miłośnik nowszych brzmień. Ze Sławkiem tworzy harmonijny team, w którym wzajemnie uzupełniają się w muzycznych tajnikach. Kibic Realu Madryt i CR7, czego nie mogą wybaczyć mu pozostali z naszej ekipy 🙂 Wielbiciel musli i płatków kukurydzianych, które zjada na śniadanie, obiad i kolację 🙂

 

Twoi Wodzireje
Located at:
,,
.
Phone: 730 32 07 07
Link