Jak powinien być ubrany wodzirej i DJ?
Cześć!

Dawno nic nie publikowaliśmy na naszym blogu bardzo subiektywnym. Nie dlatego, że nic subiektywnego nie mieliśmy do przekazania, ale czasu zawsze mniej, niż potrzeba. Dziś wracamy z fanfarami by posubiektywizować o tym, jak powinien być ubrany wodzirej i DJ?

Na wstępie WIELKA uwaga – nie mamy monopolu na prawdę, więc możecie śmiało się z nami nie zgodzić, a tu chcemy opisać tylko swoją perspektywę 🙂

Zacznijmy może od tego, jak my będziemy wyglądać na Waszych imprezach od tego roku? Otóż, przewidujemy dwie opcje:
– klasycznie, czyli we fraku,
-nowocześnie, czyli w trzyczęściowym garniturze w kratę.
Prezentuje się to tak:

wodzirej i DJ
wodzirej i DJ

Możecie zapytać skąd ta zmiana? Do tej pory wodzirej i DJ ubrani byli zazwyczaj we frak. I tyle. Kropka.


Staramy się być refleksyjni i analizować swoją pracę. Wiemy, że mówimy Wam, iż hasło „Twoi Wodzireje – Twoja Impreza” nie jest tylko sloganem, ale konkretną misją, którą staramy się realizować na Waszych imprezach. Dlatego jesteśmy elastyczni, a tej elastyczności brakowało w tym, jak wyglądał wodzirej i DJ. Było monotematycznie. A nie powinno. Chcemy jak najlepiej dopasować się do profilu Twojej imprezy, dlatego postanowiliśmy poszerzyć zakres swoich usług również w sferze naszego designu 🙂
I tak, oto dajemy Wam opcję zobaczenia nas w najbardziej eleganckim męskim stroju, jakim jest frak. Wzbogacony o dodatki, takie jak cylinder, czy laska. Jeśli jednak czujecie, że powiewa to z lekka pretensjonalnością i snobizmem, i że na Waszej imprezie wodzirej i DJ powinni wyglądać luźniej, nowocześniej i rzec by można – designersko, to nic tego tak nie odda, jak nowoczesny kraciasty garnitur.

Twoja impreza, Ty wybierz, jak mamy wyglądać 🙂 
Ale to tylko nasza bardzo subiektywna opinia…
PS. obiecujemy, że w najbliższym czasie pojawi się tu więcej artykułów o mniejszej lub większej wartości piśmienniczej, ale na pewno bardzo naszych, więc subiektywnych. Do napisania już niebawem.

HOME
fb

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *